خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه ترجمه متون تخصصی

انتشار 14 آبان 1399
مطالعه 3 دقیقه

هزینه ترجمه متون تخصصی هزینه ترجمه مقالات تخصصی در تمامی رشته. ترجمه مقاله isi . بهترین سطح ترجمه مقالات وبهترین موسسه ترجمه متون و مقالات. اگر به دنبال ترجمه عالی مقاله و ترجمه عالی کتاب خود هستید همین حالا با موسسه آرمات تماس بگیرید.بهترین سطح از ترجمه با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان.

هزینه ترجمه متون تخصصی

هزینه ترجمه متون تخصصی

ترجمه کتابها و مقالات تخصصی احتیاج به مترجم متخصص دارد فردی که دقیقا در شاخه مرتبط با حوزه نوشتاری مقاله و کتاب مهارت ترجمه داشته باشد.نحوه ترجمه مقالات و یا کتب چه از انگلیسی به فارسی و یا از فارسی به انکلیسی به مترجم و میزان تسلط آن به زبان مقصد و مبدا و همچنین موضوع متن بسیار بستگی دارد. شاید از دیدگاه برخی افراد بسیار ساده باشد و گمان کنند که می‌توانند ترجمه تخصصی مقالات و ترجمه کتاب را بر عهده بگیرد اما چنین نیست. ترجمه ارتباطی میان آشنایی و ارائه دانش بشر در بین کشورها و ملت های مختلف می باشد، از این رو باید به آن اهمیت داد.

پس بهتر این است اگر تجربه کافی در زمینه ترجمه ندارید و یا اینکه مایل هستید ترجمه شما با بهترین کیفیت انجام شود می توانید فایل های خود را به دپارتمان ترجمه موسسه اشراق بسپارید.

موسسه اشراق با داشتن چندین سال تجربه در زمینه ترجمه مقالات و کتب و متون های تخصصی و دانشجویی در خدمت شما عزیزان است. 

تصویر

ترجمه تخصصی مقالات در موسسه اشراق

شما در موسسه اشراق برحسب نیاز خود می توانید سطح ترجمه مد نظر خود را انتخاب نمایید و براساس متن خود هزینه کنید. 

ترجمه فوق تخصصی: این سطح از ترجمه، ترجمه‌ای 100% تخصصی با بازخوانی و ویرایش رایگان می باشد که توسط مترجمان برتر و با سابقه انجام می شود.مترجمان این سطح، متخصص در آن رشته بوده و تمام کلمات اختصاصی را بطور کامل تخصصی ترجمه می کنند. 

ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه نیز کیفیت خوبی دارد و توسط افراد متخصص انجام میگیرد و ترجمه‌ای تا 70% تخصصی بوده که توسط مترجمان متخصص هر رشته انجام می شود. این نوع ترجمه معمولا برای متون دانشگاهی و ارائه در سمینارهای داخلی و انجام پروژه و پایان نامه مناسب می باشد.

ترجمه دانشجویی: این نوع از ترجمه توسط مترجمان عمومی انجام می گیرد و هزینه پایین تری از دو سطح دیگر دارد. این نوع ترجمه معمولا برای متونی استفاده می شود که تخصصی نیستند و برای ارائه کلاسی مناسب می باشند.

البته در نظر داشته باشید برای ترجمه تمامی متون حتی کتابها نیز می توانید از هر سه سطح ترجمه براساس درخواست خود استفاده نمایید

تصویر

هزینه ترجمه متون، مقالات و کتاب

مبلغ ترجمه بر اساس تعداد کلمات و رشته تخصصی هر متنی اعم از ترجمه مقاله و یا ترجمه کتابهای خارجی برآورد می شود، به همین دلیل متفاوت می باشد و نمی توان تنها براساس تعداد صفحات یک فایل هزینه دقیق آن را اعلام داشت. معیار برآورد قیمت ترجمه متون تعداد کلمات و محتوا و موضوع مقاله است. همچنین بازه زمانی ترجمه نیز براساس تعداد کلمات متن برآورد خواهد شد.

البته افرادی هستند که باتوجه به زمان محدودی که دارند نیاز به ترجمه در کوتاهترین زمان ممکن را دارند به همین خاطر می توانند از ترجمه در حالت فشرده استفاده نمایند. هزینه انتخاب ترجمه در حالت عادی و یا فشرده نیز بر قیمت ترجمه دخیل می باشد. بدین منظور که اگر مشتری فایل خود را به حالت عادی ارسال کند، یک مبلغ باید پرداخت کند و اگر ترجمه متن را در مدت زمان کمتری و در حالت فشرده بخواهد باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. بنابراین مترجم موظف است که فایل را در مدت زمان مقرر و با همان کیفیت تحویل مشتری دهد. 

پس اگر به دنبال ترجمه عالی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت هستید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه اشراق تماس حاصل نمایید.

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

" تا خط پایان با شما هستیم "

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق