خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

موسسه چاپ کتاب

انتشار 29 دی 1397
مطالعه 4 دقیقه

موسسه و برندی مطمئن و معتبر جهت چاپ کتب علمی و ادبی .

موسسه چاپ کتاب

موسسه و برندی مطمئن و معتبر جهت چاپ کتب علمی و ادبی .

نویسندگان ادبی و علمی که موفق به نگارش دستاوردهای علمی وادبی خود شده اند برای ثبت این آثار باید آنها را به چاپ برسانند ، اما بزرگ ترین سوال این است که چگونه و از چه طریقی باید آثار خود را به چاپ برسانند .

برای هر نویسنده ای آثار و نوشته های او بسیار ارزشمند است و همواره در تلاش است تا این آثار ارزشمند خود را به ثبت برساند . یکی از راه های ثبت و جاودانه ساختن آثار ادبی و علمی نویسندگان چاپ آنها در قالب کتاب است . با این کار علاوه بر اینکه آثار و نوشته های آنها در دسترس همگان قرار می گیرد بلکه با ثبت آثارشان به نام خودشان در کتاب خانه ملی سبب جاودانه شدن آن اثر نیز می شوند. همچنین این امر سبب می شود تا امتیاز تالیف کتاب را نیز کسب نمایند .

با این تفاسیر در میابیم که کسب چنین افتخار و امتیازی برای یک دانشجو و یا نویسنده رویایی زیبا و دور از دسترس است . ولی وجود یک موسسه و برند معتبر در زمینه چاپ کتاب می تواند این رویا را برای نویسندگان و دانشجویان به واقعیت تبدیل کند .

موسسه اشراق با ارائه خدماتی در زمینه چاپ کتاب تمامی نویسندگان ، پژوهشگران و دانشجویان را به رویای خود می رساند .

کافی است تا نویسنده و یا شاعر خوش ذوق فایل دست نوشته ها اشعار خود را در اختیار کارشناسان موسسه اشراق قرار دهد تا تمامی مراحل چاپ را از ویرایش و ویراستاری تا طراحی جلد و اخذ مجوزها به درستی و به صورت کاملا استاندارد طی نمایند . موسسه اشراق علاوه بر همراهی نویسندگان همراهی بزرگ برای دانشجویان و پژوهشگران در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات علمی و همچنین پذیرش و چاپ تضمینی مقالات نیز است .

دانشجویانی هم که برای کسب افتخار در فکر ثبت زحمات چندین ساله خود که آنها را در قالب پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری تهیه و تدوین نموده اند ، هستند می توانند با کمک کادر مجرب و حرفه ای موسسه اشراق اقدام به تبدیل این پایان نامه ها به کتاب نمایند و آنها را چاپ نمایند . با این کار علاوه بر اینکه زحمات و افتخارات علمی چندین ساله خود را در اختیار دیگران قرار می دهند و دانشجویان و محققان دیگر نیز می توانند از نتایج علمی آنها استفاده کنند ، بلکه با چاپ پایان نامه های خود در قالب کتاب و ثبت نام کتابشان در کتابخانه ملی هم پایان نامه خود را جاودانه می نمایند و هم افتخار و امتیاز یک موالف و نویسنده را دریافت می کنند .

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن علاوه بر اینکه سبب غرور و افتخار نویسنده آن می شود بلکه امتیاز بزرگی را در مصاحبه دکتری برای فرد دارد . یعنی با تبدیل پایان نامه دوره کارشناسی ارشد خود به کتاب و چاپ آن می تواند 4 امتیاز مربوط به چاپ کتاب را در مصاحبه دکتری بدست آورد .

بنابراین وجود چنین موسسه ای که هم می تواند تمامی نوشته ها و آثار علمی و ادبی نویسندگان را به چاپ برساند و هم پایان نامه های علمی دانشجویان را به کتاب تبدیل کند و آن را به چاپ برساند غنیمتی بزرگ اس برای جامعه علمی کشور عزیزمان .

برای آشنایی بیشتر با خدمات موسسه اشراق در زمینه چاپ کتاب شما را با مراحل چاپ کتاب در موسسه اشراق آشنا می سازیم .

 

تصویر
 
 

مراحل چـاپ کتاب در حالت فوری و ارزان در موسسه اشراق

  • آماده كردن فایل تایپ شده ی کتاب توسط نویسنده و یا متقاضی چاپ و ارسال آن به کارشناسان موسسه اشراق.
  • درصورت عدم صفحه آرایی ، کارشناسان بخش مربوط به صفحه آرایی و ویراستاری ، صفحه آرایی اثر را تنظیم می نمایند.
  • بررسی نهایی فایل تنظیم شده توسط کارشناس .
  • عقد قرارداد.
  • انجام مراحل اداری توسط مسئول مربوطه در موسسه اشراق.
  • اخذ مجوز شابک از خانه کتاب.
  • اخذ مجوز فیپا از کتاب خانه ملی.
  • اخذ مجوز چـاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .
  • طراحی جلد ، اگر متقاضی طرح خاصی را مد نظر داشته باشد اعلام کرده و طبق آن طراحی صورت می گیرد و در غیر این صورت طراحی جلد توسط طراحان موسسه اشراق صورت می گیرد . ممکن است که خود متقاضی و یا نویسنده طرح جلد آماده را برای چاپ ارسال نماید.
  • چـاپ کتاب، توسط انتشارات و تحویل آن به نویسنده . کتاب چاپ شده با هماهنگی به نشانی ثبت شده متقاضی، ارسال می گردد.

تمامی این مراحل در موسسه اشراق توسط متخصصین حرفه ای در مدت زمان 22 روز کاری انجام می شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام هزینه چاپ ی کتاب شعر کم حجم حدودا چقدر می شود؟ ممنون
سلام وقت بخیر جهت دریافت جدول هزینه ها درخواستتان از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر درخواستتان را ارسال فرمایید. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company باتشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام من دوست دارم وارد مقوله ترجمه کتاب بشم نمیدونم چه جوری به کتابهای زبان اصلی دسترسی پیدا کنم حیطه موفقیت و روانشناسی و اموزش از حیطه های مورد علاقه من است ممنون که راهنمایی کنید
سلام وقت بخیر می توانیم کتاب های جدید و روز دنیا در تخصص شما را خدمنتتان معرفی کنیم . جهت دریافت کتاب ها درخواستتان از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر درخواستتان را ارسال فرمایید. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company باتشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
بازدیدکننده
غلامحسین خورشیدی
4 سال پیش
به نام خدا سلام و خسته نباشید.اقتصاددان و عضو هیأت علمی دانشگاه شهيد بهشتی هستم و چندین کتاب تخصصی چاپ شده از جمله توسط انتشارات دانشگاه تهران دارم ولی شعر هم می گویم که اخیرا تصمیم به چاپ آن ها گرفته ام.سؤال من این است که آیا مؤسسه شما حاضر به سرمایه گذاری در این زمینه هست یا نه؟
بازدیدکننده
زینب
4 سال پیش
سلام هزینه چاپ ی کتاب شعر کم حجم حدودا چقدر می شود؟ ممنون
بازدیدکننده
مهتابب
4 سال پیش
سلام من دوست دارم وارد مقوله ترجمه کتاب بشم نمیدونم چه جوری به کتابهای زبان اصلی دسترسی پیدا کنم حیطه موفقیت و روانشناسی و اموزش از حیطه های مورد علاقه من است ممنون که راهنمایی کنید


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق