خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

دانلود نمونه مقاله isi

انتشار 13 دی 1397
مطالعه 5 دقیقه

مقالات علمی Isi را دانلود نمایید و مطالعه نمایید تا بتوانید یک مقاله علمی موفق بنویسید . علاوه بر آشنایی با نحوه نگارش مقالات Isi که بتوانید از آنها برای نگارش مقالات Isi خود استفاده کنید یکی از ثمره های مطالعه مقالات Isi می باشد .

دانلود نمونه مقاله isi

مقالات علمی isi را دانلود نمایید و مطالعه نمایید تا بتوانید یک مقاله علمی موفق بنویسید . علاوه بر آشنایی با نحوه نگارش مقالات isi که بتوانید از آنها برای نگارش مقالات isi خود استفاده کنید یکی از ثمره های مطالعه مقالات isi می باشد .

در زمان تحصیل در دانشگاه بارها در تحقیقات و فعالیت ها و پروژه های کلاسی پیش آمده است که نیاز دارید مقالات علمی دیگران را مورد مطالعه قرار دهید و یا مقالات علمی چاپ شده در مجلات isi را در کلاس درس برای اساتید و همکلاسی های خود ارائه نمایید .

مقالات علمی isi را دانلود نموده و مطالعه نمایید . مطالعه هرچه بیشتر مقالات علمی isi به شما در زمینه تدوین و نگارش قوی تر مقالات isi کمک خواهد کرد .

بنابراین باید راهی برای استفاده و دانلود مقالات isi باشد . باید نمونه های بسیاری از مقالات isi را مورد مطالعه قرار دهیم . چگونه باید این نمونه مقالات isi را دانلود کنیم ؟ این مقالات در کجا و یا در چه سایتی وجود دارند ؟سایت و منبع مرجع این مقالات کجا است ؟ از کجا باید مقالات isi را دانلود کنیم ؟

در خصوص پاسخ گویی به این سوال ها چند نمونه از سایت های دسترسی به مقالات isi را در زیر نام می بریم :

 1. www.ScienceDirect.com 
 2. www.Springerlink.com
 3.  Online 
 4. www.informaworld.com ieeexplore.ieee.org 
 5. www.ASCE.org 
 6. www.aiaa.org 
 7. scitation.aip.org 
 8. iopscience.iop.org 
 9. pubs.acs.org 
 10. www.jstor.org
 11. www.nature.com 
 12. Optics InfoBase 
 13. Emerald 

یکی از مهم ترین منابع مقالات isi که بعد از پذیرش در این سایت وجود دارند و می توانید در زمینه علمی خود و گرایش و رشته ای که علاقه دارید مقالات را دریافت نمایید .

مقالات علمی isi که در سایت هایی از جمله سایت ساینز دایرکت وجود دارند از نظر نحوه دانلود به دو بخش تقسیم می شوند : مجلات اپن اکسس  open access و کلوز اکسس  close access .

مجلات اپن اکسس مجلاتی هستند که دسترسی به آنها رایگان و آزاد است یعنی بعد از مطالعه چکیده می توانید متن کامل مقاله را به صورت رایگان دانلود نمایید . مجلات open access که در زمان چاپ هزینه های مربوط به چاپ و مجله را از مولف و نویسنده مقاله دریافت می کنند . مقالات چاپ شده را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار می دهند .

البته مجلاتی هم هستند که با اینکه هزینه چاپ را از نویسنده دریافت نموده اند ولی برای دانلود آن و در اختیار خواننده قرار دادن نیز هزینه دریافت می نمایند . یعنی خواننده به هنگام دانلود مقاله باید هزینه پرداخت نماید تا مجاز به دانلود و دریافت متن کامل مقاله شود .

مورد دوم مجلات close access هستند . مجلات کلوز اکسس مجلاتی هستند که در اصطلاح به آنها می گویند مجلاتی که اپن اکسس نیستند و مقالات چاپ شده در مجلات isi را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار نمی دهند . این نوع مجلات اصولا در زمان پذیرش و چاپ از مولف و نویسنده مقاله هزینه دریافت نکرده اند و هزینه های لازم برای مجله را از خواننده دریافت می کنند .

البته در این میان هستند مجلاتی که به دلیل اینکه حامی مالی دارند و هزینه های آنان تامین می شود و هدفشان صرفا رشد و توسعه علم و دانش بشری است . که این مجلات نه از نویسنده و نه از خواننده هزینه دریافت نمی کنند . و به صورت رایگان می توان این مجلات را دانلود کرد .

با انوع مجلات از نظر پرداخت هزینه برای دانلود آشنا شدید و دانستید که برای دانلود مقالات علمی isi برای برخی از آنها باید هزینه پرداخت نمایید و سپس دانلود نمایید و برخی را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید .

اما این مقالات را از کجا باید دانلود نمایید ؟

همان طور که قبلا اعلام کردیم سایت ساینز دایرکت  ScienceDirect.com یکی از سایت هایی است که می توان از این طریق مقالات isiرا دانلود نمود . به همین دلیل در خصوص نحوه جستجو در سایت ساینز دایرکت توضیحات مختصری را ارائه نموده ایم :

ابتدا وارد سایت ScienceDirect.com می شوید و سپس از قسمت بالایی صفحه باز شده در سمت راست وارد بخش Advanced search می شوید.

تصویر
 
 

و در صفحه جدید که باز می شود نوع جستجو رو مشخص می کنید . به طور پیش فرض برروی All هست ، در قسمت Search for آن کلیک نمائید و کلمه مورد نظر را جهت جستجوی مقاله مورد نظرتان وارد کنید. می توانید در این بخش مشخص کنید که مقالات چه سالی را و همچنین مقالاتی که در عنوان خود کلمه ی نوشته شده توسط شما را دارد برای شما جستجو کند و مشخص نماید . همچنین می توانید به انتخاب خود، چندین محدودیت دیگر را نیز به آن اضافه کنید تا دقیق تر به نتیجه برسید. سپس دکمه Search را کلیک کنید.

تصویر
 
 

در صفحه بعدی که با اعمال تنظیمات مد نظر خودتان به آنجا هدایت شده اید، چندین مورد مقاله را مشاهده می کنید که اغلبف جهت دانلود باید هزینه آن را بپردازید تا لینک دانلود برای شما فراهم شود. در این میان مقالات  open access  که به صورت رایگان می توان آنها را دانلود نمود نیز وجود دارند .

تصویر
 
 

پس از مطالعه مقالات علمی که در مجلات معتبر isi به چاپ رسیده اند ، جرقه هایی در ذهنتان ایجاد می شود که می توانید به نگارش مقاله علمی خود بپردازید پس از آماده شدن مقاله علمی تان باید به فکر ارسال و پذیرش آن باشید . اگر اقدام برای ارسال و یا سابمیت مقاله برای شما دشوار باشد می توانید از طریق کارشناسان موسسه اشراق اقدام به این کار کنید . علاوه بر این ها می توانیم نوید این را بدیهم که متخصصان امر سابمیت مقالات می توانند با فرمت بندی صحیح و رعایت اصول ساختاری مقالات علمی شما می توانند مقالات شما را علاوه بر سابمیت به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایند .  علاوه بر این در صورتی هم که موفق به نگارش مقالات علمی خود نشدید ، محققان موسسه اشراق می توانند مقالات علمی شما را از پایان نامه استخراج نمایند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق