خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چگونه به مجلات الزویر Elsevier مقاله ارسال کنیم ؟

انتشار 23 دی 1397
مطالعه 3 دقیقه

با آشنایی با مراحل و نحوه ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier می توانید مقالات علمی خودتان را به راحتی برای داوری به مجلات الزویر ارسال کنید .

چگونه به مجلات الزویر Elsevier مقاله ارسال کنیم ؟

با آشنایی با مراحل و نحوه ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier می توانید مقالات علمی خودتان را به راحتی برای داوری به مجلات الزویر ارسال کنید .

مقالات علمی خود را به صورت حرفه ای فرمت بندی و ویرایش نمایید تا بتوانید در مجلات معتبری همچون الزویر پذیرش و چاپ نمایید .

مقالات علمی که نگارش نموده اید را به کمک کارشناسان موسسه اشراق در فرمت و قالب استاندارد مجلات الزویر Elsevier فرمت بندی نمایید و برای داوری به مجلات الزویر ارسال بفرماید . اگر موفق به تهیه و تدوین مقالات علمی خود نشده اید می توانید به کمک محققان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه نمایید . محققان موسسه اشراق می توانند در مدت زمان 2 الی 3 روز مقاله مناسب ارسال به مجلات الزویر Elsevier را از پایان نامه شما استخراج نمایند و بعد از ترجمه تخصصی آن را برای پذیرش و چاپ به مجلات الزویر ارسال نمایند .

در این خصوص کارشناسان موسسه اشراق با سابقه ی بسیاری که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی دارند ، تجارب خود را در خصوص نحوه ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران عزیز قرار می دهند :

تصویر
 
 

چگونه به مجلات الزویر Elsevier مقاله ارسال کنیم ؟

اول از هر چیز باید بدانید که الزویر یک پایگاه است انتشار محصولات علمی از دجمله مقالات علمی پژوهشگران است . این پایگاه خود در بردارنده چندین مجله معتبر است پس بنابراین منظور از ارسال مقاله به الزویر صرف ارسال به یک مجله با نام الزویر نیست بلکه صدها نشریه و مجله وجود دارد که در زیر شاخه پایگاه الزویر قرار دارند و هر مجله اسکوپ و یا رشته و تخصص مخصوص به خود را دارد و عناوین و اسامی هر مجله متفاوت است و لزومی ندارد که نام آنها الزویر باشد .

برای ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier باید بعد از اتمام نگارش مقاله و فرمت بندی آن اول از هرکاری باید مجله متناسب با رشته و تخصص مقاله را پیدا کنید و مطمئن باشید که محتوای مقاله ی شما  با scope مجله الزویر مورد نظرتان همخوانی داشته باشد.

 برای این کار به سایت زیر مراجعه نمایید.

https://journalfinder.elsevier.com/

در این سایت می توانید نام مجلات و scope های آنها را مشاهده نموده و مجله مورد نظرتان انتخاب نمایید

پس از انتخاب مجله مورد نظر بهتر است تا در سایت مجله مورد نظرتان بخش مخصوص به نویسندگان را مورد مطالعه قرار دهید . تا در خصوص فرمت بندی و موارد الزامی مقاله که مد نظر مجله است آشنا شوید و آنها را در مقاله خود رعایت بفرمایید .

پس از فرمت بندی و رعایت اصول اساسی مقاله و اطمینان از اینکه مقاله شما آماده ارسال به مجله است ، باید اقدام به نگارش کاورلتر نمایید و بعد از آماده شدن کاورلتر طبق مراحل زیر اقدام به ارسال مقاله می نماییم :

  1.  پس از ورود به سایت ELSEVIER وارد بخش submit your paper ( ارسال مقاله ) شوید .
  2. در ادامه باید نام مجله مورد نظر را بطور کامل نوشته و جستجو نمایید
  3. ثبت نام Register در سیستم ژورنال Accident Analysis and Prevention
  4. پر کردن فرم های online به صورت گام به گام :

مشخصات نویسنده  ،  عنوان مقاله ، چکیده ، کلمات کلیدی ، وارد کردن نویسندگان که مرحله آخر Upload است .و مدارک مربوط به ترتیب upload می شود

  1. نامه cover letter که درواقع نامه کوتاهی است خطاب به سردبیر مبنی بر اینکه مقاله تحت عنوان(عنوان مقاله نوشته شده ) برای داوری ارسال می گردد
  2. متن مقاله بدون وجود جدول و شکل . در رابطه با ارسال جداول و اشکال سلایق مختلفی وجود دارد.
  3. برخی مجلات اعلام می کنند که اسم نویسندگان بایست حذف شده باشد و در این صورت یک صفحه جدا شامل اسم نویسندگان نیز باید ارسال گردد.
  4. سیستم Elsevier فایل های office را هم علاوه بر JPEg و …قبول می نماید. در مورد اشکال شکل ها را جدا جدا upload میکنیم.
  5. بعد از طی این مراحل موفق به ارسال و سابمیت مقاله خود شده اید . 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق