خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش مقاله ISI

انتشار : 7 فروردین 1398
مطالعه : 4 دقیقه

از آنجایی که پذیرش مقاله ISI اهمیت اجتناب ناپذیر برای محققین، اساتید و از جمله دانشجویان برای ارتقاء و دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارد، موسسه اشراق با کمک محققین و متخصصین فرآیند طولانی پذیرش و چاپ مقالات را تسهیل و تسریع نموده است.

پذیرش مقاله  ISI

از آنجایی که پذیرش مقاله ISI اهمیت اجتناب ناپذیر برای محققین، اساتید و از جمله دانشجویان برای ارتقاء و دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارد، موسسه اشراق با کمک محققین و متخصصین فرآیند طولانی پذیرش و چاپ مقالات را تسهیل و تسریع نموده است. افتخار ما رضایت مشتریان و اساتیدی است که با ما کار می کنند. اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی سوابق پژوهشی و فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی یک محقق محسوب می گردد.

چاپ مقاله زمانی ارزش علمی دارد که حاصل یافته های نوین یک محقق از انجام کار پژوهشی و فعالیت پژوهشی و یا جمع‌بندی یافته‌های سایرین و پرداختن به موضوع جدیدی باشد و یا این‌که نسبت به مقاله تازه منتشر شده‌ای، ایرادی وارد می‌داند و آن را در قالب یک مقاله پژوهشی ، یک مقاله مروری، یک مقاله نقطه نظرات شخصی به رشته تحریر درآورده تا سایر محققین از استفاده نموده، بطوریکه نباید به عنوان رفع تکلیف و پرکردن رزومه باشد و اگر همه ی محققین نسبت به کار تحقیقاتی خود حساسیت زیادی به خرج دهند، بدون شک این اقدام باعث توسعه دانش موجود خواهد شد.

همان اندازه که نگارش مقاله باید از ارزش علمی بالایی برخوردار باشد، انتخاب مجله مناسب و معتبر برای چاپ این یافته های ارزشمند نیز اهمیت بالایی برای محقق دارد و نه تنها سبب خواهد شد که سازمان یا دانشگاه محل خدمت نویسندگان در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده و آبروی علمی به‌دست آورد، بلکه منجر به افزایش دریافت بودجه‌های پژوهشی از طرف نهادهای دولتی و یا خصوصی نیز می‌گردد، چرا که نشان می‌دهد این سازمان و یا دانشگاه دارای افراد با انگیزه‌ای می‌باشد که می‌توانند پروژه‌های پژوهشی را تا رسیدن به نتایج مطلوب دنبال نمایند. لذا برای انتخاب مجله معتبر و مناسب میتوانید با کارشناسان موسسه اشراق مشاوره نموده و با انتخاب مجله مناسب و معتبر در جهت اخذ پذیرش نیز میتوانند یاری رسانند.

تصویر

مراحل تشخیص ISI بودن مجله

با معرفی هر مجله ابتدا باید از ISI بودن ان مطمئن باشید که برای تشخیص ان روش‌های مختلفی وجود دارد، از جمله این روش‌ها مراجعه به بخش جستجوی مجلات سایت تامسون رویترز و جستجوی نام مجله است.

  1. وارد سایت www.mjl.clarivate.com شوید.

  2. نوع جست و جوی خود را براساس اطلاعات موجود( عنوان ، نام کامل مجله ، ISSN ) انتخاب کرده و سپس دکمه ی Search را زده .

  3. در قسمت پایین صفحه باز شده، نام مجله و مشخصات آن نمایش داده می شود. در پایین توضیحات، در صورتی که مجله شما جز مجلات ISI باشد، در این قسمت نمایان خواهد شد . ولی در صورتی که در تامسون رویترز نمایان نشود و اطلاعات آن ظاهر نشود ، مجله مورد نظر isi نیست .

بنابراین می توان با تشخیص isi بودن مجله ای که مقاله در آن به چاپ رسیده است دریابیم که آن مقاله isi است یا نه .

اما برای اطمینان خاطر شما در خصوص پذیرش و چاپ مقالاتتان در مجلات isi و اینکه مطمئن شوید مقالات شما isi هستند می توانید از طریق موسسه اشراق اقدام بفرمایید .

هچنین در صورتی که دانشجویان و پژوهشگران خودشان مقالات علمی را نگارش نموده باشند ولی نتوانند آن را در فرمت و استاندارد مجلات isi دربیاورند ، کارشناسان موسسه اشراق می توانند مسئولیت فرمت بندی مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران را بر عهده بگیرند .

همچنین با ترجمه تخصصی مناسب مجلات isi مقاله را برای پذیرش در مجلات isi آماده می کنند .

بنابراین با اطمینان تمام اعلام می داریم که کارشناسان و محققان موسسه اشراق مقالات لمی شما ا به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ می رسانند .

اکسپت سریع مقاله ISI

پذیرش مقالات isi برای به چاپ رسیدن در مجلات isi باید پروسه داوری را در مجلات isi بگذرانند در هر کدام از انواع مجلات ISI پروسه داوری متفاوتی دارد . ابتدا توسط سردبیر مجله مورد بررسی قرار می گیرد و سپس در صورت صلاحدید سردبیر برای داوران ارسال می گردد. در کل مجلات بین المللی، مجلات ISI بازه داوری طولانی دارند بطوری که مجلات ایمپکت دار و یا همان دسته مجلات JCR داوری های بسیار سختگیرانه ای دارند و بازه داوری بالایی دارند و این بازه زمانی در برخی از مجلات به 6 ماه هم می رسد . اما خوشبختانه کارشناسان مجرب و حرفه ای موسسه انتشاراتی اشراق توانستند با رایزنی های موثر خود این بازه زمانی را به 4 تا 9 هفته کاهش دهند .

در خصوص مجلات ISI LISTED همان سختگیری و بازه داوری مجلات JCR وجود دارد ولی با همکاری های صورت گرفته و رایزنی های موثر این بازه زمانی به بیست روز کاهش داده شده است و جهت اخذ پذیرش مقاله ISI با اطمینان می توانیم اعلام کنیم که محققان و کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق می توانند مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران عزیز را بعد از اماده کردن مقاله بصورت فارسی و در صورت تمایل پس از ترجمه فوق تخصصی توسط مترجمین متخصص موسسه اشراق وارد پروسه فرمت بندی می شوند و بعد از اتمام فرمت بندی برای مجلات ISI سابمیت می شوند . با همکاری ها و رایزنی های موثر موسسه انتشاراتی اشراق با مجلات ISI ، کارشناسان می توانند مقالات علمی را در مدت زمان حداکثر بیست روز به پذیرش برسانند.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ و پذیرش مقاله می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق