خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ کتاب با کمترین هزینه

انتشار : 25 مرداد 1397
مطالعه : 1 دقیقه

چاپ کتاب با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن با هزینه مقرون بصرفه

چاپ کتاب با کمترین هزینه

تالیف یا ترجمه کتاب برای اساتید و دانشجویان متقاضی حضور در مقطع دکتری  یک رزومه ی قوی محسوب می شود، می توانند از امتیاز بزرگ آن بهره مند شوند. فرآیند چاپ کتاب پیچیده است و برای فردی که تجربه اول در این زمینه را دارد به زمان بیشتری نیاز دارد و شاید این پروسه طولانی،  فرد را از چاپ کتاب منصرف کند چرا که برای چاپ کتاب همه ی مراحل زیر باید طی شود:

1.حرف چینی و صفحه ارایی

2.دریافت شماره شابک از کتابخانه ملی

3. اخذ مجوز از وزارت ارشاد

4. طراحی جلد

5.اخذ مجوز از فیپا و ثبت اثر در کتابخانه ملی

6.انتشار کتاب 

باید در این زمینه مهارت لازم را داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن کتاب خود را به چاپ برسانید. برای این منظور می توانید کار خود را به کارشناسانی که مهارت لازم را دارد بسپارید موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق با دارا بودن تیمی حرفه‌ای از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ، از ابتدای مراحل آماده‌سازی تا چاپ کتاب در کنار شما نویسندگان محترم بوده تا اثر علمی و اندیشه نوین شما را با چاپ آن  ماندگار سازند. ما با فعالیت چندین ساله خود در نشر کتاب، آماده‌‌ایم تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن چاپ کتاب، آثار شما را با کیفیت بسیار بالا و هزینه ی مقرون بصرفه به چاپ رسانیم.

خدمات چاپ کتاب در موسسه اشراق

1. استخراج کتاب از  پایاننامه

2. ویراستاری کتاب

3. معرفی کتاب جدیدالنشر و ترجمه کتاب

4. چاپ کتاب  در 22روزه کاری با کیفیت بالا

نحوه ارسال سفارش

سفارش خود را میتوانید با کلیک کادر زیر ارسال نمایید.

ثبت سفارشات

اما جهت راهنمایی بیشترو مشاوره ی رایگان با کارشناسان موسسه با شماره های زیر در ارتباط باشید

04133373424-09149724933

برای تبدیل پایان نامه ی خود به کتاب بایستی متن پایان نامه به طور کامل توسط اساتید مرتبط با همان رشته مطالعه گردد ،نقاط برجسته ی پایان نامه که قابل استفاده در کتاب است مشخص گردد و مطالب به صورت کامل و  ویرایش گردد.مثلا در یک کتاب نباید از کلمه ی پایان نامه استفاده گرددو برای این کار دانشجویان نویسنده بایستی این کلمه را با کلمه ی کتاب جایگزین کند.

نحوه پرداخت هزینه:

نحوه ی پرداخت هزینه چاپ کتاب در موسسه ی افق بدین گونه است که نویسنده موقع ارسال فایل نهایی کتاب به موسسه ،قراردادی دریافت می کند که بر طبق ان 70 درصد کل مبلغ دریافت شده و انتشارات شروع به انجام صفحه آرایی و کارهای اداری چاپ (دریافت شابک فیپا ،مجوزهای چاپ ) می کند.بعد از دریافت مجوزهای لازم به نویسنده اطلاع داده می شود تا مابقی مبلغ را نیزواریز نماید و کار چاپ کتاب تکمیل گردد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق