خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

مجلات مورد تایید وزارت علوم

انتشار 11 بهمن 1397
مطالعه 4 دقیقه

فهرست مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم که در آذرماه 1397 انتشار یافته است در وب سایت موسسه اشراق موجود است تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند به آن دسترسی داشته باشند .

مجلات مورد تایید وزارت علوم

فهرست مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم که در آذرماه 1397 انتشار یافته است در این بخش ارائه شده است تا تمامی دانشجویان و محققان عزیز که به دنبال یافتن مجلات مورد تایید وزارت علوم هستند بتوانند این لیست را دریافت نموده و مورد مطالعه قرار دهند .

لیست مجلات مورد تایید و دارای اعتبار که وزارت علوم تحقیقات و فناوری در فواصل زمانی مختلف ارائه می نماید همواره از طریق وب گاه دفتر سیاستگذاري و برنامه ریزي امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوري به آدرس http://rppc.msrt.ir  منتشرمی گردد .

تصویر
 

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوري فهرست نشریات علمی دارای اعتبار را در آذرماه 1397 در گروه های : علوم انسانی / فنی و مهندسی / کشاورزی و منابع طبیعی و دامپزشكی / علوم پایه / هنر و معماری ارائه نموده است . همچنین در این لیست بخشی را به فهرست مجلات لغو اعتبار شده نیز اختصاص داده اند . البته آن دسته از دانشجویان و پژوهشگران عزیز که می خواهند لیست مجلات لغو اعتبار شده و یا بلک لیست مجلات را دریافت کنند می توانند از طریق پایگاه وزارت علوم در آدرس http://rppc.msrt.ir لیست را دریافت نمایند و یا برای مطالعه بیشتر و آشنایی بهتر با موارد بلک شده و دلایل آن و همچنین دانلود لیست مجلات نامعتبر این بخش را کیلیک نمایید .

مجلات مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور انتشار یافته در آذر ماه 1397

 

 

همان طور که استحضار دارید تعداد مجلات علمی که مقالات علمی را به چاپ می رسانند بسیار زیاد می باشد اما این سوال وجود دارد که کدام مجله در داخل از کشور و برای دانشگاه های ایرانی اعتبار مناسب را جهت چاپ مقالات علمی دارد . برای ایجاد اتحاد و یکپارچگی در میان دانشگاه ها به لحاظ تایید صلاحیت مجلات از ارگانهای مورد تایید دانشگاه های داخلی بهره می جوییم این ارگانها عبارتند از : وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و حوزه علمیه که این سه ارگان مسئول تعیین اعتبار و درجه علمی مجله های داخلی خارجی علمی در داخل کشور می باشند . در اینجا موضوع اصلی و هدف ما ارائه مجلات مورد تایید و اعتبار وزارت علوم می باشد .

کارشناسان و محققان موسسه اشراق همواره در مطالعه و آشنایی با اسامی مجلات مورد تایید و همچنین نامعتبر اعلام شده از جانب وزارتین و دانشگاه آزاد می باشند . تا در زمان معرفی مجلات معتبر خدمت دانشجویان و پژوهشگران عزیز به هیچ وجه مقالات نامعتبر شده را معرفی ننمایند .

برای اطمینان خاطر از انتخاب صحیح مجلات می توانید از کارشناسان و محققان موسسه اشراق کمک بگیرید تا در این زمینه بهترین مشاوره ها را دریافت نمایید و به راحتی مقالات علمی خود را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانید.

به صورت کلی مجلاتی که در لیست سیاه و یا همان لیست نشریات نامعتبر وزارت علوم و وزارت بهداشت قرار نداشته باشند دارای اعتبار بوده و برای کسب امتیازات علمی و چاپ مقالات علمی مناسب هستند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز لیستی از مجلات علمی نامعتبر خود را منتشر می نماید. اما برای افرادی که در دانشگاه‌های سراسری تحصیل یا تدریس می‌کنند معیار اصلی سایت وزارت علوم و وزارت بهداشت می‌باشد.

دانشجویان و اساتیدی که قصد چاپ مقالات علمی خود را دارند برای اطمینان از حفظ اعتبار و امتیاز علمی مقالات خود بهتر است تا با یک متخصص و حرفه ای در زمینه پذیرش و چاپ مقالات  علمی مشورت نمایند تا بهترین اقدامات و اصولی ترین روش را برای چاپ مقالات خود برگزینند . بهترین و معتبرترین مشاور و متخصص در امر پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی کادر حرفه ای و مجرب موسسه اشراق می باشد. موسسه اشراق با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه فوق تخصصی مقاله ، فرمت بندی اصولی و استاندارد مقاله ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در مجلات ISI ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در مجلات scopus ، پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در همایش ها و کنفرانی های بین المللی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب با کادری حرفه ای که به تمامی مجلات موجود در لیست نشریات نامعتبر اشرافیت دارند و می توانند مجلات معتبر و مورد تایید را که در بلک لیست وزارت علوم موجود نمی باشد را در اختیار دانشجویان و اساتید قرار دهند تا بتوانند با اطمینان خاطر مقالات خود در مجلات معتبر به چاپ برسانند و از امتیازات علمی آن بهره مند شوند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق