خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

صفر تا صد چاپ مقاله به صورت اورژانسی برای مصاحبه دکتری

انتشار 18 شهریور 1399
مطالعه 4 دقیقه

یکی از راه های تقویت رزومه و موفق بودن در مصاحبه دکتری چاپ مقاله در مجلات معتبر است. کلیه خدمات پذیرش و چاپ مقاله به صورت تضمینی در کوتاه ترن زمان در موسسه اشراق انجام میگیرد.

صفر تا صد چاپ مقاله به صورت اورژانسی برای مصاحبه دکتری

چاپ مقاله

امروزه ملاک ارزشیابی دانشجویان در دوره های تحصیلی و شغلی با توجه به ارائه مقاله در ژورنال های معتبر و تخصصی می باشد. با کسب امتیازات پژوهشی می توانند در استخدام های دولتی و خصوصی در اولویت باشند. مقالات علمی که در سراسر دنیا ارائه می گردند امتیازات پژوهشی بیشماری برای نویسندگان دارند و این عامل بزرگی می باشد که دانشجویان و محققین گرایش به انجام چنین کار تحقیقی گسترده ای دارند. مقاله زمانی اعتبار می یابد که بتوان آنرا در ژورنال های معتبر به چاپ رساند. اعتبار مجلات با هم متفاوت است سعی کنید مجلاتی را برای چاپ مقاله انتخاب کنید که سطح کیفی بالایی داشته باشد. مقالات علمی در دنیا را می توانید در ژورنال های معتبر از جمله isi, isc, pubmed, scopus, jcr چاپ کنید.

مراحل چاپ مقاله در ژورنال های تخصصی و معتبر به شرح زیر می باشد:

ترجمه تخصصی مقاله: کیفیت ترجمه در واقع بیانگر کیفیت محتوای مقاله است. مقاله باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه شود زیرا داوران ژورنال های معتبر نسبت به سطح کیفی مقالات حساسیت زیادی دارند.

ویرایش ساختاری و زبانی مقاله: مقاله باید قبل از هر چیز ابتدا بررسی شود و ایرادات ساختاری و محتوایی مقاله از بین برود علایم نگارشی و ... کاملا باید رعایت شوند.

انتخاب ژورنال مناسب برای مقاله: ژورنالی که انتخاب می کنید تا مقاله خود را در آن چاپ کنید باید از لحاظ سطح کیفی و اعتبار و همچنین زمینه نگارشی متناظر با مقاله باشد.

فرمت بندی و ویرایش مقاله: هر مقاله ساختار و فرمت ویژه ای برای مقالات در نظر دارد که باید بتوانید مقاله را بعد از انتخاب ژورنال ویرایش و فرمت بندی کنید.

سابمیت مقاله: بعد از مراحل فوق باید مقاله را به ژورنال مورد نظرتان سابمیت کنید تا به بخش های داوری ارسال شود.

داوری مقاله: داوران مجلات معتبر مقاله را از لحاظ سطح کیفی ترجمه فرمت بندی بررسی می کنند و در صورتی که ایرادات کلی در متن مقاله مشاهده نشود حتما پذیرفته خواهد شد.

اعلام نتیجه داوری: نتیجه داوری مقالات سه حالت می تواند داشته باشد یا اینکه پذیرفته شود نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد و یا ریجکت شود.

تصویر

مصاحبه دکتری

بعد از برگزاری آزمون دکتری، در مرحله اول بعد از اعلام نتایج اولیه، داوطلبانی که تراز و رتبه قابل قبول را کسب کرده باشند برای مرحله دوم یعنی مصاحبه دعوت خواهند شد. برای کسب امتیاز خوب در مصاحبه دکتری، داشتن رزومه قابل قبول شرط اصلی می باشد.
رزومه متقاضیان مصاحبه دکترا بایستی شامل بخش های پژوهشی، آموزشی و نمره زبان میباشد که بیشترین امتیاز در بخش پژوهشی مربوط به چاپ مقاله علمی-پژوهشی می باشد.

امتیاز چاپ مقاله در مصاحبه دکتری

چاپ مقاله بیشترین امتیاز را در بین تمام فعالیت های پژوهشی دارد. همانطور که میدانید مهمترین و تاثیر گذارترین امتیازات مصاحبه دکتری مربوط به فعالیت های پژوهشی داوطلب است و 22 امتیاز از 40 امتیاز ممکن، مربوط به چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر میباشد. این یعنی بیش از 50 درصد امتیازات پژوهشی مربوط به چاپ مقاله است. هر مقاله هم به تنهایی میتواند تا 7 امتیاز داشته باشد.

برای مصاحبه دکتری چند مقاله لازم است؟

تعداد مشخصی برای مقالات لازم برای پذیرش در دوره دکتری مشخص نشده است. بسته به رشته، سن داوطلب و مدت زمانی که از گرفتن مدرک ارشد سپری شده و معیارهای اساتید مصاحبه کننده این عدد می تواند متغیر باشد.

قبولی دکتری بدون مقاله امکان پذیر است؟

داشتن مقاله در مصاحبه دکتری امتیاز آور است و یکی از مولفه های مهم در مصاحبه تلقی می شود. اما این بدان معنی نیست که نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری منجر به عدم پذیرش در مقطع دکتری می شود.

نکته مهم دیگر این است که معمولاً اساتید از داوطلبانی که به تازگی از مقطع ارشد فارغ التحصیل شده اند، انتظار ندارند که مقالات زیادی داشته باشند. چرا که این داوطلبان در واقع در ابتدای راه پژوهش هستند.

امتیاز مقالات علمی در مصاحبه دکتری

میزان امتیاز درنظرگرفته شده برای انواع مقالات در مصاحبه های دکتری عموماً بدین ترتیب است:

  • مقاله ISI؛
  • مقاله ISC؛
  • مقاله علمی-پژوهشی؛
  • مقاله علمی-ترویجی؛
  • مقاله همایش بین المللی (که میزان امتیاز همایش خارجی عموماً بیشتر از همایش داخلی است.)؛
  • مقاله همایش ملی.
    تصویر

چاپ مقاله در سریع ترین زمان ممکن و به صورت اورژانسی

خدمات چاپ مقاله به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت اورژانسی در موسسه اشراق توسط کادر مجرب و متخصص انجام می شود. همچنین به دلیل سابقه طولانی مدت کارشناسان در زمینه ارسال مقاله با تمام مراحل و مکاتبات آشنایی کامل را دارند و می توانند خیلی سریع مناسب ترین مجله با موضوع مقاله شما را انتخاب نمایند و مراحل پذیرش و چاپ را طی نمایند. همچنین برای آن دسته از دوستان که فرصت کافی برای نگارش مقاله را ندارند می توانند از طریق کارشناسان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقالات علمی از پایان نامه نمایند تا خیلی سریع مقاله آنها در مدت زمان 2 الی 3 روز آماده شده و در زمان صرفه جویی نمایند. در صورت تمایل به همکاری با این موسسه برای چاپ مقالات تخصصی خود در کم ترین زمان می توانید در خواست خود را به صورت آنلاین و یا از طریق ایمیل ارسال فرمایید تا هر چه سریعتر کارشناسان موسسه فرآیند پیگیری را آغاز کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
فایزه معقول
2 سال پیش
سلام عالی است.
بازدیدکننده
سیدمهدی
2 سال پیش
بسیار عالی


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق