خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقالات در مجلات معتبر ایمپکت دار

انتشار 23 فروردین 1397
مطالعه 3 دقیقه

تنها مجلاتی که بابت چاپ مقاله هیچ هزینه ای از نویسندگان مقاله دریافت نمی کند، مجلات ایمپکت دار یا JCR هستند.

هزینه چاپ مقالات در مجلات معتبر ایمپکت دار

یکی از مهم ترین مسائلی که برای نویسندگان مقاله مطرح هست، هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر بخصوص مجلات ایمپکت دار می باشد. یک هزینه مشخص و تعریف شده ای برای چاپ مقاله در مجلات معتبر دنیا وجود ندارد. مثلا مجلات علمی پژوهش داخلی برای چاپ مقاله بسته به نوع مجله، هزینه های متفاوتی بین 700 هزار تا 2 میلیون تومان دریافت می کنند. در مقابل مجلات معتبر ISI ایمپکت دار، برای چاپ مقاله هیچ هزینه ای از نویسندگان دریافت نمی کند. بالطبع همه دانشجویان و محققین دوست دار مقالات خود را در مجلات ایمپکت دار که هیچ هزینه ای هم دریافت نمیکند، چاپ نمایند. اما توجه داشته باشید که مجلات ایمپکت دار، از لحاظ پذیرش و چاپ مقاله بسیار سخت گیر هستند و هر مقاله ای را پذیرش نمی کنند. مقاله ای موفق به چاپ در این مجلات می شود که محتوای خوب و قوی داشته باشد.

ضریب تاثیر یا Impact Factor چیست؟

JCR مخفف Journal Citation Reports، گزارش استنادی مجلات است که به ضریب تاثیر مقالات نمایه شده در سایت تامسون رویترز  احتساب می شود. در واقع یکی از فرآورده های موسسه اطلاعات علمی ISI Web of Knowledge است. Impact Factor یا ضریب تاثیر یک شاخص علمی برای مجله می باشد که بوسیله آن بار علمی مجلات سنجیده می شود شاخصهایی همچون ارزیابی، بررسی و امتیاز بندی مجلات در رشته‌ های مختلف در دنیا بررسی می شود.به مجلاتی که در سایت تامسون رویترز نمایه شوند و دارای ایمپکت فاکتور باشند به  مجلات JCR نامیده می شوند.
تمامی مجلات ISI نمایه شده در سایت تامسون رویترز JCR نمی باشند و برای ورود مجلات ISI به لیست JCR باید استاندارها و قوانین مربوط به مجلات ایمپکتدار را رعایت کنند. قوانین و اصول و استانداردهای زیادی هست که در صورت عدم رعایت مانع از ورود و یا سبب خارج شدن مجلات از این لیست می شود. حتی مجلاتی هستند که در یک بازه زمانی JCR بوده اند اما به دلیل رعایت نکردن استانداردها بعدا از این لیست خارج شده اند.
همه ساله، سایت تامسون رویترز، لیستی از مجلات معتبر ایمپکتدار را به صورت فایل اکسل منتشر می نماید که این معیار خوبی برای تشخیص مجلات JCR از دیگر مجلات ISI می باشد. مجلاتی که در JCR نمایه شوند معتبرترین مجلات دنیا بشمار می روند. مجلات JCR اغلب به صورت تخصصی در یک رشته فعالیت می نمایند و تنها مقالات مربوط به اسکوپ مجله خود را چاپ می نمایند تخصصی بودن مجلات JCR این امکان را به پژوهشگران می دهد تا با استفاده از این ویژگی به راحتی بتوانند مجلات رشته خود را مورد بررسی قرار دهند و از بین آنها مجله مناسب و مرتبط را انتخاب نمایند.

پروسه داوری مجلات JCR

مجلات JCR مجلات بسیار معتبری می باشند و مقالات علمی پژوهشگران را به صورت رایگان چاپ می کنند. برای همین اکسپت گرفتن از این مجلات بسیار سخت می باشد و پروسه داوری زمان بر و سختگیرانه تری نسبت به مجلات دیگر دارند. چاپ مقاله در این مجلات 70 درصد به محتوای مقاله شما بستگی دارد تا بتواند اکسپت مجله را بگیرد و موسسه اشراق در صورت کسب 70 در صد می تواند با رایزنی های 30 درصدی خود اکسپت مقاله تان را از مجلات JCR بگیرد.

خدماتی که موسسه اشراق در  زمینه چاپ مقاله در JCR ارائه می دهد، ابتدا در صورت نیاز به ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی انجام داده و سپس مجلات تخصصی و مرتبط با مقاله شما را معرفی می نماید. در صورت انتخاب مجله ای، مقاله را به فرمت استاندارد مجله ی مورد نظر در اورده  و مراحل سابمیت انجام می دهد تا در قالب و فرمت مورد نظر مجله در بیارد برای همین منظور تنها هزینه 250هزار تومانی از شما دریافت می شود و هیچ هزینه دیگری ندارد. 

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق، مسیر چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم را برای پژوهشگران و محققین  هموار می سازد و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مجله مناسب، آنها را یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام و عر ض ادب هزینه چاپ مقاله تو مجلات بر چه اساس تعیین میشه؟ من قصد دارم مقاله مو برای مجلات بفرستم. علاوه بر اعتبار مجله هزینه چاپی که شما میگیرین هم برام مهمه گرچه شنیدم موسسه شما از همه جا منصف تر هست از نظر هزینه
با سلام ضمن تشکر از حسن توجه شما به موسسه اشراق. هزینه پذیرش و چاپ هر مجله متفاوت است و بستگی به این دارد که مجله اپن اکسس باشد و یا کلوز اکسس . مجلات با تمامی شرایط زمانی و مالی خدمتتان معرفی می شوند تا بررسی فرمایید . لطفا درخواستتان را از طریق ایمیل های موجود در سایت ارسال فرمایید . باتشکر isi.eshragh@gmail.com 09911851170
بازدیدکننده
افشین باقری
3 سال پیش
سلام و عر ض ادب هزینه چاپ مقاله تو مجلات بر چه اساس تعیین میشه؟ من قصد دارم مقاله مو برای مجلات بفرستم. علاوه بر اعتبار مجله هزینه چاپی که شما میگیرین هم برام مهمه گرچه شنیدم موسسه شما از همه جا منصف تر هست از نظر هزینه


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق