خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

هزینه چاپ مقاله در نشریات ISI

انتشار 6 خرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات و نشریاتی مانند ISI که جز معتبرترین مجلات می باشند در موسسه اشراق صورت می پذیرد.

هزینه چاپ مقاله در نشریات ISI

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر را دارند و میخواهند رزومه خود را پربار نمایند اولین مورد داشتن مقالات علمی در مجلاتی همچون ISI , SCOPUS , PUBMED , ISC و علمی پژوهشی می باشد. چون داشتن مقاله در این مجلات علمی که خود سطح علمی بالایی دارند خبر از موفقیت دانشجو در رشته تحصیلیش را می دهد و اینکه توانسته است دانش های فرا گرفته شده را در پیشرفت علم بکار گیرد. اولین ملاک برای سنجیدن میزان دانش یک محقق تعداد مقالات علمی فرد می باشد و هرچه تعداد مقالات او و ارجاعاتی که به مقالات علمی فرد صورت می پذیرد بیشتر باشد میزان اعتبار و علم فرد بیشتر به چشم می اید. در دنیای امروزه یکی از ملاک هایی که میزان تولید علم در کشورها را نشان می دهد، میزان نگارش مقاله های علمی می باشد و هرچه مقالات چاپ شده بیشتر باشد رشد علمی آن کشور ارتقا یافته دیده می شود.

ISI چیست؟

مقاله های ISI چیست و به چه مقالاتی مقاله ISI گفته می شود. ISI مخفف Institute for scientific information (موسسه اطلاعات علمی) می باشد. که در سال ۱۹۶۰ توسط شخصی به نام یوجین گارفیلد تأسیس شد. موسسه ISI بانک اطلاعاتی است که مهمترین مجلات علمی  در دنیا را  فهرست بندی نموده و به صورت کامل پوشش می دهد تا همه محققان بتوانند از آن استفاده نمایند. ISI فقط یک نمایه می باشد که مجلات علمی را مورد سنجش قرار می دهد و آنهایی که بتوانند تراز علمی بالایی داشته باشند و استانداردهای پایگاه اطلاعاتی را رعایت کنند در این فهرست وارد می شوند، مقاله هایی که در ای مجلات نمایه شده در پایگاه اطلاعاتی ISI چاپ می شوند به مقالات ISI شهرت دارند.

موسسه الزویر یا همان ISI هر ساله نشریه های علمی انگلیسی زبان را مورد ارزیابی قرار می دهد و نشریه هایی که بر اساس معیار تعریف شده ،هستند را به عنوان نشریه معتبر معرفی می کند.مقاله هایی که در ISI   فهرست می شوند مورد ارزیابی مراحلی قرار می گیرند که مقالات چاپ شده تنوع بین المللی داشته باشند وبه موقع  چاپ شود و  جایگاه نشر آن هم مهم می باشد. یک نشریه ممکن است امسال  در فهرست مقاله ISI باشد سال بعد از فهرست خارج شود.

اگر مقاله ای با ضریب تأثیر صفر باشد مقاله در پایگاه ISI   قرار نمیگیرد که متأسفانه مقالات ایرانی ضریب تأثیر صفر دارند و بنابراین در این جایگاه قرار نمیگیرند. این مقاله ها هراندازه که در مجلات معتبر چاپ شوند و کیفیت علمی بالایی داشته باشند آیند علمی کشور روشن تر خواهد بود. پس از ISI و اسگوپوس در هلند ISC (پایگاه اشتناد علمی جهان اسلام) سومین پایگاه استنادی می باشد که برای سنجش عملکرد پژوهشی کشورها محسوب می شود که ۵۷ کشور در آن مشارکت دارند.

هزینه چاپ مقالات علمی در نشریات ISI 

مجلات علمی ISI به دو دسته تقسیم بندی می شوند مجلات علمی ایمپکتدارو مجلات بدون ایمپکت هست به مجلات و نشریاتی که دارای ایمپکت باشند نشریات JCR معروفند این مجلات سطح علمی بالایی را برخوردارند در بین مجلات علمی و بدین منظور سعی می کنند بهترین مقالات را انتخاب و به چاپ برسانند. چاپ مقاله در مجلات ایمپکتدار رایگان می باشد. وفقط هزینه فرمت بندی و سابمیت آن دریافت می شود که تنها مبلغ 250 هزار تومان می باشد. این مجلات داوری بسیار سختگیرانه ای دارند و پروسه داوری طولانی مدتی را طی می کنند.

مجلات بدون ایمپکت فاکتور به مجلات ISI LISTED شهرت دارند. این مجلات هم جز مجلات معتبر ISI بحساب می آیند. موسسه اشراق به صورت تضمینی با مجلات قراداد دارد و می تواند مقالات علمی شما دانشجویان را به صورت تضمینی در کمترین زمان ممکن به چاپ برسانند وشما بتوانید از مزایای چاپ مقاله در مجلات ISI بهره ببرید. هزینه چاپ مقاله در مجلات تضمینی از قیمت 800 هزار تومان شروع می شود و بالاتر است که نسبت به رشته و نوع مجلات ISI این رنج قیمت متفاوت می باشد و بسته به انتخاب مجله ای دارد که شما انتخاب می کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
در پاسخ به:
با سلام من یک مقاله در حوزه مدیریت گردشگری دارم و قصد دارم در یکی از ژورنال های isi چاپ کنم لطفا در مورد ژورنالهایی که در این حوزه امکان چاپ دارید و همچنین مدت زمان و هزینه چاپ اطلاعات لازم را برای من ایمیل فرمائید. سپاسگزارم
با سلام و احترام درصورت تمایل به استخراج مقاله از پایان نامه ، لطفا فایل ورد پایان نامه را به همراه تصویر کارت ملی نویسنده پایان نامه و همچنین به همراه نام و شماره تماس به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی نتیجه رو اعلام نمایند. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
فهرست
3 سال پیش
با سلام من یک مقاله در حوزه مدیریت گردشگری دارم و قصد دارم در یکی از ژورنال های isi چاپ کنم لطفا در مورد ژورنالهایی که در این حوزه امکان چاپ دارید و همچنین مدت زمان و هزینه چاپ اطلاعات لازم را برای من ایمیل فرمائید. سپاسگزارم


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق