خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI

انتشار : 6 بهمن 1397
مطالعه : 4 دقیقه

چاپ تضمینی مقالات علمی در مجلات معتبر Isi از خدمات ویژه و تخصصی موسسه اشراق می باشد . که این امکان را برای تمامی دانشجویان و اساتید عزیز فراهم نموده است تا هرچه سریع تر بتوانند امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی در مجلات Isi را دریافت نمایند .

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقالات علمی در مجلات معتبر isi از خدمات ویژه و تخصصی موسسه اشراق می باشد . که این امکان را برای تمامی دانشجویان و اساتید عزیز فراهم نموده است تا هرچه سریع تر بتوانند امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی در مجلات isi را دریافت نمایند . پس اگر در فکر چاپ مقالات علمی خود در مجلات isi هستید و همچنین به دنبال کسب امتیاز علمی چاپ مقاله در مجلات isi هستید می توانید با اعتماد به موسسه اشراق هرچه سریع تر مقالات علمی خود را در مجلات معتبر isi به چاپ برسانید .

چاپ تضمینی مقاله iSI

در خصوص کاهش زمان چاپ و پذیرش در کمترین زمان می توان از خدمات موسسه اشراق استفاده نمود . زیرا کارشناسان مجرب موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت و درخشان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi دارند با نحوه داوری این نوع مجلات آشنا هستند و می توانند به نحو احسن مقالات isi نگارش شده شما را از نظر ساختاری و فرمت بندی و همچنین رفرنس دهی تقویت نمایند تا هرچه سریعتر بدون هیچگونه درخواست اصلاحاتی از سوی مجله مورد پذیرش قرار گیرد .کارشناسان موسسه اشراق بازه داوری بالای مجلات isi را  که به 6 ماه می رسند را توانسته اند به 2 الی 3 هفته کاهش دهند و خیلی سریع پاسخ داوری مجلات را دریافت نمایند . همچنین در صورتی که موفق به نگارش مقاله نشده اید و بازه زمانی بسیار پایینی دارید می توانید به کمک محققان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقالات isi از پایان نامه نمایید که در عرض 2 الی 3 روز مقاله isi شما آماده می شود و به صورت کاملا تخصصی ترجمه می شود و آماده ارسال به مجلات isi می شود . موسسه اشراق با رایزنی موثر خود بازه زمانی چاپ مقاله را بطور چشمگیری کاهش داده است . موسسه اشراق به عنوان معتبرترین موسسه پذیرش و چاپ مقالات علمی که دارای سوابق بسیار درخشانی در کارنامه فعالیتی خود می باشد ، با همکاری و رایزنی هایی که انجام داده است بازه داوری مقالات isi را از 3 ماه به 20 روز کاهش داده است و می تواند در بازه زمانی 20 روزه مقالات isi پژوهشگران عزیز را به صورت تضمینی پذیرش نماید .

مقاله isi تضمینی

مقاله isi تضمینی ، مقاله ای است که به نحو صحیح تقویت شده است و می تواند به صورت تضمینی و حتمی در مجلات isi به چاپ برسد . هر مقاله ای این شرایط را ندارد که به صورت تضمینی به چاپ برسد . یک مقاله برای اینکه تبدیل به یک مقاله isi تضمینی شود و در مجلات isi به چاپ برسد باید دارای شرایط زیر باشد :

  1. اولاً باید محتوای قوی داشته باشد .
  2. دوماً مقاله باید دارای نتایج علمی جدید و ناب باشد .
  3. سوماً به صورت فوق تخصصی ترجمه شوند .
  4. چهارماً در قالب مقاله isi نگارش یافته باشد .
  5. پنجماً به صورت کاملا حرفه ای و صحیح فرمت بندی شده باشد .
  6. ششماً هیچ گونه سرقت علمی نداشته باشد .
  7. هفتماً رفرنس دهی های به روز داشته باشد .

مقاله ای را که می خواهید به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانید باید این شرایط را داشته باشد. در صورتی که مقاله علمی را نگارش نمودید ولی نتوانستید این موارد را در آن رعایت نمایید . که ممکن است یا به دلیل کمبود زمان باشد و یا عدم توانایی در این بخش باشد ، اصلا نگران نباشید و از ادامه روند چاپ مقاله منصرف نشوید زیرا می توانید از کادر حرفه ای و مجرب موسسه اشراق کمک بگیرید . محققان متخصص در موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت در زمینه پذیرش و چاپ مقالات isi دارند با تمامی این شرایط آشنایی کامل دارند و با تسلط به اصول اساسی این موارد می توانند مقالات آماده و نگارش یافته شما را با رعایت موارد اعلام شده تقویت نمایند تا به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسند .

همچنین درصورتی که در فکر چاپ مقاله در مجلات isi هستید و امتیازات چاپ مقاله در مجلات isi نیاز دارید ولی موفق به نگارش مقاله نشده اید ، بازهم دلیلی برای نگرانی و انصراف وجود ندارد ، زیرا محققان حرفه ای و با سابقه موسسه اشراق می توانند مقالات علمی شما را به صورت کاملا صحیح و اصولی و در فرمت مقاله isi از پایان نامه شما استخراج نمایند و مقالات استخراج شده را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ترجمه نمایند و بعد از رعایت تمامی مواد ذکر شده آنها را به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانند .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق