خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

تبدیل فوری پایان نامه به کتاب

انتشار 30 دی 1397
مطالعه 4 دقیقه

در مدت زمان 3 روز پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید و امتیازات علمی چاپ کتاب و نمرات لازم را بدست آورید .

تبدیل فوری پایان نامه به کتاب

با اهمیت فوق العاده چاپ کتاب و امتیازاتی که به همراه خود دارد آشنا هستید و می دانید که با چاپ کتاب می توانید 4 امتیاز در مصاحبه دکتری به دست آورید . علاوه بر این ارزش و اعتبار علمی پایان نامه ای که در دوره کارشناسی ارشد از آن دفاع نموده اید بسیار بالا است و نتایج ناب علمی آن شایسته چاپ در قالب کتاب و عرضه آن به تمامی محققان و دانشجویان در زمینه علمی خودتان می باشد .

اما برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید و فوراً آن را به چاپ برسانید چه باید بکنید ؟ چگونه می توان پایان نامه را به صورت فوری به کتاب تبدیل کرد؟

افرادی که در حال آماده شدن برای شرکت در مصاحبه دکتری هستند و فرصت کافی را برای چاپ کتاب ندارند و باید خیلی سریع پایان نامه خود را به کتاب تبدیل نمایند و آن را به چاپ برسانند چگونه باید این کار را انجام دهند ؟

در پاسخ این سوال باید اعلام کنیم که محققان و کارشناسان متخصص و حرفه ای موسسه اشراق می توانند در مدت زمان 3 الی 4 روز پایان نامه شما را به کتاب تبدیل نمایند و خیلی سریع آن را به چاپ برسانند .

و اما خدمات فوری و سریع موسسه اشراق در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب به چه صورت است ؟  برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید مراحل زیر را به صورت کاملاً صحیح و استاندارد انجام دهید که مسلماً انجام این امر توسط خود دانشجویان و پژوهشگران در مدت زمانی بیش از 2 ماه به طول می انجامد که به کمک کارشناسان متخصص موسسه اشراق امر تبدیل پایان نامه به کتاب و همچنین چاپ آن در مدت زمانی کمتر از 1 ماه انجام می شود .

تبدیل پایان نامه به کتاب

 • اسم کتاب با عنوان پایان نامه تفاوت داشته باشد و عین پایان نامه نباشد.
 • تیترها و عناوین اصلی در پایان نامه را کلا تغییر دهید تا مشخص نشود عین پایان نامه را کتاب کرده اید.
 • ابتدا تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه Replace در World تبدیل به کتاب کنید.
 • تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.
 • فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.
 • حتما در پیشگفتار کتاب بنویسید که کتاب برگرفته از پایان نامه است و حتما اسم استاد راهنما و دانشگاهتان را در پیشگفتار بیاورید
 • یک منبع دیگر به منابع اخر کتاب اضافه کنید که ان منبع جدید پایان نامه خودتان است و در جای جای کتاب به پایان نامه با صفحه مشخص استناد بدهید
 • اهداف، فرضیات ، بین مسئله و خیلی چیز های دیگر که نیازی نیست در کتاب بیایند حذف شوند البته مشا میتوانید این اطلاعات را در قسمت دیگر کتاب بیاورید مثلا بیان مسئله را هم به مقدمه اضافه کنید یا هر جایی که به نظر خودتان خوب است
 • در صورت امکان اگر اطلاعات جدیدی دارید به کتابتان اضافه کنید
 • هر اطلاعاتی که می بینید وجودش اضافی است از کتاب حذف کنید
 • رعایت مؤلفه های زیر در متن کتاب:  
 1. روان سازی متن
 2. رعایت قواعد نگارش رایانه ای
 3. املای صحیح کلمات
 4. رعایت علائم سجاوندی
 5. نام کتاب ها در متن، فقط ایتالیک و بدون گیومه درج می شود؛
 6. نام اشخاص و مکان های لازم  فقط اولین بار درون گیومه درج می شود. نام مشاهیر و مکان های معروف از این قاعده مستثنی است .
 7. نقل قول هایی که منبع آنها در ارجاعات قید شده با تورفتگی ۱.۵ سانتی متر و یک پوینت کوچک و گیومه درج میشود.
 8. شماره فصل ها در هر بخش به صورت مستقل است و اگر کتاب بخش نداشت، از ابتدای کتاب به صورت مستقل می آید. و شروع هر فصل از یک سوم صفحه شروع می شود.
 9. شماره فصل با عدد می آید
 10. حجم فصل ها باید با هم متناسب باشد
 11.  عنوان و توضیح شکل و نمودار در پایین آن قرار می گیرد
 12.  توضیح جدول، شکل و نمودار در وسط صفحه، بدون بولد و با استایل مجزا آورده می شود
 13.  چنانچه جدول در یک صفحه قرار نگیرد، سرعنوان جدول  در صفحه های بعد تکرار می شود.
 14. طول و عرض جدول، شکل، نمودار و جز آن از طول، سطر و عرض صفحه نباید فراتر رود.

درصورتی که لازم است به صورت فوری و سریع پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید بهترین گزینه و راه حل برای تبدیل فور یپایان نامه به کتاب اقدام از طریق کارشناسان موسسه اشراق می باشد . کارشناسان موسسه اشراق با تخصص کامل می توانند خدمات استخراج مقاله از پایان نامه ، فرمت بندی مقاله ، ترجمه تخصصی مقاله ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ مقالات ISI به صورت تضمینی ، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در کنفرانس ها و همایش های بین المللی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب را در مدت زمان بسیار کوتاه و به صورت فوری انجام دهند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام هزینه صفر تا صد تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن از یک میلیون تومان شروع می شودو مدت زمان آن به فیپا بستگی دارد . ابتدا فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل می شود که هزینه آن 400 هزار تومان می باشد . بعد از آماده شدن فایل کتاب وارد پروسه چاپ کتاب می شویم که هزینه آن با توجه به تعداد صفحات فایل کتاب و تعداد جلد درخواستی است که شروع آن از 600 هزار تومان می باشد . جهت دریافت جدول هزینه ها درخواستتان را از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر ارسال فرمایید . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company باتشکر
بازدیدکننده
ندا صحرایی
4 سال پیش
سلام. ببخشید میخواستم ببینم تبدیل پایان نامه ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی به کتاب چقدر هزینه دارد و چقدر زمان میبرد؟ ممنون


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق