خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

مراحل سابمیت آنلاین مقاله در مجله JCR

انتشار 29 مهر 1398
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت و چاپ تضمینی مقالات همه ی رشته ها در مجلات معتبر ISI ,ISC ,SCOPUS, مجلات مورد تایید وزارت علوم، علمی پژوهشی داخلی و کنفرانس ها و همایش ها و کنگره ها در کمترین زمان در موسسه اشراق

مراحل سابمیت آنلاین مقاله در مجله JCR

📰یکی از کارهای اساسی که دانشجویان بعد از نگارش مقاله­‌ی علمی انجام می‌­دهند؛ چاپ آن در مجلات معتبر علمی و استفاده از مزایا و امتیازات چاپ مقاله در مجلات معتبر است. برای اینکه بتوان مقاله‌­ای را در ژورنال­‌های معتبر چاپ کرد؛ باید اولا مقاله از نظر علمی بسیار قوی بوده و محتوای آن بیانگر یک دانش و یافته­‌ی جدید در عالم علمی باشد دوما موضوع و عنوان مقاله نباید تکراری باشد. در این صورت دانشجو می‌­تواند مقاله خود را به ژورنال­‌های علمی ارسال کند؛ البته قبل از ارسال مقاله یک نکته را باید رعایت کند و آن رعایت فرمت‌­بندی مقاله بر حسب دستورات تصویب شده­‌ی مجله است که در سایت مجله‌­ی مورد نظر می‌­توان آن را یافت. بعد از اصلاح فرمت­‌بندی بر حسب دستورات مجله، می‌­توان مقاله را به مجله­‌ی انتخابی که باید در اسکوپ مقاله باشد، ارسال کرد.

  مراحل سابمیت آنلاین مقاله در مجله JCR  

📫 گام اول برای سابمیت آنلاین، وارد کردن عنوان مقاله و سپس چكیده در سایت مجله معتبر است. مجلات اغلب چكیده را در فایل جداگانه از کاربر طلب می‌کنند.

📫 نام مولفین و نویسندگان مقاله را به ترتیب اسامی باید ثبت كرد. در این مرحله اگر شما Corresponding Author نباشید، همه اطلاعات به حساب كاربری فرد معرفی شده به عنوان مولف مسئول منتقل خواهد شد و ادامه مراحل برای شما میسر نخواهد بود. پس از ثبت اطلاعات سایر مولفین، سیستم بطور اتوماتیک برای هر کدام از آن‌ها حساب كاربری جداگانه ایجاد می‌كند و از طریق ایمیل ثبت شده آنان را مطلع می‌سازد.

📪 در این مرحله ملزم هستید سوالات پرسیده شده را بصورت گزینه پاسخ دهید و تایید کنید که مقاله‌ای که نگارش کرده‌اید؛ قبلا برای سایر ژورنال‌ها ارسال نشده است.

📪 سپس باید توضیحات اضافی ضروری در قالب Cover Letter مطرح شود.

📪 در این مرحله فایل‌ها Upload می‌شود. لازم است که شكل‌ها و نمودارها جدا بوده و در متن مشخص شده باشد. نباید از نویسندگان اطلاعاتی در فایل اصلی كه به منظور داوری فرستاده می‌شود بیان شده باشد. چون داوری بدون نام انجام می‌شود. نام مولفین و ارتباط سازمانی آن‌ها (Affiliation) در فایل جداگانه‌ای به عنوان Title Page می‌آید.

📪 مرحله آخر، مرحله بارگذاری کردن مقاله است. که برای این کار دو گزینه وجود دارد. یكی pdf و دیگری html است. با انتخاب هر کدام از آن‌ها یك فایل پی دی اف یا اچ تی ام ال از موارد بارگذاری شده، نشان داده می‌شود. پس از تایید pdf مقاله، گزینه Submit فعال می‌شود.

📪 تا این مرحله، فقط اطلاعات در سیستم ذخیره شده بود و به دفتر ژورنال ارسال نشده است. پس از انتخاب گزینه Submit مقاله به دفتر مجله انتخابی ارسال می‌شود و پس از سابمیت، امکان اعمال تغییر دیگری میسر نخواهد بود.

📪 پس از این مرحله با مراجعه به سایت مجله و وارد کردن یوزر و پسورد خود می‌توانید وضعیت مقاله را پیگیری کنید.

** مقاله به طور معمول در یکی مراحل زیر قرار خواهد داشت:

  • 🍀 Awaiting Editorial Office Check
  • 🍀 With Editor
  • 🍀 Under Review
  • 🍀 Accept ،Reject ،Major Revision and Minor Revision

 

💠 موسسه اشراق 💠

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنید. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گردد. ما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

🔹 انواع روش های سابمیت مقاله

🔹 سابمیت مقاله چیست؟

🔹 سابمیت و چاپ مقاله رایگان ایمپکت دار

🔹 نکات مهم برای سابمیت و اکسپت مقاله

🔹 چاپ یک مقاله در دو مجله

🔹 سرنوشت یک مقاله بعد از ارسال به ژورنال

🔹 مراحل ارسال و چاپ مقاله ISI

🔹 فرایند چاپ مقاله در ژورنال های معتبر

🔹 آماده سازی مقالات در قالب مجلات

🔹 اصلی ترین دلایل ریجکت مقاله چیست؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق