خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

معرفی رایگان مجلات

انتشار 3 آذر 1399
مطالعه 3 دقیقه

مشخصات مجلات تخصصی با تمامی شرایط به صورت رایگان در اختیار نویسندگان قرار می گیرد .

معرفی رایگان مجلات

نویسندگان مقالات علمی که به دنبال مجلات معتبر در تخصص مقالاتشان هستند می توانند مشخصات مجلات معتبر با نمایه های ISI , Scopus , Isc , Pubmed و ... را با تمامی شرایط و محدودیت های مجله به طور دقیق از کارشناسان موسسه اشراق دریافت نمایند .برای اطلاع از لیست جدید ترین و معتبر ترین مجلات تخصصی کافی است عنوان و چکیده مقاله ، تخصص و هدف از چاپ را از طریق ایمیل برای کارشناسان موسسه اشراق ارسال فرمایید . کارشناسان مجرب موسسه اشراق با توجه به تجربه و تخصصی که در خصوص امتیازات هر مجله در بخش های مختلف دارند می توانند بهترین گزینه ها را خدمتتان معرفی نمایند .

اگر هنوز موفق به نگارش و یا استخراج مقاله علمی خود نشده اید می توانید با ارسال فایل پایان نامه خود هم به طور رایگان لیست مجلات مرتبط با تخصص پایان نامه را دریافت نمایید و هم تعداد مقالات و عناوین قابل استخراج را دریافت نمایید . محققان موسسه اشراق با بررسی تخصصی و حرفه ای پایان نامه شما می توانند تعداد مقالات قابل استخراج و عناوین مقالات را مشخص نمایند و با تایید شما مقالات را در مدت زمان 2 الی 3 روز کاری از پایان نامه استخراج نموده و ارسال نمایند .

به جهت رعایت مسائل اخلاقی و همچنین دوری از کار غیر اخلاقی سرقت علمی ، ارسال تصویر کارت ملی نویسنده پایان نامه در زمان ثبت سفارش استخراج مقاله الزامی است ، تا مطمئن شویم که فرستنده پایان نامه نویسنده اصلی آن است و پایان نامه شخص دیگری را ارسال نکرده است .

معرفی مجله

همان طور که اعلام شد می توانید لیست مجلات مرتبط با تخصص مقاله را ازکارشناسان موسسه اشراق دریافت نمایید و اگر هنوز مقاله شما آماده نباشد می توانید لیست مجلات مرتبط با تخصص پایان نامه را دریافت نمایید و بعد از انتخاب مجله اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه نمایید تا مقاله طبق استاندارد ها و فرمت مجله انتخابی استخراج شود .

معرفی مجلات علمی پژوهشی

قصد ارسال مقاله به مجلات علمی پژوهشی را دارید ؟ می توانید لیست مجلات داخلی ( علمی پژوهشی – علمی تخصصی – علمی ترویجی ) مرتبط با تخصص مقاله را از کارشناسان موسسه اشراق با تمامی شرایط دریافت نموده و با مشورت استاد راهنما و بخش پژوهش دانشگاه مجله مورد نظرتان را انتخاب نموده و وارد پروسه فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجله علمی پژوهشی شوید .

خدمات فرمت بندی تخصصی طبق فرمت مجله و سابمیت طبق استاندارد های مجله و پیگیری تا دریافت نتیجه در موسسه اشراق توسط بخس سابمیت در کمترین زمان انجام می شود .

معرفی مجلات ISI

برای ارسال مقاله به مجلات خارجی از جمله مجلات isi و scopus لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی اسکوپ و یا محور های پذیرش مقاله بهترین انتخاب را داتشه باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

برای ارسال مقاله به مجلات معتبر بین المللی نیاز است که مقاله به صورت تخصصی و Native ترجمه شود . مترجمین نیتیو و متخصص موسسه اشراق مقالات فارسی نگارش شده و یا استخراج شده فرهیختگان عزیز را به صورت حرفه ای و طبق استاندارد های مجلات ISI ترجمه می کنند . همچننی بعد از ترجمه گواهی ترجمه نیز صادر می شود .

بعد از ترجمه مقاله وارد پروسه فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات خارجی می شویم که تمامی این مراحل در کمترین زمان در موسسه ااشراق انجام می شود و تا دریافت نتیجه نهایی تمامی پیگیری ها انجام می شود .

معرفی رایگان مجلات

برای دریافت لیست مجلات معتبر مرتبط با مقاله کافی است با یکی از مشاره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا واتساپ ارسال فرمایید .

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید

تصویر

کانال تلگرام :

https://t.me/eshragh1

اخبار دکتری و بورسیه - موسسه تحقیقاتی اشراق

صفحه اینستا گرام :

https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق