خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

شرایط تبدیل پایان نامه ها به کتاب

انتشار 16 دی 1397
مطالعه 4 دقیقه

اگر به دنبال کسب رتبه علمی و امتیاز علمی هستید چاپ کتاب بهترین گزینه است . و اگر موفق به نوشتن کتابی نشده اید اصلا نگران نباشید زیرا می توانید با تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن امتیاز مربوط به یک مولف را بدست آورید .

شرایط تبدیل پایان نامه ها به کتاب

اگر به دنبال کسب رتبه علمی و امتیاز علمی هستید چاپ کتاب بهترین گزینه است . و اگر موفق به نوشتن کتابی نشده اید اصلا نگران نباشید زیرا می توانید با تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن امتیاز مربوط به یک مولف را بدست آورید .

مسلما وجود یک کتاب چاپ شده با نام شما به عنوان نویسنده آن افتخار بزرگی است که می توانید در تمامی مراحل علمی از افتخارات و امتیازات آن استفاده کنید . علاوه بر آن ثبت نام شما به عنوان نویسنده و همچنین نام کتابتان به عنوان اثری از شما در کتابخانه ملی حس غرور و شعفی را برایتان به ارمغان خواهد آورد .

برای رسیدن به این حس افتخار و همچنین برای بدست آوردن امتیازات یک اثر چاپ شده لزوما نیاز نیست که کتابی را بنویسید . بلکه می توانید پایان نامه علمی خودتان را که حاصل تلاش های دو ساله شما در مقطع کارشناسی ارشد است و یا پایان نامه دوره دکتری که حاصل تلاش های 5 ساله شما است ، را به کتاب تبدیل کنید و آن را به چاپ برسانید .

با این عمل نه تنها امتیازات لازم را بدست می آورید . بلکه نتایج علمی و تحقیقاتی خود را که در قالب کتاب چاپ نموده اید ، می توانید در اختیار سایر پژوهشگران و دانشجویان در زمینه علمی و تخصصی خود قرار دهید که این امر باعث کمک به رشد و توسعه علم در کشور می شود .

اما پایان نامه های علمی خود را چگونه باید به کتاب تبدیل کنید ؟ شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب به چه صورت است ؟

در صورتی که نحوه و شیوه تبدیل پایان نامه به کتاب را نمی دانید و یا این کار را بلد نیستید اصلا نگران نباشید زیرا بهترین همراه و کمک را در کنار خود دارید . البته در کل تبدیل پایان نامه به کتاب مستلزم یک سری فعالیت های تخصصی و حرفه ای است که اگر خود شخص هم بخواهد اقدام کند به طور کامل و حرفه ای موفق نخواهد شد که پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کند .

بنابراین پیشنهاد می کنیم تا از کارشناسان و محققان موسسه اشراق در این زمینه کمک بگیرید .

خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب و شرای آن در موسسه اشراق :

مراحل تبديل پايان نامه به كتاب:

در اولین قدم باید فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل شود یعنی :

  • تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه replace در world تبدیل به کتاب کنید.
  • تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.
  • عبارات استاد راهنما ، استاد مشاور و هر گونه نشانه ای از پایان نامه بودن را از فایل حذف کنید.
  • چکیده باید در فایل کتاب به پیشگفتار تبدیل شود.
  • بخش های مربوط به نتیجه گیری ویرایش گردند.
  • از آنجا که اطلاعات پایان نامه بیشتر به صورت موردی می‌باشد جهت تبدیل به کتاب شایسته است اطلاعات آن بسط داده شود و جهان‌شمول گردد.
  • فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.
  • قطع پایان نامه A4 بوده و بعد از تبدیل به فایل کتاب (معمولاٌ قطع وزیری) چون سایز آن کمتر می‌شود لذا تعداد صفحات اضافه می‌شود به عنوان مثال ۱۰۰ صفحه پایان نامه تقریباً به ۱۳۰ صفحه کتاب تبدیل می‌شود. از آنجا که پایان نامه جنبه علمی دارد لذا سایز پیشنهادی وزیری می باشد. البته امکان چاپ به همان صورت A4 ( سایز  رحلی ) وجود دارد ولی مرسوم نیست.

از آنجایی که انجام این عملیات ها و طی این پروسه برای تمامی پژوهشگران و دانشجویان میسر نمی باشد. باید مرجع و منبعی باشد تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند از آنها کمک بگیرند. یکی از این مراکز مهم ارائه خدمات به صورت تخصصی ، موسسه اشراق می باشد که کلیه خدمات خود را به صورت تخصصی در بخش استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات ، پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، استخراج کتاب از پایان نامه ، چاپ کتاب و ... ارائه می نماید. بنابراین با تکیه به کارشناسان متخصص و مجرب موسسه اشراق می توانید کتاب استخراج یافته از پایان نامه تان را در کمترین زمان دریافت کرده و اقدام به چاپ آن نمایید . تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه اشراق با کمترین هزینه در مدت زمان 3 الی 4 روز کاری انجام می شود . هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب که پایین ترین هزینه می باشد 300 هزارتومان می باشد . بنابراین با خیالی آسوده می توانید مسئولیت تبدیل پایان نامه به کتاب و اخذ مجوزهای لازم و چاپ آن را به کارشناسان متخصص موسسه اشراق بسپارید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق