خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

فرمت مقاله الزویر Elsevier

انتشار 19 دی 1397
مطالعه 4 دقیقه

دانشجویان و اساتید عزیزی که قصد ارسال مقالات علمی خود  به مجلات الزویر Elsevier را دارند ، باید با فرمت مقاله الزویر آشنا شوند و مقالات علمی خود را در این قالب و در این فرمت نگارش نمایند .

فرمت مقاله الزویر Elsevier

دانشجویان و اساتید عزیزی که قصد ارسال مقالات علمی خود  به مجلات الزویر Elsevier را دارند ، باید با فرمت مقاله الزویر آشنا شوند و مقالات علمی خود را در این قالب و در این فرمت نگارش نمایند .

مقاله الزویر Elsevier مقاله ای است که در یکی از مجلات انتشارات الزویر به چاپ برسد . اساتید و همچنین دانشجویان عزیزی که قصد کسب امتیاز علمی ، ارتقاء رتبه علمی و همچنین نمرات لازم پایان نامه و امتیازات ورودی مقطع دکتری هستند ، همواره به دنبال چاپ مقاله در مجلات و نشریات مختلف هستند. که در این میان مجلات الزویر یکی از مجلاتی هستند که دانشجویان برای چاپ مقاله در آنها اقدام می کنند. 

در این تحقیق سعی بر آن شده است تا شما را با مجلات و انتشارات الزویر Elsevier آشنا سازیم و همچنین درخصوص فرمت مقاله چند نمونه مقاله چاپ شده در الزویر را در اختیارتان قرار دهیم تا با دانلود آنها و مطالعه آنها با نحوه نگارش و فرمت مقالات الزویر آشنا شوید .

البته در خصوص فرمت مقاله الزویر شما بهترین و معتبر ترین همراه و مشاور را در کنار خود دارید ، زیرا محققان و کارشناسان متخصص موسسه اشراق با سابقه ای طولانی مدت در پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، با نحوه فرمت بندی مقالات الزویر آشنایی کامل را دارند و می توانند فرمت بندی مقالات را شما طبق مجله انتخابی انجام دهند .

همچنین در صورتی که موفق به نگارش مقاله الزویر خود نشده اید ، می توانید با کمک محققان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقاله علمی خود از پایان نامه نمایید و بعد از ترجمه تخصصی و فرمت بندی آنها را برای پذیرش به مجله مورد نظر ارسال نمایند .

 

الزویر Elsevier

انتشارات الزویر یک شرکت اطلاعاتی و تحلیلی است و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان اطلاعات علمی، فنی مهندسی و پزشکی جهان می باشد. این انتشارات در سال ۱۸۸۰ میلادی به عنوان یک شرکت انتشاراتی که قسمتی از گروه RELX است و تا سال ۲۰۱۵ به عنوان Reed Elsevier شناخته می شد، تاسیس شد. محصولات ارائه شده در این مجموعه شامل مجلاتی همچون  The Lancet and Cell، مجموعه ScienceDirect  شامل مجلات آنلاین، ترندها و مجموعه نظرات جاری پیرامون مجلات، پایگاه داده ارجاع دهی آنلاین  Scopus، و راه حل های ClinicalKey برای پزشکان است. محصولات و خدمات این انتشارات تمام چرخه تحقیقات دانشگاهی، از جمله نرم افزار و مدیریت اطلاعات، ساختار و ابزار ارزیابی را در بر می گیرد.

نشریه الزویر سالانه بیش از ۴۳۰ هزار مقاله را در ۲۵۰۰ نشریه منتشر می کند؛ بایگانی این نشریه شامل ۱۳ میلیون مدرک و ۳۰ هزار کتاب الکترونیکی می باشد و تعداد دانلود های کلی سالانه مقالات این انتشارات به بیش از ۹۰۰ میلیون می رسد. ارزش بالای سود انتشارات الزویر 37% در سال 2017 و قوانین کپی رایت، محققین را وادار به نقد این انتشارات کرده است.

از زیر مجموعه های این انتشارات می توان به Scopus ، ScienceDirect، Mendeley اشاره کرد.

تصویر
 
 
 
 

پایگاه داده اسکوپوس Scopus

 Scopus بزرگترین پایگاه داده انتزاعی و استنادی ادبیات بازنگری شده است و شامل مجلات علمی، کتاب ها و مقالات کنفرانسی، ابزارهای هوشمند برای ردیابی، تحلیل و تجسم تحقیقات میباشد. این پایگاه داده که روزانه مورد بروزرسانی قرار می گیرد، جامع ترین مرور بر خروجی تحقیقات در زمینه علوم ، فن آوری ، پزشکی ، علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی را ارائه می دهد. به دلیل اینکه تحقیقات به طور چشم گیری جهانی، بین رشته ای و گروهی میشوند باید اطمینان حاصل کرد تا تمام تحقیقات مهم و حیاتی از سرتاسر دنیا از چشم پنهان نمانند.

ساینس دایرکت  Science Direct

ساینس دایرکت پلتفرم پیشرو Elsevier در ادبیات علمی بررسی شده است . کتابخانه های دانشگاهی و موسسات برای همکاری و کارایی بهتر ، پیشنهاد دسترسی به اجتماعات محققان خود را به ساینس دایرکت ارائه می کنند. محققین، استادان، دانشجویان، کادر بهداشت و درمان، افراد حرفه ای در زمینه علوم اطلاعات از ساینس دایرکت برای ارتقا راه های جست و جو و کشف و مطالعه استفاده می کنند و تحقیقات پژوهشی خود را در آن به اشتراک می گذارند.

ساینس دایرکت مجلات معتبر، متون کامل علمی، فنی و بهداشتی را با قابلیت های بصری و هوشمند ترکیب می کند و در روند آگاه سازی دانشجویان موثر است، به طوری که به صورت موثر و کارآمد مطالعه و پژوهش کنند.

مندلی Mendeley

مندلی یک نرم افزار مدیریت رفرنس رایگان و شبکه اجتماعی دانشگاهی می باشد که می تواند در ساماندهی تحقیقات و همکاری با دیگران به صورت آنلاین و دستیابی به آخرین تحقیقات انجام شده کمک بسزایی کند. نسخه آکادمیک نرم افزار مدیریت مندلی( Mendeley Institutional Edition) دارای امکانات کاربری بهتر و پشتیبانی موسساتی گسترده می باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق