خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

پذیرش و چاپ مقاله ISI

انتشار 13 تیر 1400
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات معتبر isi، مهم ترین رزومه برای افزایش امتیازات پژوهشی و ارتقاء شغلی و تحصیلی فرهیختگان می باشد.

پذیرش و چاپ مقاله ISI

همه مقالات در مجلات معتبر ISI قابلیت چاپ ندارند باید ابتدا مقاله نویسی و مهارت آن را بیاموزید. برای نوشتن مقاله لازم هست مقاله نویس دو مهارت و توانایی لازم را داشته باشد: 1. توانایی علمی و 2. توانایی نگارشی. توانایی علمی تسلط و سطح دانش نویسنده نسبت به موضوع تحقق را نشان می دهد و توانایی نگارشی بر دو جنبه می باشد 1. توانایی در انتخاب محتوا 2. توانایی در نحوه ی کنار هم گذاشتن محتویات برای ایجاد یک مقاله می باشد هر مقاله علمی از چندین بخش تشکیل شده است که شامل عنوان، چکیده، مقدمه، مواد و روش، بحث، نتیجه گیری، سپاسگزاری و منابع می باشد اطلاع از اجزای تشکلیل دهنده مقاله به نویسنده کمک میکند تا مقاله صحیح و مناسب تری بنویسید.

استخراج مقاله ISI

راه حل ویژه و روش استثنایی کسب نمره و امتیاز چاپ مقاله ، استخراج مقاله isi از پایان نامه دانشجویان می باشد . یعنی تمامی دانشجویانی که موفق به تدوین پایان نامه خود شده اند می توانند با استخراج مقاله isi از همان پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر isi به امتیازات مورد نیاز خود دست یابند

تصویر

صفر تا صد نمره مقاله ISI در دستان محققان و کارشناسان متخصص موسسه اشراق . تنها با صرف 2 روز می توانید مقاله isi خود را دریافت نمایید . محققان موسسه اشراق با تخصص و حرفه خود در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات isi می توانند در مدت زمان 2 الی 3 روز مقالات علمی شما را از پایان نامه شما استخراج نمایند . یعنی فقط کافی است تا پایان نامه خود را به کارشناسان موسسه اشراق ارسال نمایید و پس از حداکثر 3 روز مقالات علمی خود را دریافت نمایید

تصویر

ترجمه فوق تخصصی مقالهISI

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی یکی از قسمت های مهم در موفقیت مقاله شما به حساب می آیند. نشریات معتبر ISI و علمی پژوهشی به متن و کلماتی که شما در مقاله خود به کار میبرید بسیار حساس هستند، به عبارتی در صورتی که مقاله شما دارای جملات سنگین بوده و یا اشکالات نگارشی داشته باشد، مقاله شما را رد میکنند.

ترجمه با کیفیت و اصولی شامل دانستن زمینه تخصصی متن یا مقاله است که محتوا و مفهوم اصلی مقاله از آن حیطه بوده و کلمات متن اصلی آمده است و سپس کلمات و عبارات را در زبان جدیدی انتخاب می کند که بهترین و مفهوم اصلی را در یک زمینه فرهنگی جدید و متنوع بیان می کند. اگر این همه این مسائل که اصول یک ترجمه علمی هستند رعایت نشود، ممکن است پیام شما اشتباه تفسیر شده یا حتی کاملا معکوس گردد. ویژگی های که روی یک ترجمه تخصصی با کیفیت تاثیز گذار است:

  • تسلط بر زبان

  • مبدا و مقصد ترجمه

  • صرف زمان برای ترجمه

  • ساده و روان بودن ترجمه

  • انتخاب مترجم با سابقه ترجمه مقالات تخصصی

  • تسلط بر دامنه و زمینه تخصصی اطلاعات ارائه شده در مقاله

پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI

از آنجایی که پذیرش مقاله ISI اهمیت اجتناب ناپذیر برای محققین، اساتید و از جمله دانشجویان برای ارتقاء و دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارد، موسسه اشراق با کمک محققین و متخصصین فرآیند طولانی پذیرش و چاپ مقالات را تسهیل و تسریع نموده است. افتخار ما رضایت مشتریان و اساتیدی است که با ما کار می کنند. اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی سوابق پژوهشی و فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی یک محقق محسوب می گردد.

همان اندازه که نگارش مقاله باید از ارزش علمی بالایی برخوردار باشد، انتخاب مجله مناسب و معتبر برای چاپ این یافته های ارزشمند نیز اهمیت بالایی برای محقق دارد و نه تنها سبب خواهد شد که سازمان یا دانشگاه محل خدمت نویسندگان در سطح ملی و بین المللی شناخته شده و آبروی علمی به دست آورد، بلکه منجر به افزایش دریافت بودجه های پژوهشی از طرف نهادهای دولتی و یا خصوصی نیز می گردد، چرا که نشان می دهد این سازمان و یا دانشگاه دارای افراد با انگیزه ای می باشد که می توانند پروژه های پژوهشی را تا رسیدن به نتایج مطلوب دنبال نمایند. لذا برای انتخاب مجله معتبر و مناسب میتوانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق مشاوره نموده و با انتخاب مجله مناسب و معتبر در جهت اخذ پذیرش نیز میتوانند یاری رسانند.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق