خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقاله در Elsevier

انتشار 10 آبان 1397
مطالعه 4 دقیقه

فعاليت موسسه الزوير انتشار كتاب و مجله علمي است و قدمت فرآيند پذيرش مقالات در انتشارات اين موسسه به 130 سال گذشته میرسد. 

هزینه چاپ مقاله در Elsevier

 الزیویر (Elsevier) چیست؟ 

اِلزِویر به هلندی: Elsevier، تلفظ هلندی: اِلسِفیر نام یکی از بزرگترین ناشرین مطبوعات پزشکی و علمی جهان است. این مؤسسه درآمستردام قرار دارد. در حالی که در آمریکا، انگلستان و جاهای دیگر نیز فعالیت‌های مهمی دارد.

پیشینه

الزویر نام خویش را از نام یک چاپخانه قدیمی هلندی به نام «خانهی الزویر» گرفته‌است. خاندان الزویر مدتها در کشور هلند به امر فروش کتاب و چاپ کتاب مشغول بوده‌اند. بنیانگذار این خاندان لودیک الزویر در شهر لیدن زندگی می‌کرد و این تجارت را در سال ۱۵۸۰ شروع کرد.

موسس الزیور

 «لوييس الزوير» بنيانگذار موسسه، اين تجارت را در سال 1580 ميلادي شروع كرد. خانواده او از ديرباز در كشور هلند به امر فروش و چاپ كتاب مشغول بوده اند. با اين همه سازمان امروزي الزوير در سال 1880 ميلادي تاسيس شد و توليدات اوليه آن را ژورنال لاسنت، سل و كتاب هايي شامل آناتومي گري و ساينس دايركت كه مجموع ژورنال هاي الكترونيكي بود، تشكيل  داد و در اکنون الزوير داده هاي اينترنتي خود را با نام اسكوپوس ارايه میکند. 

اين موسسه، به عنوان يك ناشر چند رسانه اي پيشرو، پيشتاز ارايه اطلاعات علمي و بهداشتي در دنياست كه بيش از 200 هزار محصول و خدمت، شامل مجله، كتاب، محصولات و خدمات الكترونيكي و پايگاه هاي اطلاعاتي، ارايه مي دهد و به بيش از 30 ميليون دانشمند، دانشجو و متخصص عرصه بهداشت و اطلاعات در سرتاسر دنيا خدمات ارائه ميدهد. نقطه قوت فعاليت موسسه الزوير انتشار كتاب و مجله علمي است و قدمت فرآيند پذيرش مقالات در انتشارات اين موسسه به 130 سال گذشته میرسد. 

الزیویر یکی از ارائه‌دهندگان پیشروی راهکارهای اطلاعاتی است که سعی در افزایش عملکرد متخصصان حوزه‌های مختلف علمی، پزشکی و فناوری دارد و تسهیلاتی را فراهم می‌آورد تا متخصصان و محققان بتواند مرزهای دانش را جابه‌جا کرده و دستاوردهای خود را به همگان عرضه کنند. الزیویر راهکارهای دیجیتال مبتنی بر وب را ارائه می‌دهد، که از میان‎‌‍ آن‌ها می‌توان به تعدادی از نام‌های معروف مانند «SicenceDirect»، «Scopus»، و «ClinicalKey» و «Elsevier Research Intelligence» اشاره کرد. این شرکت حدود ۲،۲۰۰ ژورنال و بیش از ۲۵،۰۰۰ عنوان کتاب را منتشر می‌سازد.

پوشش موضوعي كتب و مقالات الزوير (Elsevier)

الزوير محصولات و خدمات خود را در قالب دو بخش «علم و تكنولوژي» و «علوم بهداشتي» عرضه مي كند. اين موسسه در عرصه علم و تكنولوژي از خدمات بيش از 10 ميليون پژوهشگر از 4500موسسه تحقيقاتي دولتي و دانشگاهي، آزمايشگاه هاي تحقيقاتي، كتابخانه ها، پژوهشگران، مولفان و ويراستارها در 180 كشور و در عرصه علوم بهداشتي از 20 ميليون متخصص بهداشت، دانشجو، پژوهشگران پزشكي، شركت هاي داروسازي، بيمارستان ها و موسسه هاي تحقيقاتي برخوردار است كه اسناد اين عده از همكاران در قالب 35 زبان زنده دنيا در اختيار الزوير قرار مي گيرد. 

الزوير از طريق سرويس هاي اطلاعاتي الكترونيكي پيشرو نظير «science direct» و «academicpress»  در ارتباط است. الزیویر در زمينه هاي مختلفي همچون كشاورزي و علوم زيستي، هنرها و علوم انساني، بيوشيمي، ژنتيك و زيست شناسي مولكولي، تجارت، مديريت و حسابداري، مهندس شيمي، شيمي، علوم تصميم گيري، زمين و علوم سياره اي، اقتصاد، اقتصادسنجي و مالي، انرژي، مهندسي، محيط زيست، ايمني شناسي و ميكروبيولوژي، علوم مواد، رياضيات، پزشكي و دندانپزشكي، علوم اعصاب، پرستاري، فارماكولوژي، سم شناسي و علوم دارويي، فيزيك و ستاره شناسي، روان شناسي، علوم اجتماعي، دامپزشكي و علوم دامي می باشد.

خدمات موسسه اشراق در زمینه چاپ مقاله در الزیویر (Elsevier)

موسسه اشراق با ارائه مجلات معتبر که در لیست مورد تائید وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد قرار دارد و نیز این مجلات در بلک لیست هیچ وزارتینی قرار نداشته باشد؛ آگاهی های لازم را در اختیار پژوهشگران عزیز قرار می دهد .

مشاوران و کارشناسان موسسه اشراق مجلات متناسب با رشته تحصیلی و موضوع مقاله پژوهشگران را معرفی می کند.

پروسه داوری و پذیرش مقالات در الزیویر 6 تا 7 ماه می باشد.

نامه اکسبت معتبر بعد از اخذ پذیرش از سوی مجله برای نویسندگان مقاله ارسال می گردد.

در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی نوشته شده باشد، مترجمین متخصص در آن رشته تحصیلی در موسسه اشراق می توانند مقاله شما را در کوتاه ترین زمان ممکن ترجمه نمایند. در صورت نیاز به ویرایش گرامری، ویراستاری نیز در موسسه اشراق انجام می گیرد.مقالات شما قبل از ارسال به مجله، توسط موسسه به فرمت و قالب درخواستی مجله در می آید.

هزینه چاپ مقاله در Elsevier

هزینه چاپ مقاله در مجلات Elsevier  بستگی به نوع مجله دارد . برخی از مجلات Elsevier  بصورت OPEN ACCES می باشند که هزینه چاپ مقاله در این مجلات بالا بوده و بر حسب دلار محاسبه می شود که از این رو دارای مبالغ متغیری بوده و یک هزینه ثابت ندارد و در زمان چاپ به قیمت روز دلار محاسبه می گردد . و اما هزینه چاپ مقاله در  سایر مجلات Elsevier   که بصورت OPEN ACCES  نمی باشند بصورت رایگان بوده و فقط در ابتدای کار برای ارسال مقاله به مجلات Elsevier  مبلغ 250 هزار تومان جهت قالب بندی در فرمت مجله و انجام روند سابمیت اخذ می گردد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق