خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

کتاب های جدید انگلیسی

انتشار 8 تیر 1400
مطالعه 3 دقیقه

جهت معرفی جدید ترین کتاب های تخصصی که به زبان انگلیسی چاپ شده اند و تاکنون به زبان فارسی ترجمه نشده اند می توانید از خدمات موسسه اشراق استفاده نمایید .

کتاب های جدید انگلیسی

جهت اطلاع از جدیدترین نتایج علمی و تخصصی روز دنیا مطالعه جدید ترین کتاب های تخصصی و علمی لازم و ضروری است . محققان و دانشجویان برای به روز کردن اطلاعات علمی و تخصصی خود باید هر ساله مطالب جدیدی که در سرتاسر دنیا توسط دانشمندان و محققان دیگر به چاپ می رسند را مطالعه و بررسی نمایند . همچنین می توانند نتایج ناب علمی خود را در قالب کتاب ترجمه شده به زبان انگلیسی و یا در قالب مقاله علمی به چاپ برسانند تا دیگر محققان از نتایج آنها در تکمیل تحقیقات خود استفاده نمایند .

نحوه دسترسی به کتاب های جدید

سایت ها و روش های بسیاری جهت دسترسی به کتاب های روز دنیا وجود دارد . دانشجویان ، اساتید و محققان می توانند جدیدترین کتاب های علمی و تخصصی در حیطه فعالیت خود را از سایت های معتبر علمی که پایگاه انتشار کتاب های بین المللی و معتبر روز دنبا هستند دانلود نمایند . اما مشکلی که در خصوص این سایت ها وجود دارد این است که اکثر این سایت ها بابت دانلود فایل کتاب ها هزینه دریافت می کنند . یعنی باید در این سایت ها اشتراک های ماهانه یا سالانه خریداری کنید که مستلزم واریز هزینه دلاری به حساب سایت و یا پایگاه مورد نظر است که شاید انجام این کار برای تمامی کاربران ممکن نباشد و یا اینکه واریز هزینه دلاری به همراه کارمز آن جهت اشتراک برای دانلود فقط چند مورد کتاب برای کاربران عزیز مقرون به صرفه نباشد . همچنین مسئله بعدی در زمینه نحوه سرچ و بررسی کتاب است که مرتبط با تخصص مورد نظر باشد و بعد از خریداری و دانلود کتاب ، خدای ناکرده متوجه این مورد شوید که کتاب از نظر محتوایی اصلا مرتبط با تخصص شما نیست و فقط اشتباه و یا تشابه در عنوان کتاب بوده است .

کتاب های جدید سایت آمازون
به همین دلیل در خصوص نحوه جستجو و یافتن کتاب تخصصی و همچنین نحوه دانلود آن نیاز به راهنمایی و مشاوه شخصی مسلط در این زمینه هست . کارشناسان بخش معرفی کتاب موسسه اشراق با دریافت درخواست شما در خصوص معرفی کتاب های جدید در تخصص مورد نظرتان ، تخصص شما را به طور دقیق بررسی کرده و شروع به جستجو و یافتن جدید ترین کتاب های انگلیسی در عنوان و تخصص مد نظر شما می کنند . اما کار فقط به اینجا ختم نمی شود بعد از یافتن هر تعداد از کتاب ها قسمت توضیحات ، سخن نویسنده ، بخش انتهایی و همچنین معرفی و مقدمه کتاب را به طور دقیق مطالعه می کنند تا متوجه شوند که کتاب همان کتاب مد نظر مشتری است یا فقط عنوانی مشابه با عنوان درخواستی دارد .

بعد از تایید کتاب توسط کارشناس ، فایل کتاب خریداری و دانلود می شود . هزینه اعلامی بابت کتاب های جدید در سایت هایی مانند سایت آمازون ، اشپرینگر و ... هزینه هایی بالای 30 یا 40 دلار هستند که مسلما پرداخت این هزینه بابت هر کتاب در مجموع کتاب های ارسالی برای مشتری مبلغ بالایی خواهد بود و نکته قابل توجه و ویژگی منحصر به فرد موسسه اشراق در هزینه معرفی و ارسال کتاب است ، موسسه اشراق مبلغ 100 هزار تومان بابت معرفی و ارسال 3 الی 5 کتاب از مشتری دریافت می کند ولی خب این مبلغ حتی بابت خریداری یک کتاب هم کافی نیست ولی از آنجایی که موسسه اشراق در پایگاه ها و سایت های معتبر انتشار کتاب اشتراک های طلایی و vip دارد دیگر هزینه خریداری هر کتاب را از مشتری دریافت نمی کند و این مبلغ صرفا جهت حق الزحمه کارشناس مورد نظر که تک به تک در سایت های مختلف عنوان شما را بررسی می کند و هر کتاب یافت شده را از جنبه های مختلف بررسی می کند دریافت می شود که در مقابل این مشاوره و بررسی واقعا مبلغ ناچیزی است و نکته مهم دیگر این است که درصورت اقدام برا یترجمه کتاب توسط بخش ترجمه موسسه اشراق ، این مبلغ معرفی کتاب از هزینه ترجمه کسر خواهد شد .

جهت معرفی جدیدترین کتاب های انگلیسی در تخصص مورد نظرتان کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی موسسه اشراق

جهت اطلاع از جدیدترین اخباردکتری و بورسیه ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید :

کانال تلگرام https://t.me/eshragh1

تصویر

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق