خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط ویژه

انتشار 12 آذر 1397
مطالعه 3 دقیقه

ممکن است هر دانشجویی در مراحل مختلف تحصیل خود با نیاز به کسب امتیاز و رتبه علمی مواجه شود. و در پی کسب این امتیازها باشد . دانشجویان فرهیخته که دارای نمرات و رتبه های برتر تحصیلی هستند نیز باید برای تکمیل این امتیازات تحصیلی ، دربخش پژوهشی نیز فعالیت نمایند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط ویژه

ممکن است هر دانشجویی در مراحل مختلف تحصیل خود با نیاز به کسب امتیاز و رتبه علمی مواجه شود. و در پی کسب این امتیازها باشد . دانشجویان فرهیخته که دارای نمرات و رتبه های برتر تحصیلی هستند نیز باید برای تکمیل این امتیازات تحصیلی ، دربخش پژوهشی نیز فعالیت نمایند.

راه های مختلفی برای کسب امتیازات پژوهشی و علمی وجود دارد ، یکی از مهم ترین روش های کسب رتبه پژوهشی نگارش و چاپ کتاب علمی است . در این روش باید راهکار جدیدی را در عرصه علمی خود بدست بیاورید و در قالب کتاب ارائه نمایید . از آنجایی که در دوره کارشناسی ارشد با تلاش های فراوان و تحقیقات علمی خود به نتایج علمی جدیدی دست یافتیم ، و آنها را در قالب پایان نامه ارائه نمودیم ، بنابراین می توان گفت که بهترین گزینه و بهترین نتیجه علمی که می تواند در قالب کتاب چاپ شود و دستاورد خود نویسنده است ، پایان نامه علمی پژوهشگر در دوره کارشناسی ارشد می باشد.

بنابراین باید به دنبال راهکاری موثر جهت تبدیل پایان نامه دوره کارشناسی ارشد به کتاب باشیم . تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن کاری شدنی است ولی نیازمند مهارت و حرفه ای خاص می باشد . باید از جوانب مختلف تخصصی به آن نگاه کنیم و از فیلترهای بسیاری عبور دهیم . انجام فرایند تبدیل پایان نامه به کتاب و طی پروسه آن برای هر پژوهشگر و محققی امکان پذیر نمی باشد . از این رو موسسه اشراق خدمات ویژه خود را به منظور تبدیل پایان نامه علمی به کتاب و چاپ آن ارائه می دهد .

تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط ویژه در موسسه اشراق:

متخصصان و کارشناسان مجرب و با سابقه موسسه اشراق می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت حرفه ای پایان نامه علمی شما را به کتاب تبدیل نمایند .

دلایل ویژه بودن خدمات موسسه اشراق :

  • تبدیل پایان نامه به کتاب توسط محقق متخصص در رشته نگارش یافته پایان نامه
  • ویرایش و اصلاحیه های نگارشی توسط متخصص بخش چاپ کتاب
  • تبدیل پایان نامه به کتاب در مدت زمان 3 الی 4 روز ، که مهم ترین عمل تمایز موسسه اشراق از سایر موسسات و همچنین سبب ویژه بودن خدمات آن می باشد
  • فرمت بندی و اصلاحیه های نگارشی به صورت رایگان
  • تبدیل پایان نامه به کتاب با پایین ترین هزینه که سبب شده است موسسه اشراق ارزان ترین خدمات در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن را ارائه دهد . هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه اشراق 300 هزار تومان می باشد .
تصویر
 
 

توصیه های موسسه اشراق در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب برای پژوهشگران عزیز :

  • توصیه می شود در اولین قدم فرمت پایان نامه را به فرمت کتاب تبدیل کنید. 
  • تمامی کلمات تحت عنوان پایان نامه ، در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.
  • عبارات استاد راهنما ، استاد مشاور و هر گونه نشانه ای از پایان نامه بودن را از فایل حذف کنید.
  • فهرست را ویرایش نمایید و تغییرات لازم را اعمال فرمایید ، زیرا فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.
تصویر
 
 

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ کتاب و چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.

برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

 

راههای ارتباطی موسسه اشراق 

  041-33373424                                      09149724933                               isiisc2011@gmail.com  

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق