خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

پارافریز مقاله

انتشار 3 شهریور 1400
مطالعه 2 دقیقه

پارافریز مقاله راه حل علمی و قانونی کاهش سرقت ادبی و رفع مشابهت مقاله ، جهت اکسپت سریع تر مقاله .

پارافریز مقاله

یکی از دلایل اصلی ریجکت مقالات علمی توسط مجلات معتبر ISI ، SCOPUS ، ELSEVIER ، ISC و ... داشتن مشابهت و یا سرقت ادبی(plagiarism) می باشد . مجلات معتبر قبل از ارسال مقالات جهت داوری مقالات سابمیت شده را توسط نرم افزارها و برنامه های آنلاین خود ، نسبت به مشابهت مقالات با مقالات آنلاین بررسی می کنند . اگر این میزان سرقت ادبی(plagiarism) از حد مجاز اعلامی مجله بیشتر باشد ، مقاله را سریعا ریجکت می کنند و یا در خوشبینانه ترین حالت اعلام ریوایز کرده و گزارش plagiarism آن را ارسال نموده و از نویسنده می خواهند که درصد پلاگیاریسم و یا سرقت ادبی را به درصد استاندارد اعلامی برساند .

معمولاً هر مجله، درصد مشخصی از مشابهت با متون و مقالات دیگر را مجاز می شمارد و بالاتر از آن را سرقت ادبی محسوب می کند. در این راه از نرم افزارهای مختلفی نیز استفاده می شود. بنابراین قبل از هر اقدامی، لازم است با جستجو در سایت ژورنال موردنظر خود، از درصد شباهت مجاز آن ژورنال باخبر شوید.

گزارش سرقت ادبی(plagiarism)

با دانستن درصد تشابه مجاز، می توانید روش و یا سیستم مناسب پارافریز و بازنویسی مقاله در موسسه اشراق را انتخاب نمایید. البته در صورتی که میزان شرقت ادبی و یا درصد پلاگیاریسم مقاله خود را ندانید می توانید از خدمات موسسه اشراق در خصوص تهیه گزارش پلاگیاریسم بهره مند شوید . برای محاسبه درصد شباهت یا همان سرقت ادبی مقاله خود به کمک نرم افزارهای معتبر آیتنتیکیت (iThenticate) و گرامرلی (Grammarly) می توانید درخواست خود را از طریق راه های ارتباطی زیر برای کارشناسان موسسه اشراق ارسال فرمایید .

041-33373424

👈 09911851170 خانم بهرادفرد isi.eshragh@gmail.com 👉

👈09149724933 خانم پاکرو isiisc2011@gmail.com 👉

موسسه اشراق حساب پرمیوم نرم افزارهای معتبر آیتنتیکیت (iThenticate) و گرامرلی (Grammarly) را در اختیار دارد و شما لازم نیست هزینه گزاف ۱۰۰ دلاری برای بررسی سرقت ادبی مقاله خود را بپردازید. این گزارش بعد از ثبت سفارش شما ارائه می شود و کارشناس بر همان مبنا، میزان شباهت متن شما را کاهش داده و برای شما ارسال می کند. در انتها مجدد فایل پارافریزشده با iThenticate چک شده و گزارشی دیگر به صورت رایگان بر همان اساس برای شما ارائه می شود.

نرم افزار iThenticate

نرم افزار iThenticate اگرچه ویژه ی مقالات علمی می باشد اما برای سایر متون نیز امکان استفاده از این نرم افزار وجود دارد. طبق برنامه ی iThenticate مقاله شما از لحاظ شباهت با سایر مقالات بصورت دقیق بررسی و گزارش مستند ارسال می شود و معمولا گزارشات این نرم افزار توسط انتشاراتی همچون Springer, ELSEVIER, IEEE و غیره مورد استناد قرار گرفته و آن را مبنای سرقت ادبی قرار می دهند.

پکیج های پارافریز با نرم افزار iThenticate این سرویس:

IThenticate

چند نکته کلیدی جهت پارافریز مقاله

  1. تغییر ساختار جمله
  2. تغییر جمله معلوم به مجهول یا برعکس
  3. تغییر طول جمله
  4. انتخاب لغات متفاوت

مراحل انجام پارافریز و بازنویسی در موسسه اشراق

تصویر

جهت اطلاع از جدید ترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید.

👇👇

صفحه اینستاگرام موسسه اشراق

تصویر

کانال تلگرام موسسه اشراق

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق