خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


paypal چیست ؟

انتشار : 4 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

انجام حوالجات بین المللی به روشی کاملاً مطمئن .

paypal چیست ؟

انجام حوالجات بین المللی به روشی کاملاً مطمئن .

بهترین روش و اطمنان بخش ترین راه برای پرداخت هزینه مقالات علمی چاپ شده در مجلات خارجی از جمله مجلات isi با روش پی پال و یا paypal در موسسه اشراق می باشد .

مهم ترین و اصلی ترین بخش حوالجات دلاری و یورویی مربوط می شود به بخش سوابق علمی و پژوهشی محققان و دانشجویان کشورمان . یعنی پرداخت هزینه های مربوط به پژوهش های علمی خارج از کشور . شاید پرداخت هزینه مجله های خارجی یک دغدغه برای دانشجویان و محققان باشد که سبب شود از انجام پژوهش های علمی خود دست بکشند . امکان اینکه محققان و دانشجویان عزیز به نتایج علمی نابی رسیده باشند که شاسیسته چاپ در مجلات معتبر خارجی از جمله مجلات isi باشد ولی به دلیل عدم اطلاع از نحوه پرداخت و یا آشنا نبودن به روش پرداخت و همچنین دسترسی نداشتن به روش پی پال از نگارش مقالات علمی خود منصرف شوند .

اما نیازی به این کار نیست زیرا موسسه اشراق که در فکر توسعه و رشد اندیشه و علم پژوهشگران و سرزمین عزیزمان است مشکل پرداخت هزینه مقالات خارجی را حل کرده است تا دیگر سد و مانعی بر سر راه محققان کشور عزیزمان نباشد .

کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق علاوه بر اینکه در بخش پرداخت هزینه مقالات یاری رسان پژوهشگران هستند بلکه در بخش استخراج مقالات علمی از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات و همچنین پذیرش و چاپ مقالات نیز همراه و کمک رسان دانشجویان و پژوهشگران عزیز هستند .

اشخاصی که قصد انجام حوالجات خارجی و بین المللی را دارند و به دنبال یک راه مطمئن و امن برای انتقال پول هستند دیگر نگران امنیت حوالجات خود نباشید . زیرا موسسه اشراق تمامی مشکلات را حل کرده است. دانشجویان عزیزی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند و باید هزینه های دانشگاه خود را واریز نمایند و یا خانواده هایی که قصد انتقال وجه به عزیزان خود در خارج از کشور و یا هزینه تحصیل فرزندان خود در کشورهای خارجی را دارند ؛ ما بهترین روش و مطمئن ترین برند را معرفی می کنیم .

اما این روش مطمئن چیست و چگونه عمل م کند ؟

paypal

paypal یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی است که هم اکنون بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر فعال در شبکه خود دارد که روزانه مبلغ بسیار بالایی را در این شبکه منتقل می‌کنند.

تصویر
 
 

خدمات پی پال چیست ؟

کاربران از طریق PayPal می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب‌های دیگران منتقل کنند، از طریق پرداخت با پی پال از فروشگاه اینترنتی خرید خود را انجام بدهند یا به بنگاه‌های خیریه کمک مالی کرده و کمک‌های مالی دیگران را دریافت کنند.

خدمات این کمپانی از طریق اپلیکیشن موبایل پی پال، به صورت آنلاین در وب‌سایت و همچنین در فروشگاه‌های Google Play و App Store قابل دانلود است. همچنین PayPal خدمات ویژه پرداخت لمسی را در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های پذیرنده راه‌اندازی کرده است، که کاربر تنها از طریق لمس اپلیکیشن در تلفن همراه خود قادر به پرداخت وجه است.

در پی پال می توان تراکنش هایی از انواع زیر را انجام داد: 

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال ( پرداخت هزینه مجلات خارجی در این بخش قرار دارد )
  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش
تصویر
 
 

امنیت پی پال چیست ؟

در سال ۲۰۰۶، PayPal برای جلوگیری از هک شدن حساب‌های کاربران خود، ورود به حساب کاربری با رمز ۶ کاراکتری را به صورت اختیاری برای کاربران خود فعال کرد. این رمز ۶ کاراکتری به دوصورت قابل استفاده است. اول اینکه از بانک ارائه‌کننده کارت اعتباری، دستگاه رمزیاب خریداری شود؛ که در این حالت پس از ورود با نام کاربری و رمز عبور در وب‌سایت پی پال، باید رمز ارائه شده توسط دستگاه در صفحه بعدی وارد شود. در حالت دوم ،رمز یکبار مصرف ۶ کاراکتری به شماره همراه مشتری که در پنل کاربری خود ثبت کرده است، ارسال می‌شود که با وارد کردن آن، وارد مراحل بعدی می‌شود. معمولا روش دوم برای خرید‌هایی که از طریق اپلیکیشن صورت می‌گیرد، استفاده می‌شود. ارسال پیامک نیز هزینه‌ای برای کاربران ندارد و رایگان است.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق