خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری 1400

انتشار : 21 فروردین 1398
مطالعه : 3 دقیقه

در دهه اول اردیبهشت ماه 1400 نتایج آزمون دکتری تخصصی اعلام خواهد شد و داوطلبان  با انتخاب کدرشته محل های مورد نظر خود ، به دنبال کسب امتیاز در مصاحبه دکتری خواهند بود .

نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری 1400

نتایج اولیه آزمون ورودی دکتری 1400 در قالب کارنامه اولیه طبق جدول زمانبندی سازمان سنجش آموزش کشور در دهه اول اردیبهشت ماه 1400 اعلام خواهد شد و زمان انتخاب کد رشته محل های مجاز تا نمیه اول اردیبهشت ماه می باشد و داوطلبان با انتخاب رشته محل های مورد نظرشان آماده کسب امتیاز در مصاحبه دکتری خواهند بود چرا که قبولی در آزمون دکتری برای ورود به مقطع دکتری کافی نیست . طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور اصلاحيه اطلاعيه مورخ 17/8/99 در خصوص اعلام رشته ها و مواد امتحاني آزمون ورودي دکتري (Ph.D) سال 1400 “ ميزان تأثير هريک از مولفه ها در سنجش و پذيرش دانشجو در مقطع دکتري ناپيوسته به شرح زیر می باشد .

 • آزمون متمرکز (50 درصد)
 • سوابق آموزشي، پژوهشي و فناوري (20 درصد)
 • مصاحبه علمي و سنجش عملي (30 درصد)

قبولی در آزمون متمرکز دکتری تخصصی 50 درصد و سوابق آموزشي، پژوهشي و فناوري 20 درصد امتیاز و مصاحبه علمي و سنجش عملي 30 درصد در پذیرش دانشجو تاثیر دارند. رسیدن به 30 درصد امتیاز مصاحبه با چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و کنفرانس های داخلی و خارجی و همچنین اقدام به چاپ کتاب امکان پذیر می باشد .

سوابق آموزشی دانشجو در مصاحبه دکتری

 • معدل پایه کارشناسی ارشد
 • دانشگاه محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد
 • مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی
 • طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد
 • قبولی در آزمونهای المپیاد و یا عضویت در بنیاد نخبگان و یا المپیاد
 • مدرک زبان انگلیسی ( در خصوص مدارک زبان باید ذکر نمود که فقط مدارک TOEFL، TOLIMO ، IELTS، MSRT، MHLE ، UTEPT مورد قبول می باشد. / مدرک EPT برای دانشگاه های آزاد نیز قابل قبول می باشد . )

سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

 • مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)
 • مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی
 • مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی
 • چاپ کتاب / ترجمه کتاب
 • کیفیت پایان نامه
نحوه امتیاز دهی درمصاحبه دکتری1400

چاپ مقاله

داوطلبان عزیز اگر مقالاتی را جهت چاپ، نگارش و تدوین نکردید، نگران نباشد کارشناسان مجرب و متخصص موسسه اشراق می تواند در حوزه ی استخراج مقاله از پایاننامه و ترجمه تخصصی و چاپ آن در مجلات معتبر خارجی، مجلاتisi، مجلات scopus، مجلات isc و مجلات International شما را یاری رساند تا در کمترین زمان ممکن پذیرش و چاپ انجام شود. استخراج مقاله و ترجمه تخصصی آن را می توان در مدت زمان یک هفته انجام داد. مرحله نهایی چاپ مقاله می باشد که ابتدا مجلات مرتبط با تخصص مقاله با تمامی شرایط معرفی می شوند و با انتخاب مجله توسط داوطلب ، مقاله به مجله ارسال می گردد و با رایزنی موسسه اشراق می توان نتیجه داوری را سریع تر تا زمان مصاحبه دکتری دریافت نمود .

علاوه بر چاپ مقاله یکی از گزینه هایی که در مصاحبه دکتری امتیاز دارد و همچنین دید مثبت و ویژه ای در نظر داوران دارد و باعث تمایز شما از دیگر رقبا می شود ، چاپ کتاب می باشد .

تبدیل پایاننامه به کتاب

تبدیل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد به کتاب و چاپ آن در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد . صفر تا صد این مرحله در مدت زمان 30 الی 45 روز کاری انجام می شود .

ترجمه کتاب جدیدالنشر در تخصص خود

کارشناسان موسسه اشراق با تخصص خود بهترین و جدید ترین کتاب های روز دنیا در تخصص مورد نظرتان را از معتبر ترین سایت ها و انتشارات خارجی و بین المللی خریداری کرده و به صورت فایل های PDF خدمتتان ارسال می کنند . البته برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید همیشه 3 الی 5 مورد کتاب جدید و تخصصی با حجم های متفاوت خدمتتان معرفی می شوند و بعد از انتخاب کتاب مورد نظرتان وارد پروسه ترجمه تخصصی و چاپ آن می شویم .

برای بدست آوردن 40 امتیاز مصاحبه دکتری کافی است از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان ما در ارتباط باشید . تا صفر تا صد این مراحل را در این بازه زمانی محدود انجام دهند .

راه های ارتباطی موسسه اشراق

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید

تصویر
کانال تلگرام ما https://t.me/eshragh1
صفحه اینستاگرام ما https://www.instagram.com/eshragh_company


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق