خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


طراحی جلد برای چاپ کتاب

انتشار : 16 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

تاثیر گذار ترین بخش کتاب جلد آن می باشد . این جلد کتاب است که خواننده را مشتاق به خریدن و خواندن کتاب می کند .

طراحی جلد برای چاپ کتاب

تاثیر گذار ترین بخش کتاب جلد آن می باشد . این جلد کتاب است که خواننده را مشتاق به خریدن و خواندن کتاب می کند .

بنابراین خیلی بیشتر به این بخش توجه کنید و سعی کنید بهترین و جذاب ترین جلد ها را طراحی نمایید . تجربه نشان داده است که دو عامل نام کتاب و جلد آن اولین عوامل جذب خواننده برای تهیه و مطالعه کتاب می باشد . بنابراین هرچه این دو عامل قوی تر باشند شانس بیشتری برای مطالعه دارند .

درصورتی که هدف از چاپ کتاب عرضه به بازار و فروش آن باشد و انتظار سود دهی داشته باشید ، با تقویت بخش طراحی جلد و طراحی و ارائه جلدی جذاب و زیبا و مرتبط با محتوای کتاب و همچنین انتخاب یک نام مناسب و جذاب می تواند آمار فروش و سود دهی کتاب را افزایش دهد .

اکثرا نویسندگان کتاب ها خودشان ذهنیت و پیش زمینه ای برای جلد کتابشان دارند و می توانند طرح اصلی کتاب را ارائه نمایند . البته این ممکن نیست که تمام نویسندگان با اصول طراحی و ابزار آلات و نرم افزارهای طراحی آشنایی و تسلط داشته باشند .

بنابراین باید این کار توسط یک طراح ماهر و مجرب در زمینه طراحی جلد صورت گیرد . البته باید با همکاری باهم نویسنده و طراح انجام شود .

برای رفع مشکلاتی که در خصوص یافتن طراح ماهر و همچنین طراحی که در بخش طراحی جلد سابقه ی خوب و درخشانی داشته باشد ما موسسه اشراق و خدمات آن را معرفی می کنیم .

همان طور می دانید برای چاپ کتاب خود و یا تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن نیز می توانید از موسسه اشراق کمک بگیرید تا تمامی مراحل چاپ کتاب را به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام دهند . مراحل چاپ کتاب در موسسه اشراق از دریافت فایل توسط کارشناسان تا تحویل کتب چاپ شده درب منزل در22 روز کاری انجام می شود . متخصصان بخش چاپ متاب تمامی فعالیت های مربوط به صفحه آرایی ، ویراستاری و اخذ مجوزهای شابک ، فیپا و چاپ را انجام می دهند . تا هم در زمان و هم در هزینه شما نویسندگان عزیز صرفه جویی شود .

در این میان یکی دیگر از خدمات موسسه اشراق طراحی جلد کتاب می باشد . نکته بسیار مهم و قابل توجه این خدمات در این است که این بخش هزینه ای ندارد یعنی طراحی جلد به صورت کاملا رایگان در مزاحل چاپ کتاب در موسسه اشراق صورت می گیرد .

درصورتی که نویسندگان عزیز خودشان بخواهند مراحل چاپ کتاب و طراحی جلد را انجام دهند مسلما از نظر هزینه و زمان دچار مشکل خواهند شد . زیرا طی مراحل چاپ کتاب برای یک شخص عادی که به این مراحل و روند اداری اخذ مجوزها آشنایی ندارد زمانی نزدیک به 2 ماه را لازم دارد . علاوه بر این هر بخش هزینه های جداگانه ای دارد که در مجموع هزینه گزافی خواهند شد . همچنین درخصوص طراحی جلد نیز در صورتی که بخواهید بایک طراح همکاری داشته باشید هم ممکن است طراح در زمینه طراحی جلد تجربه و مهارت آنچنانی نداشته باشد و هم اینکه هزینه های بالای طراحی بر هر کسی واضح است . بنابراین برای طراحی جلد باید هم هزینه بسیاری پرداخت نمایید و هم این که زمان خود را صرف نمایید و ممکن است در آخر نتیجه آنچه که می خواستید و انتظارش داشتید نشود .

به منظور رفع تمامی این مسائل و مشکلات موسسه اشراق خدماتی را در زمینه طراحی جلد در بخش چاپ کتاب خود دارد که این روند توسط طراحان با تجربه که سابقه ای طولانی مدت در بخش طراحی جلد دارند ، صورت می گیرد . اما نکته حائز اهمیت طراحی جلد در موسسه افق در خصوص هزینه آن است . زیرا خدمات به صورت رایگان بوده و در پکیج چاپ کتاب قرار دارد و هیچگونه هزینه ی جداگانه ای ندارد .

درصورتی که نویسنده ایده و طرح خاصی داشته باشد می تواند با طراح موسسه در میان بگزارد در غیر این صورت جلد با سلیقه طراح ، طراحی می شود که باید به تایید نویسنده به رسد تا برای چاپ آماده شود .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق