خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی

انتشار 11 اسفند 1399
مطالعه 12 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی. اگر به دنبال اخذ پذیرش و چاپ در مجلات و نشریات معتبر خارجی هستید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید. اکسپت و چاپ مقالات در نشریات معتبر برای ما کاری آسان بوده که در کوتاهترین زمان ممکن قابل انجام است.

هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی

چاپ مقاله

محققان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه‌ها برای هدایت چرخ دانش به سمت جلو و هموار کردن راه برای مطالعه آیندگان، تحقیقات ریشه‌ای و باکیفیتی انجام می‌دهند.درنهایت مقاله حاصل از مطالعات خود را برای بررسی به یک مجله معتبر ارسال می‌کنند تا با چاپ مقاله و عمومی کردن دانش خود به اهداف خود دست یابند. هر دانشجو تحصیلات تکمیلی در سوابق تحصیلی خود باید حداقل چاپ یک مقاله داشته باشد، همچنین اساتید دانشگاه‌ها برای ارزشیابی سالانه خود ملزم به چاپ مقاله هستند. اما انتخاب مجله معتبر از مهم‌ترین گام‌ها در چاپ مقاله است که در این مطلب سعی داریم به بررسی مجلات خارجی معتبر و هزینه چاپ مقاله در این مجلات بپردازیم.

چاپ مقاله

انواع مجلات برای چاپ مقاله

نویسندگان مقالات می‌توانند مقاله خود را به انواع مختلف مجلات ارسال کنند. دودسته مجلات معتبر برای نویسندگان ایرانی شناخته‌شده است. 1)مجلات داخلی 2)مجلات خارجی

مجلات داخلی چه مجلاتی هستند؟

مجلات داخلی به‌اصطلاح به مجلاتی اطلاق می‌شود که در کشور عزیزمان ایران به چاپ می‌رسند و کشورهای دیگر این مجلات را به رسمیت نمی‌شناسند هرچند که در کشور ایران با چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی از مزایای بی‌شماری می‌توانید بهره‌مند شوید.

مجلات خارجی چه مجلاتی هستند؟

مجلات یا ژورنال‌های خارجی به‌اصطلاح به مجلاتی گفته می‌شود که در سطح بین‌المللی منتشر می‌شوند و خوانندگان تمامی کشورها می‌توانند به مقاله شما دست یابند و آن را مطالعه کنند. نویسندگان این مقالات از سراسر دنیا می‌توانند مقاله خود را برای چاپ به این مجلات ارسال کنند و از مزایای آن در هر جای دنیا بهره‌مند شوند. مقاله ارسالی به مجلات بین‌المللی باید به زبان انگلیسی نوشته یا ترجمه‌شده باشند.

انواع مجلات خارجی

مجلات خارجی انواع مختلفی دارند و در پایگاه‌های معتبر مختلفی نمایه می‌شوند. نویسندگان بر اساس امتیازی که به آن نیاز دارند یکی از مجلات پایگاه نمایه کننده موردنظر خود را انتخاب کرده و اقدام به ارسال مقاله خود می‌کند.

نمایه چیست؟

نمایه کردن یا به‌اصطلاح indexing به این معناست که شناسه‌ای توسط پایگاه یا پایگاه‌های علمی به آن مجله اختصاص داده می‌شود تا دسترسی به آن مجله و مقالات چاپ‌شده در آن راحت‌تر صورت گیرد. این امر باعث می‌شود تا میزان دیده شدن مقالات چاپ‌شده در مجله افزایش یابد و درنتیجه تعداد ارجاعات یا citation به مجله مذکور بیشتر شود که نتیجه مثبتی در رشد کیفیت مجله خواهد داشت.

پایگاه‌های نمایه کننده مجلات معتبر خارجی

انواع مختلفی پایگاه‌های علمی وجود دارد و هر مجله می‌تواند در یک یا بیش از یک پایگاه علمی نمایه شود. از مهم‌ترین، معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین پایگاه‌های علمی دنیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پایگاه علمی تامسون رویترز Thomson Reuters

پایگاه علمی وب آو ساینس یا تامسون رویترز یک نمایه استنادی علمی است که توسط تامسون رویترز ایجادشده است. به مجلات چاپ‌شده در این پایگاه علمی به‌اصطلاح مجلات ISI گفته می‌شود که از حرف اول کلمات مؤسسه for Scientific Information گرفته‌شده است. پایگاه علمی وب آو ساینش رشته‌های کشاورزی، علوم زیستی، فیزیک و علوم شیمیایی، پزشکی وزندگی، معماری، موسیقی، علوم مهندسی، انسان‌شناسی، علوم کتابخانه، حقوق، فیلم و تئاتر را پوشش می‌دهد.

پایگاه علمی تامسون رویترز Thomson Reuters

نویسندگانی که به دنبال چاپ مقاله آی اس آی در مجلات معتبر هستند، برای اطلاع از اینکه مجله‌ای نمایه ISI دارد یا خیر؛ تنها کافی است نام مجله یا کد ISSN آن را در سایت رسمی تامسون رویترز جستجو نمایند. درصورتی‌که اطلاعات مجله در این سایت نمایش داده شد به معنی ISI بودن مجله است.

پایگاه علمی پابمد PubMed

پایگاه علمی پابمد PubMed

پاب‌مِد (به انگلیسی: PubMed) یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی از رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را فراهم می‌کند. اصلی‌ترین پایگاه داده پاب‌مِد، مدلاین نام دارد که مهم‌ترین و معروف‌ترین پایگاه داده اطلاعات کتاب‌شناختی مقالات زیست-پزشکی است و به همین دلیل در برخی موارد دو واژه پاب‌مِد و مدلاین به‌جای یکدیگر بکار می‌روند.

سایت رسمی پایگاه پابمد:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog/

پایگاه علمی اسکوپوس

اسکوپوس (به انگلیسی: Scopus) یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌شده است که اطلاعات کتاب‌شناختی حدود 60 میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده است. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود 5 هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای‌داده است. درمجموع اسکوپوس اطلاعات 16 هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده است. اسکوپوس یکی از محصولات الزویر است که استفاده از اطلاعات آن نیاز به اشتراک و پرداخت هزینه دارد.

پایگاه علمی اسکوپوس

اسکوپوس همه حیطه‌های علوم که شامل علوم زیستی، فیزیک و شیمی و علوم اجتماعی می‌شود را در برمی‌گیرد. در مقایسه‌ای که با وب آو ساینس انجام‌شده، اسکوپوس حدود 20 درصد پوشش بیشتری از آن داشته است اما مقالات قبل از سال 1995 را ندارد برخلاف وب آو ساینس که تا سال 1945 را شامل می‌شود و گوگل اسکالر نسبت به این پایگاه‌ها دقت کمتری دارد و اطلاعات مربوط به یادکرد در آن کمی معیوب است و دیربه‌دیر به‌روزرسانی می‌شود.

این پایگاه برای بسیاری از مجامع علمی به‌عنوان معیار رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و میزان تولیدات علمی کشورها به شمار می‌رود. مجلات اسکوپوس (Scopus) بر اساس میزان کیو Q یا Quartile Scores رتبه‌بندی می‌شود. نمره Q برای نشان دادن درجه یا رتبه مجله به شمار می‌رود که بین کیو یک تا کیو 4 متغیر است.

Q1: نشان‌دهنده این است که مجله جزء 25 درصد اول مجلات نمایه شده در اسکوپوس قرار دارد.

Q2: نشان‌دهنده این است که مجله ازلحاظ رتبه جزء طبقه میانی یعنی بین 25 تا 50 درصد یک طبقه قرار دارد.

Q3 : حاکی از آن است که مجله ازلحاظ رتبه جزء طبقه میانه به سمت پایین یعنی بین 50 تا 75 درصد یک category قرار دارد.

Q4 : نشان می‌دهد که مجله جزء 25 درصد انتهایی یک طبقه قرار دارد.

سایت رسمی پایگاه علمی اسکوپوس:

http://www.scimagojr.com/journalsearch.php

ISC

پایگاه استنادی علوم جهان‌های اسلامی

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (انگلیسی: Islamic World Science Citation Center) یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع‌رسانی علمی است که در صدد رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. نمایه استنادی علوم ایران معادل وب آو ساینس نظام ISI می‌باشد.

سایت رسمی پایگاه استنادی علوم جهان‌های اسلامی:

مزایای چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی

چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی که هدف تمامی فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی، محققان و اساتید دانشگاه است مزایای بی‌شماری برای نویسندگان آن دارد؛ ازجمله:

  • با چاپ مقاله در مجلات معتبر فرصت‌های باب و بیشتری برای خود فراهم می‌آورید.

  • چاپ مقاله به انگلیسی برای کسب امتیاز دفاع پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی الزامی می‌باشد.

  • امتیاز عضویت در بنیاد ملی نخبگان را با چاپ مقاله خارجی معتبر کسب می‌نمایید.

  • چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر در مصاحبه دکتری تاثیر مثبت دارد.

  • می‌توانید بورسیه تحصیلی برای بهترین دانشگاه‌های دنیا را بگیرید.

  • شرایط شغلی خود را در خارج و داخل کشور ارتقا می‌دهید.

  • به عنوان صاحب نظر در جهان شناخته می‌شوید.

فارغ التحصیلی

نحوه چاپ مقاله در مجله معتبر خارجی

برای چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی باید چندین گام اصلی و اساسی را انجام داد تا بتوان مقاله‌ای باکیفیت بالا برای مجلات معتبر خارجی ارسال کرده و پذیرش گرفت.

آماده‌سازی مقاله

آماده‌سازی مقاله

اولین و مهم‌ترین گام در چاپ مقاله، آماده‌سازی مقاله است. در این مرحله مقاله علمی یا توسط نویسندگان بر اساس پژوهش‌های انجام‌شده نگارش می‌شود و یا از رساله ارشد یا دکتری استخراج می‌گردد. استخراج مقاله از پایان‌نامه ارشد و دکتری کار تخصصی است و نباید صرف کپی پیست ساده دانست. پیشنهاد می‌شود اگر قصد استخراج از رساله خود رادارید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید چراکه دلیل عمده ریجکت مقالات از مجلات، پایین بودن کیفیت مقاله نوشته‌شده است.

ترجمه تخصصی مقاله

مجلات معتبر بین‌المللی تنها مقالاتی که به زبان انگلیسی باشند را پذیرش و چاپ می‌کنند لذا مقاله آماده‌شده باید ابتدا به انگلیسی ترجمه شود و سپس برای داوری به مجلات ارسال شود. البته ترجمه در هر سطحی مورد تائید مجلات معتبر نیست و برای پذیرش از این مجلات باید مقاله به‌صورت کاملاً تخصصی، روان و سلیس ترجمه شود. چنانچه ترجمه گنگ و یا غیرتخصصی باشد به‌نحوی‌که ویراستار از خواندن آن چیزی متوجه نشود بدون شک مقاله ریجکت می‌شود.

ترجمi

ویراستاری مقاله

ویراستاری مقاله

بعد از آماده شدن مقاله باید آن را بازخوانی کرد تا هیچ‌گونه ایراد نگارشی و دستور زبانی نداشته باشد. برای اخذ پذیرش از ژورنال‌های بین‌المللی باید متن مقاله کاملاً روان و بدون هیچ ایراد نگارشی باشد.

انتخاب مجله خارجی معتبر خارجی

انتخاب مجله از حساس‌ترین مراحل کار است چراکه اگر مجله نامرتبط با حوزه مقاله انتخاب کنید یا برای مجله‌ای اقدام شود که مقالات باکیفیت بالاتری از مقاله شمارا پذیرش می‌دهد، ریجکتتان قطعی است. توصیه ما به شما این است در انتخاب مجله عجله نکنید و با تمرکز بیشتری مجله را بررسی نمایید. بهتر است به بخش aim & scope مجله مراجعه نمایید و به‌دقت اهداف مجله را مطالعه کنید، فراموش نکنید که باید مقاله با اهداف مجله کاملاً مرتبط باشد. آمار نشان می‌دهد دلیل بیشتر ریجکت‌ مقالاتی که دارای کیفیت بالا هستند، انتخاب اشتباه مجله بوده است. اگر اولین بار است که قصد ارسال مقاله به مجلات خارجی را دارید پیشنهاد می‌کنیم از افراد خبره در این زمینه راهنمایی بگیرید.

انتخاب مجله خارجی معتبر خارجی

نوشتن مقاله

فرمت بندی تخصصی مقاله

بعد از انتخاب مجله مناسب اکنون نوبت ارسال مقاله برای داوری است. ولی نباید مقاله خام آماده‌شده را برای مجله ارسال کرد، چراکه باعث رد شدن مقاله می‌شود. نکته این است که باید قبل از ارسال مقاله خود به مجله به بخش راهنمای نویسندگان مجله مراجعه کنید و مقاله خود را بر اساس فرمت درخواستی مجله فرمت بندی نمایید. در این بخش باید نوع و اندازه قلم، تعداد کلمات، بخش‌های مختلف مقاله، نوع ارجاع دهی منابع، اندازه حاشیه‌ها و ظاهر مقاله بر اساس فرمت درخواستی مجله تنظیم شود. به دلیل حساسیت بالای مجلات به فرمت مقالات ارسالی برای داوری، بهتر است از کارشناسان و افراد توانا در این زمینه کمک بگیرید.

سابمیت مقاله

سابمیت مقاله به معنای ارسال مقاله به مجله است. این مرحله نیز حساسیت خاصی دارد چراکه هر مجله‌ای روش خاصی برای دریافت مقاله جهت داوری دارد.

روش اول ارسال مقاله از طریق پنل مجله است. در این روش نویسنده مقاله در سایت مجله ثبت‌نام کرده و پنل کابری برای خود ایجاد می‌کند. سپس مقاله نهایی شده را در پنل خود بارگذاری می‌کند. تمام مراحل از لحظه بارگذاری مقاله تا اعلام نتیجه داوری، پذیرش و چاپ گام‌به‌گام در پنل به نویسنده اطلاع داده می‌شود.

روش دوم ارسال مقاله از طریق ایمیل به ادیتور مجله است. در این حالت نیازی به ایجاد پنل کاربری از طرف نویسنده نیست و تنها کاری که نویسنده باید انجام دهد این است که مقاله نهایی را به ادیتور مجله ایمیل کند و منتظر نتیجه داوری بماند. ادیتور مجله نویسنده را از پذیرش و یا ریجک مقاله مطلع می‌نماید.

هزینه مجلات خارجی معتبر

مجلات خارجی معتبر ازنظر دریافت هزینه به دودسته کلی کلوز اکسس و اپن اکسس تقسیم می‌شوند.

مجلات کلوز اکسس close access

مجلات رایگان یا دسترسی محدود نیز به مجلات کلوز اکسس اطلاق می‌شود. این مجلات هیچ هزینه‌ای اعم از هزینه داوری، پذیرش و چاپ از نویسنده دریافت نمی‌کنند. مجلات کلوز اکسس یا وابسته به دانشگاه‌های معتبر و مؤسسات علمی هستند و بودجه مالی خود را از طریق این نهادها تأمین می‌نمایند. یا هزینه مجلات از خوانندگان مقاله تأمین می‌شود به‌نحوی‌که خوانندگان برای دسترسی به مقالات چاپ‌شده در این مجلات باید هزینه‌ای برای مجله پرداخت کنند.

close accesse

مجلات اپن اکسس open access

مجلات با دسترسی آزاد یا اپن اکسس مجلاتی هستند که هزینه‌ای تحت داوری، پذیرش و یا چاپ از نویسنده دریافت می‌کنند. مقالات چاپ‌شده در این مجلات به‌صورت full text در دسترس عموم قرار می‌گیرد و خوانندگان می‌توانند کل مقاله چاپ‌شده pdf را به‌صورت رایگان دانلود نمایند.

open access

روند داوری مقالات در مجلات خارجی

ژورنال‌های معتبر خارجی دارای دو مرحله داوری اولیه و ثانویه هستند. زمان داوری اولیه معمولاً کوتاه‌تر و سریع‌تر است. داوری اولیه زمانی است که مقاله ارسالی به مجله به دست ادیتور می‌رسد و ادیتور بعد از نگاه کلی به موضوع و محتوای مقاله تصمیم می‌گردد که آن را رد کند یا برای بررسی دقیق‌تر برای داوران مجله ارسال نماید. بعد از تائید ادیتور معمولاً مقاله برای 2 داور دیگر جهت بررسی ارسال می‌شود. در این مرحله یا مقاله مستقیماً پذیرش می‌شود، یا درخواست اصلاحیه از نویسنده می‌شود و یا مقاله ریجکت می‌شود. مقالاتی که پذیرش شدند برای نویسندگان نامه پذیرش از مجله صادر می‌گردد و بعدازآن در سایت مجله به چاپ می‌رسد. ولی نویسندگان مقالاتی که ریجکت شده است نیز نباید ناامید شوند چراکه بااطلاع از ضعف مقاله و ارتقا آن و انتخاب مجله درست می‌توان شانس مجدد برای اخذ پذیرش را امتحان کرد.

زمان

زمان داوری مجلات معتبر خارجی چقدر است؟

زمان داوری مجلات باهم متفاوت هست. ممکن است مقاله به‌محض بارگذاری در سایت مجله به علت عدم تائید از طرف ادیتور ریجکت سریع شود و یا چند ماه در پروسه داوری توسط داوران مجله باقی بماند. زمان داوری در مجلات رایگان معمولاً طولانی‌تر از مجلات اپن اکسس است.

چگونه زمان پذیرش و چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر را کاهش دهیم؟

بعد از داوری مقاله و تائید از سمت داوران و ادیتور مجله، مقاله وارد پروسه چاپ می‌شود. از زمان پذیرش تا چاپ مقاله بسته به مجلات مختلف می‌تواند متفاوت باشد. اگر شما جز نویسندگانی هستید که برای اخذ پذیرش و یا چاپ مقاله خود عجله دارید باید قبل از ارسال مقاله خود به مجله از بازه زمانی داوری و چاپ مجله مطلع شوید. مجلات معتبر خارجی معمولاً بازه زمانی داوری و مدت‌زمانی که از پذیرش مقاله تا چاپ مقاله باید طی شود را در سایت رسمی خود اعلام می‌کنند.

طبیعتاً بررسی سایت تک‌به‌تک مجلات و انتخاب مجله مناسب برای ارسال مقاله خودکاری زمان‌بر و طاقت‌فرسا است. در این موارد می‌توان از افرادی که درزمینهٔ چاپ مقاله مجرب هستند کمک گرفت. افراد متخصصی که با مجلات مختلفی در تمامی زمینه‌ها کارکردند از شرایط و زمان داوری مجلات آگاه هستند و می‌توانند مشاورین خوبی در این زمینه باشند.

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله فوری در مجلات معتبر خارجی

برای ثبت سفارش چاپ مقاله خود در مجلات معتبر خارجی بازمان داوری کوتاه می‌توانید با کارشناسان موسسه اشراق در ارتباط باشید تا بعد از بررسی مقاله شما، مجلات مرتبط با حوزه تخصصی شما معرفی گردد و نسبت به ارسال مقاله به مجله، پذیرش و چاپ آن اقدام شود.

پشتیبان

لیست کرد

برنامه ریزی

چاپ مقاله

1- درخواست خود را به پشتیبانان موسسه اشراق ارسال کنید.

2- لیست مجلات مرتبط را دریافت نمایید.

3- مجله مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

4- پذیرش و چاپ مقاله خود را به ما بسپارید.

چرا موسسه اشراق

ثبت سفارش

موسسه اشراق

خدمات موسسه اشراق برای چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی

موسسه اشراق با گرد هم آوری افراد متخصص در تمامی زمینه‌ها و رشته‌های دانشگاهی فعالیت خود را مبنی بر استخراج مقاله، ویراستاری مقاله، ترجمه تخصصی، فرمت بندی، سابمیت و پذیرش و چاپ مقاله در مجلات خارجی را از سال 1393 آغاز کرده و تاکنون توانسته است رضایت بالغ‌بر 90 درصد کاربران را اخذ نماید. موسسه اشراق برای آماده‌سازی و چاپ مقاله خدمات استخراج مقاله از پایا‌ن‌نامه، ترجمه تخصصی و گارانتی‌دار، پارافریز مقاله، معرفی مجله مرتبط با مقاله، سابمیت مقاله و پیگیری تا حصول نتیجه را ارائه می‌دهد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله خود ‌می‌توانید از طریق تماس با شماره 09149724933 و یا ایمیل isi.eshragh@gmail.com اقدام نمایید.

مجلات معتبر خارجی تنها مقالات به زبان انگلیسی را داوری می‌کنند.

خیر. امکان چاپ مقاله مروری و پژوهشی در مجلات معتبر خارجی وجود دارد.

هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی بسته به اپن اکسس و کلوز اکسس بودن مجله متفاوت می‌باشد. هزینه چاپ در سایت رسمی مجله برای اطلاع نویسندگان ذکر می‌گردد.

شما می‌توانید با درخواست مشاوره از تیم موسسه اشراق با شماره‌گیری 09149724933 و یا ارسال ایمیل به isi.eshragh@gmail.com مجلات معتبر رشته خود را دریافت نمایید.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
11 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما هزینه فرمت بندی و سابمیت مقاله در سه سطح انجام میشود که هزینه سطح اول 930.000 هزار تومان هست با مراجعه به بخش ثبت سفارش سایت اشراق می توانید ثبت سفارش انجام دهید تا کارشناسان موسسه فرمت بندی و سابمیت مقاله تان را انجام دهند. باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
11 ماه پیش
هزينه سابميت مقاله را لطفا بفرماييد؟
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
12 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما موسسه در زمینه چاپ مقاله خدمات دارد برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر از طریق راه ارتباطی موسسه درخواستتان را ارسال بفرمایید تا اطلاعات لازم را ارسال کنم با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
12 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما باید طبق ژورنال که مد نظر دارید فرمت بندی و سابمیت صورت گیرد برای اطلاعات بیشتر از بخش ارتباط با ما می توانید درخواستتان را ارسال بفرمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب بله برای تمامی رشته ها در خدمت هستیم. جهت راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناس موسسه اشراق با شماره 09149724933 تماس بگیرید.
بازدیدکننده
محمد خسروی فارسانی
1 سال پیش
با سلام در رشته فلسفه آیا چاپ مقاله صورت می‌گیرد؟
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
سلام و ادب احتراما میتوانید با کارشناسان موسسه اشراق از طریق شماره 09149724933 و یا ایمیل isi.eshragh@gmail.com ارتباط برقرار کنید. کارشناسان موسسه اشراق راهنمایی های لازم را برای شما ارائه می‌دهند.
بازدیدکننده
اسداللهی
1 سال پیش
باسلام جهت چاپ و ترجمه مقاله در زمینه رشته حقوق در ژورنال های خارجی و داخلی به چه صورت است ؟ و هرکدام جداگانه چقدر هزینه دارد ؟
بازدیدکننده
محمد
2 سال پیش
تماس بگیرید ممنون برای مقاله خارجی
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب ضمن تشکر از شما بابت انتخاب موسسه اشراق جهت همکاری، لطفا با کارشناسان موسسه اشراق با شماره 09149724933 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل isi.eshragh@gmail.com در ارتباط باشید.
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب ضمن تشکر از شما بابت انتخاب موسسه اشراق جهت همکاری، لطفا با کارشناسان موسسه اشراق با شماره 09149724933 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل isi.eshragh@gmail.com در ارتباط باشید.
بازدیدکننده
کامران امرایی
2 سال پیش
سلام نیاز به چاپ مقاله ام در مجلات پزشکی دارم رشته زیست شناسی گرایش گیاهان دارویی
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 سال پیش
سلام شما مجله ای که آی اس آی و معتبر باشه برای چاپ سریع مقاله با موضوع فلسفه رسانه و یا موضوع فرهنگ و رسانه سراغ دارید؟
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب احتراما برای پذیرش مقاله تون در خدمت هستیم. لطفا برای راهنمایی های بیشتر با کارشناسان موسسه اشراق تماس بگیرید با تشکر
بازدیدکننده
محمد
2 سال پیش
سلام و درود.دانشجوی دکتری هستم نیاز به اکسپت مقاله دارم.سپاس
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
سلام و ادب ضمن تشکر از انتخاب موسسه اشراق برای همکاری. لطفا از طریق ایمیل و یا واتساپ درخواست خود را ارسال نمایید تا انجام وظیفه شود.
بازدیدکننده
یوسف حضرتی
2 سال پیش
سلام من دانشجوی دکتری هستم برای دفاع نیاز به اکسپت مقاله دارم. مقالم حاضر هست
بازدیدکننده
خاندار
3 سال پیش
با سلام برای بچاپ رساندن مقاله ای که آماده شده است در یک مجله معتبر ISI با حداقل رتبه Q3 یا Q4 در JCR از طریق موسسه شما چه مراحلی لازم خواهد بود


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق