خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی

انتشار : 13 بهمن 1397
مطالعه : 3 دقیقه

اگر قصد ارسال مقالات علمی خود به مجلات علمی پژوهشی داخلی را دارید می توانید لیست مجلات علمی پژوهش داخلی را دریافت کنید و با بررسی ها و مطالعات دقیق مجلاتی که مرتبط با مقاله علمی شما است را انتخاب نمایید و برای ارسال مقاله به این مجلات اقدام نمایید .

لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی

اگر قصد ارسال مقالات علمی خود به مجلات علمی پژوهشی داخلی را دارید می توانید لیست مجلات علمی پژوهش داخلی را دریافت کنید و با بررسی ها و مطالعات دقیق مجلاتی که مرتبط با مقاله علمی شما است را انتخاب نمایید و برای ارسال مقاله به این مجلات اقدام نمایید .

مجلات علمی پژوهشی داخلی که بسیاری از دانشجویان و محققان برای دریافت نمره پایان نامه خود ملزم به چاپ مقاله در این نوع مجلات می شوند و یا بعضاً دانشجویان برای دریافت امتیازات علمی مصاحبه دکتری چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی را انتخاب می کنند . همچنین برای دریافت مجوز دفاع در مقطع دکتری و دریافت نمره پایان نامه و فارق التحصیلی نیز تمایل به پذیرش و چاپ مقالات علمی خود در مجلات علمی پژوهشی داخلی دارند .

این دسته از دانشجویان و پژوهشگران باید لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی را مورد بررسی قرار دهند تا مجله ای مرتبط با رشته و تخصص مقاله خود پیدا کنند که این امر ممکن است بسیار زمانبر باشد برای صرفه جوی در زمان و همچنین انتخاب صحیح می توانید از محققان و کارشناسان موسسه اشراق کمک بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی مرتبط با مقاله شما را در اختیارتان بزارند . نکته قابل توجه دیگر در خصوص خدمات موسسه اشراق در این است که محققان و کارشناسان تسلط کامل به اصول و استاندارد های مجلات خارجی دارند و می توانند لیست مجلات علمی پژوهشی خارجی مرتبط با رشته و تخصص مقاله شما را در اختیارتان قرار بدهند و بعد از انتخاب مجله ، مقالاتتان را به صورت تضمینی در مجلات علمی پژوهشی خارجی به چاپ برسانند .

جدید ترین لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم در وب سایت موسسه اشراق در اختیار دانشجویان و اساتید عزیز قرار گرفته است تا مورد بررسی قرار دهند . مجلات علمی پژوهشی داخلی که بعضاً دانشجویان و پژوهشگران اقدام به ارسال مقاله به این مجلات می کنند ، به یک اندازه اعتبار و امتیاز ندارند .

وزارت علوم که مسئولیت تعیین اعتبار مجلات داخلی را به عهده دارد ، در فواصل زمانی مختلف لیستی از مجلات مورد تایید خود را ارائه می دهد . ممکن است در یک دوره مجلهعلمی پژوهشی در لیست مورد تایید وزارت علوم قرار داشته باشد ولی در دوره ی بعدی از لیست مورد تایید خارج شود و وارد لیست سیاه شود . بنابراین تعیین اعتبار و امتیاز مجلات داخلی در دستان وزارت علوم می باشد .

لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی

 

لیست مجلات علمی پژوهشی معتبر داخلی در فواصل زمانی مختلف از طریق وزارت علوم منتشر می گردد. این لیست تنها مرجع رسمی تاید اعتبار مجلات داخلی می باشد . هم اکنون لیست مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم در تمامی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، وزارتخانه‌ها و سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی مورد استناد قرار می‌گیرد.

درحال حاضر آخرین نسخه لیست مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم در تاریخ آذر ماه ۱۳۹۷ منتشر شده است. این لیست شامل چند گروه است که عبارتند از: مجلات علوم انسانی، مجلات فنی و مهندسی، مجلات کشاورزی و منابع طبیعی و دامپزشكی، مجلات علوم پایه، مجلات هنر و معماری و مجلات لغو اعتبار شده ، می باشد .

کارشناسان و محققان موسسه اشراق با سوابق درخشان خود در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی لیست مجلات معتبر داخلی را در اختیار دانشجویان و محققان عزیز قرار می دهند تا بتوانید مجلات در زمینه تحقیقاتی خود را مورد بررسی قرار دهید . همچنین می توانید از تجارب محققین موسسه افق در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi ، مجلات معتبر داخلی و خارجی ، پذیرش تضمینی در مجلات اسکوپوس scopus ، چاپ مقاله در همایش های بین المللی و ... ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب بهره مند شوید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق