خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی

انتشار 22 تیر 1400
مطالعه 4 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله تخصصی رشته دندان پزشکی در مجلات معتبر ISI در کمترین زمان ممکن توسط تیم حرفه ای و متخصص اشراق .

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی

چاپ مقاله ISI در تخصص دندان پزشکی جهت دریافت امتیازات و مجوزات مورد نیاز در سه بخش مختلف :

دانشجویان و محققان رشته تخصصی که در داخل ایران مشغول به تحصیل و یا کار هستند و جهت تقویت رزومه علمی و شغلی خود نیاز به چاپ مقاله دارند .

این دسته از فرهیختگان و متخصصان می توانند مقالات علمی و تخصصی خود در رشته دندان پزشکی را که تالیف و یا از طرح تحقیقاتی و تز خود استخراج نمودند را توسط مترجمین متخصص دندان پزشکی در موسسه اشراق به صورت تخصصی ترجمه نمایند و بعد از ترجمه تخصصی در مجلات معتبر مورد تایید وزارت بهداشت پذیرش و چاپ نمایند .

دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیلات خود را در رشته دندان پزشکی به پایان رساندن جهت شرکت در آزمون ملی دانش آموختگان رشته ی دندانپزشکی خارج از کشور و اشتغال به کار در ایران .

دانش آموختگان خارج از کشور برای ادامه اشتغال در کشور باید در آزمون ملی ویژه دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندان پزشکی پذیرفته شوند همچنین رزومه پژوهشی قوی داشته باشند و مقالات علمی را در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت پذیرش و چاپ کرده باشند .

دانشجویان و فرهیختگانی که قصد اپلای در دانشگاه های خارج از کشور در رشته دندان پزشکی را دارند و نیازمند تقویت رزومه علمی خود هستند .

این دسته از داوطلبان ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته دندان پزشکی به منظرو قبولی در دانشگاه های معتبر و همچنین دریافت بورسیه تحصیلی و اقامتی باید رزومه قوی داشته باشند تا مورد تایید اساتید و دانشگاه ها قرار گیرند . به همین منظور پیشنهاد ما ترجمه کتاب های تخصصی و جدید در رشته دندان پزشکی و چاپ آن ها است . همچنین چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر ISI و Scopus .

دندانپزشکی

دندان پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می کند. همچنین به یاری این علم می توان بسیاری از بیماری ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.

تخصص های دندانپزشکی

دندانپزشکی 10 رشته تخصصی دارد:

  1. متخصص روت کانال

  2. متخصص ترمیمی

  3. متخصص پروتز

  4. متخصص پریو ( لثه )

  5. متخصص جراحی فک و صورت

  6. متخصص تشخیص

  7. متخصص پاتولوژی

  8. متخصص ارتودنسی

  9. متخصص اطفال

  10. متخصص رادیولوژی

دندانپزشک عمومی یا جراح دندانپزشک بعد از گذراندن دوران عمومی می تواند در یکی از رشته های فوق به تحصیل تخصصی بپردازد که این مستلزم قبولی در امتحان جامع تخصصی و همچنین دارا بودن رزومه قوی پژوهشی می باشد. طول مدت تحصیل در رشته های تخصصی، بین 3 تا 5 سال بسته به رشته تخصصی متغیر است.

استخراج مقاله ISI از پایان نامه یا تز دندان پزشکی

نوشتن مقاله ISI از پایان نامه و یا استخراج مقاله از پایان نامه در واقع نکته برداری از محتوای پایان نامه و یا خلاصه کردن محتوای پایان نامه در قالب و فرمت یک یا دو مقاله است . ابتدا رساله و یا تز مقطع کارشناسی ( دندان پزشکی عمومی ) و یا تز دوره تخصص توسط محققان متخصص در رشته دندان پزشکی بررسی می شود و تعداد مقالات قابل استخراج و عناوین آن را مشخص می کنند که بعد از بررسی توسط نوینده پایان نامه برای موضوع مورد تایید اقدام می شود . اگر هدف شما چاپ مقاله ISI هست باید در نظر داشته باشید که این مجلات ، مجلات معتبر بین المللی و شناخته شده هستند، در نتیجه دریافت پذیرش از این نوع مجلات بسیار سخت می باشد . ولی با رعایت نکات اصلی و استاندارد استخراج تخصصی ، ترجمه نیتیو و فرمت بندی استاندارد ، می توایند پذیرش مقاله را از مجلات ISI دریافت نمایید .

معرفی مجلات ISI دندان پزشکی

معرفی تخصصی مجلات ISI دندان پزشکی مهم ترین و اصلی ترین مرحله در انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقاله می باشد. همچنین معرفی تخصصی و حرفه ای مجله گام اصلی در پذیرش و چاپ مقالات در مجلات ISI می باشد . معرفی مجله باید به گونه ای واضح و شفاف باشد که هر نویسنده و دانشجویی بتواند به راحتی از اعتبار آن مجله مطمئن شود . در معرفی مجلات مشخص نمودن نمایه مجله ، ارسال کد هشت رقمی issn ، لینک و سایت مجله ، اسکوپ مجله ، بازه زمانی داوری و ... الزامی می باشد . همچنین علاوه بر این موارد باید نحوه درک اعتبار مجله نیز مشخص شود . به طور مثال وقتی نویسنده ای می خواهد مقاله خود را در مجله isi پذیرش و چاپ نماید ، باید علاوه بر معرفی مجلات مرتبط با مقاله همراه با تمامی مشخصات الزامی ، راه های اعتبار سنجی مجلات مانند سایت تامسون رویترز که پایگاه نمایه سازی مجلات isi می باشد ، را نیز در اختیار نویسندگان مقالات قرار داد . تا نویسندگان محترم بتوانند از اعتبار علمی مجله اطمینان کامل را بدست آورند و بدون شناخت به دام مجلات جعلی و غیر معتبر نیفتند .

تصویر

لوگو

کارشناسان و متخصصان موسسه انتشاراتی اشراق به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان در خصوص مجلات isi دندان پزشکی و نحوه ارسال مقاله به این مجلات می باشند . هرگونه سوال و اطلاعاتی در خصوص مجلات isi رشته تخصصی دندان پزشکی داشته باشید می توانید در هر لحظه از شبانه روز با برقراری تماس با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق به پاسخ آنها دست یابید .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق