خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب

انتشار 29 دی 1397
مطالعه 5 دقیقه

پایان نامه های علمی خود را به کتاب تبدیل کنید و آنها را به چاپ برسانید تا هم امتیاز علمی چاپ کتاب را بدست آورید و هم نتایج علمی خود را در اختیار سایرین قرار دهید و علاوه بر تمامی این موارد با فروش کتب خود می توانید  درآمدی نیز داشته باشید .

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب

پایان نامه های علمی خود را به کتاب تبدیل کنید و آنها را به چاپ برسانید تا هم امتیاز علمی چاپ کتاب را بدست آورید و هم نتایج علمی خود را در اختیار سایرین قرار دهید و علاوه بر تمامی این موارد با فروش کتب خود می توانید  درآمدی نیز داشته باشید .

پایان نامه های علمی دانشجویان یکی از مهم ترین و به روز ترین منابع علمی برای دانشجویان دیگر در همان رشته برای گردآوری اطلاعات ، تهیه و نگارش پایان نامه ها ، تحقیقات و مقالات آنها است . دانشجویان و محققان می توانند از پایان نامه های علمی سایر دانشجویان در گردآوری مطالب پایان نامه های خود استفاده کنند ولی لازمه این کار مراجعه به دانشگاهها ی مختلف و رجوع به بخش پایان نامه ها در کتابخانه دانشگاهها می باشد . البته می توانند از سایت های اینترنتی نیز برخی پایان نامه ها را دانلود کنند که در این صورت هم باید هزینه ای را پرداخت نمایند و ممکن است که پایان نامه دانلود شده کامل نباشد . بنابراین دانشجویانی که موفق به تدوین یک پایان نامه ی موفق شده اند و توانسته اند با موفقیت از آن دفاع نمایند باید برای در اختیار سایر دانشجویان قرار دادن نتایج علمی خود به فکر راه حل مناسبی باشند .

راه حل مناسب این کار که علاوه بر اینکه کار دانشجویان را در استفاده از نتایج علمی سایرین راحت می سازد ، برای خود فارق التحصیلان کارشناسی ارشد نیز دارای امتیاز علمی است و از این امتیاز می توانند برای شرکت در مصاحبه دکتری و همچنین ارتقاء رتبه علمی خود استفاده نمایند . این راه حل چاپ پایان نامه در قالب کتاب است . اما نه به همان حالت پایان نامه بلکه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن .

با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن و عرضه در بازار علم ، نتایج علمی خود را در اختیار تمامی محققان قرار می دهید .    

زحمات 6 ساله خود در دوران تحصیل در دانشگاه را در قالب کتاب به چاپ برسانید . بزرگترین دستاورد علمی دانشجویان که با گزراندن دوره 4 ساله کارشناسی و 2 ساله کارشناسی ارشد در پایان تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد در قالب پایان نامه ارائه می شود ارزش علمی بالایی دارد که برای ثبت آن حتما باید آن را به چاپ رساند .

دانشجویان با آموخته های خود دست به تدوین و آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد می زنند و از صحت و درستی نتایج خود آنقدر مطمئن هستند که با قطعیت تمام از مطالب گردآوری خود دفاع می کنند . بنابراین چنین نتایج علمی شایستگی چاپ را دارند .

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند و باید در مصاحبه دکتری شرکت کنند و امتیازات لازم را بدست آورند می توانند با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن امتیازات لازم را بدست آورند زیرا چاپ کتاب در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد . بنابراین تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن بهترین گزینه برای ثبت نتایج علمی ، ارائه نتایج به تمامی محققان و پژوهشگران در آن زمینه و کسب امتیازات علمی می باشد .

با این گفته ها مطمعناً تمامی دانشجویان و فارق التحصیلان عزیز علاقه مند به تبدیل پایان نامه های علمی خود به کتاب شدند ، برای انجام این امر موسسه اشراق به همراه کادر مجرب و حرفه ای خود در خدمت پژوهشگران عزیز است تا در مدت زمان 3الی 4 روز پایان نامه علمی آنها را به کتاب تبدیل کند و پس از پایان فرایند وارد پروسه چاپ کتاب شوند و در مدت 22 روز کاری تمامی مراحل چاپ کتاب را با موفقیت بگزرانند و کتب چاپ شده را درب منزل تحویل دهند .

با وجود این خدمات در موسسه اشراق و راحتی کار شما پژوهشگران و محققان عزیز ، با این حال کارشناسان حرفه ای موسسه اشراق با خدمات ویژه ی خود در بخش استخراج مقاله از پایان نامه ، فرمت بندی مقاله ، ترجمه تخصصی مقاله ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات ISI ، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در کنفرانس ها و همایش های بین المللی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ،  ترجمه کتاب و چاپ کتاب توصیه هایی را در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب در اختیار دانشجویان و پژوهشگران عزیز قرار می دهد تا بتوانند پایان نامه های علمی خود را به کتاب تبدیل نمایند .

تصویر
 

توصیه های موسسه اشراق در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب:

  • تمامی مطالبی که در پایان نامه وجود دارند نیازی نیست که در کتاب بیایند.
  • در استاندارد پایان نامه نویسی ، دانشجو باید مطالب خود را در 5 فصل در پایان نامه گرد آوری کند. این فصل ها عبارتند از : فصل اول کلیات پژوهش، فصل دوم مبانی نظری و پیشینه‌های پژوهش، فصل سوم روش‌شناسی پژوهش، فصل چهارم تجزیه و تحلیل اطلاعات و فصل پنجم بحث و نتیجه‌گیری است. ولی نیاز نیست که تمامی این 5 فصل در کتاب آورده شوند.
  • در کتاب مستخرج از پایان‌نامه مبانی نظری و ادبیات تحقیق که شامل تعاریف، اهداف و انواع موضوع مورد نظر است ارائه می‌شود. ولی سایر فصل ها نباید آورده شوند. در بعضی از موارد بخش بحث و نتیجه‌گیری که شامل پیشنهادهای تحقیق نیز است، بیان می‌شود.
  • به طور کلی در متن کتاب ضرورتی به آوردن فرضیه، سوالات پژوهش، بیان مساله و مواردی از این دست نیست.
  • برای کتاب خود نمایه، فهرست منابع تهیه کنید. تمامی منابعی که در نگارش پایان نامه شما دخیل بوده اند باید بی کم و کسر در منابع کتاب آورده شوند.
  • در علوم مختلف، استفاده از کلمات، اصطلاحات و اسامی اشخاص و مکان‌ مرسوم است. برای آشنایی مخاطبان خود سعی کنید از مطالب به‌کار رفته در بخش پیوست‌های کتاب نمایه‌نامه تهیه کنید. نمایه‌نامه فهرستی از اصطلاحات و اسامی به‌کار رفته در متن کتاب، همراه با ذکر شماره صفحه و تعداد دفعات به‌کار گیری است.
  • فهرست مطالب نیز باید مانند پایان نامه در کتاب آورده شود . دقت کنید که لیست منابع پایان‌نامه خود را با مطالب ذکر شده در کتاب تطبیق دهید.
  • باید ناشری پیدا کنید که توانایی و تجربه به جاپ رساندن کتب شما را داشته باشد . باید ناشر بتواند، کتاب آماده شده شما را ویراستاری و صفحه آرایی نماید و به خوبی به چاپ برساند.
  • کتاب باید قبل از چاپ صفحه آرایی شود و جلد مناسبی برایش تهیه شود.برای جلب نظر مخاطبان، تصویرگری و نحوه صفحه‌آرایی کتاب بسیار اهمیت دارد.
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق