خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چگونه در مجلات علمی پژوهشی خارجی مقاله چاپ کنیم ؟

انتشار : 13 بهمن 1397
مطالعه : 3 دقیقه

می توانید خیلی سریع و به صورت کاملا تضمینی در مجلات علمی پژوهشی خارجی مقالات خود را به چاپ برسانید .

چگونه در مجلات علمی پژوهشی خارجی مقاله چاپ کنیم ؟

می توانید خیلی سریع و به صورت کاملا تضمینی در مجلات علمی پژوهشی خارجی مقالات خود را به چاپ برسانید . موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق مسئولیت پذیرش و چاپ مقالات علمی شما در مجلات علمی پژوهشی خارجی را برعهده گرفته است . تا با ترجمه فوق تخصصی مقالات علمی شما و همچنین فرمت بندی استاندارد و تقویت ساختاری مقالات آنها را به صورت تضمینی در مجلات علمی پژوهشی خارجی به چاپ برسانند .

اگر به امتیازات علمی چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی خارجی به هر دلیلی نیاز دارید کافی است فقط درخواست خود را به همراه فایل پایان نامه خود به موسسه اشراق ایمیل کنید تا محققان در کوتاه ترین زمان ممکن در مدت زمان 2 الی 3 روز مقالات علمی را از پایان نامه شما استخراج نمایند . پس از استخراج و آماده شدن مقاله ، مقالات علمی وارد پروسه ترجمه می شوند و متخصصین بخش ترجمه مقالات را به صورت فوق تخصصی و همراه با گارانتی ترجمه می نمایند . بعد از ترجمه مقالات به صورت کاملا استاندارد فرمت بندی می شوند و از نظر ساختاری تقویت می شوند و برای چاپ به مجلات علمی پژوهشی خارجی ارسال می گرددند . کارشناسان موسسه اشراق با همکاری ها و رایزنی های موثر خود می توانند در مدت زمانی کمتر از 20 روز به صورت تضمینی پذیرش مقالات علمی در مجلات علمی پژوهشی خارجی را دریافت نمایند .

نتیجه می گیریم که در پاسخ سوال چگونه در مجلات علمی پژوهشی خارجی مقاله چاپ کنیم ؟ باید بیان کنیم که به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن می توانید با همراهی و کمک محققان و کارشناسان موسسه اشراق مقالات علمی خود را در مجلات علمی پژوهشی خارجی به چاپ برسانید .

دانشجویانی که برای دریافت نمره پایان نامه خود در مقطع کارشناسی ارشد ، دریافت مجوز دفاع در مقطع دکتری ، دریافت نمره پایان نامه در مقطع دکتری و همچنین دریافت امتیاز علمی برای شرکت در مصاحبه دکتری قصد پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی خارجی را دارند ولی زمان و توانایی کافی را برای انجام این کار و همچنین نگارش مقاله علمی را ندارند ، هیچ جای نگرانی و استرس نیست زیرا می توانند به کمک محققین موسسه اشراق اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه نمایند و با موفقیت در مجلات علمی پژوهشی خارجی به چاپ برسانند.

داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی خارجی به منزله نخبه بودن می باشد. نخبگان ویا همان دارندگان نامه پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی می توانند از سربازی معاف شده و یا در مواردی به جای سربازی یک پروژه ی تئوری را در منزل انجام دهند.

در فراخوان های جذب هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرهای بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها داشتن پذیرش و چاپ یک مقاله علمی در نشریات علمی پژوهشی خارجی تنها شرط پذیرش به عنوان هیئت علمی است.

ارتقای رتبه علمی برای اعضای هیئت علمی تنها با داشتن مقاله علمی چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی به سرعت امکان پذیر است.

زمان داوری نشریه های علمی پژوهشی بسیار طولانی است همچنین داوری سختگیرانه ای دارند که سبب افزایش مدت زمان داوری می شود . که باید نوید این را بدهیم که ما در موسسه اشراق توانستیم این بازه زمانی را تا ده ها برابر کاهش دهیم . کارشناسان موسسه اشراق توانستند با مجلات علمی پژوهشی خارجی همکاری ها و رایزنی های موثری داشته باشند تا بتوانند به کسب امتیاز و رتبه علمی به دانشجویان و پژوهشگران سرزمینمان کمکی کرده باشند . در خصوص مجلات علمی پژوهشی خارجی این بازه داوری را به 2 الی 3 هفته کاهش داده اند . و می توانند در مدت 2 هفته پذیرش مقالات علمی را از مجلات علمی پژوهشی خارجی دریافت نمایند.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق