خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله ها و ژورنالهای خارجی و بین المللی

انتشار : 5 آذر 1397
مطالعه : 3 دقیقه

پرداخت هزینه ی چاپ مقالات علمی در مجلات خارجی و همچنین پرداخت های ارزی در اسرع وقت و به راحتی در موسسه اشراق و به دو روش PayPal و Master انجام می گیرد .

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله ها و ژورنالهای خارجی و بین المللی

روش های پرداخت هزینه های چاپ مقاله

روش پرداخت های ارزی به دو صورت PayPal   و Master می باشند که در موسسه اشراق به هر دو صورت انجام می گیرد .

از آنجایی امکان انتقال پول های ارزی ما بین کشور ها برای هر کسی راحت نیست و همچنین به دلیل تحریم ها انجام چنین انتقال هایی در دل هر شخصی ترس و دلهره خاصی می اندازد . همچنین نمی توان به برخی سیستم های آنلاین اعتماد کرد . از این رو موسسه اشراق بر آن است تا تمامی این انتقالات را بصورت مطمئن و قابل اعتماد برای پژوهشگران عزیزمان انجام دهد.

پرداخت هزینه مقالات از طریق پی پال PayPal 

اغلب پرداخت های موسسه اشراق ، پرداخت های مربوط به  چاپ یا پذیرش مقالات علمی در ژورنالهای معتبر خارجی از طریق پی پال PayPal صورت می گیرد. در این روش پس از ثبت سفارش و درخواست پژوهشگر ظرف مدت 24 ساعت پرداخت صورت می یگرد.

پی پال یک سیستم آنلاین برای پرداخت و انتقال پول است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات پی پال موسسه اشراق به حساب پی پال هر شخصی در هر جای دنیا پول واریز کنید. با توجه به زمینه های بسیار گسترده استفاده از خدمات پرداخت پی پال در تمام دنیا، این روش نوعی انتقال پول به خارج از کشور به حساب می‌آید. کسی که حساب پی پال دارد، می تواند گردش حسابش را مشاهده کند و به حساب پی پال دیگران پول واریز کند.

برای پرداخت به روش پی پال نیاز اطلاعات بانکی مبهم و گسترده ای نیست ، فقط ایمیل یا شماره تلفن گیرنده Paypal کافی است .

پرداخت هزینه مقالات از طریق ویزا کارت یا مستر کارت Visa Card/Master Card 

در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل در صفحه خدمات واریزی می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال (معمولاً ظرف مدت 24 ساعت) انجام شود.

سیستم ویزا و مستر کارت از بخش‌های متنوعی شامل فناوری، محصولات، خدمات و برنامه‌های بازاریابی تشکیل شده که مبادله اطلاعات و پول بین موسسات مالی، بازرگانان، مشتریان، کسب و کارها، موسسات غیرانتفاعی و دولت‌ها را تسهیل می‌کند. دو کمپانی ویزا کارت و مستر کارت قوانین فنی و کاربردی را تعریف کرده‌اند تا این معاملات مالی در کمال امنیت و اطمینان انجام شوند.

هر معامله که توسط کارت‌های ویزا انجام شود شامل سه مرحله می‌شود:

1- اجازه معامله، فرایندی پذیرفتن یا رد کردن انجام معامله که توسط صادر کننده صورت می‌گیرد.

2-  نقل و انتقال فرایندی که اطلاعات بین صادر کننده و پذیرنده انجام می‌شود و در این مرحله میزان مبلغ پرداختی و سایر هزینه ها محاسبه می‌شود.

3- تسویه که در این مرحله نقل و انتقال مبلغ بین صادر کننده و پذیرنده به صورت واقعی صورت می‌پذیرد.

هم اکنون بر روی پنل بانکی مسترکارت های تهران کردیت کارت، این امکان وجود دارد که دسترسی به اطلاعات کارت را با شخص دیگر به اشتراک بگذارید ویا به اصطلاح، Share  کنید و به او دسترسی بدهید تا موجودی، یا تراکنش های شما را مشاهده نماید. علاوه بر این، امکان دیگری که بر روی پنل آنلاین بانکی وجود دارد این است که موجودی مسترکارت مجازی، مسترکارت هدیه فیزیکی، و همچنین مسترکارتهای قابل شارژ را قبل از تاریخ انقضای کارت، بر روی یک مستر کارت قابل شارژ انتقال دهید.

تمامی این خدمات در موسسه اشراق توسط کارشناسان مجرب ما به صورت تضمینی و در کمترین زمان ممکن  انجام می گیرد . دیگر نیاز به نگرانی در حواله های بین کشوری و نیز پرداخت هزینه های مقالات علمی خارجی خود نیست . با اعتماد به فعالیت های موسسه اشراق در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی خود می توانید از بابت پرداخت هزینه های چاپ مقالات علمی خود در ژورنالها و مجلات خارجی نیز مطمئن شوید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق