خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

ترجمه سریع مقالات

انتشار 4 دی 1397
مطالعه 3 دقیقه

تسریع در روند پذیرش و چاپ مقالات علمی با ترجمه سریع مقالات علمی . سرعت بالای پذیرش و چاپ مقالات علمی از جمله انگیزه ها و تمایلات پژوهشگران برای نگارش مقاله می باشد . ترجمه سریع مقالات علمی سرعت پذیرش و چاپ مقالات علمی  را نیز بالا می برد .

ترجمه سریع مقالات

تسریع در روند پذیرش و چاپ مقالات علمی با ترجمه سریع مقالات علمی . سرعت بالای پذیرش و چاپ مقالات علمی از جمله انگیزه ها و تمایلات پژوهشگران برای نگارش مقاله می باشد . ترجمه سریع مقالات علمی سرعت پذیرش و چاپ مقالات علمی  را نیز بالا می برد .

گام اول پذیرش و چاپ سریع مقالات علمی ترجمه تخصصی و حرفه ای سریع مقالات است .

بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان که در فکر چاپ مقالات علمی خود هستند اغلب به دلیل الزام دانشگاهها به چاپ مقاله علمی برای اخذ نمره پایان نامه و یا فرصت محدود جهت شرکت در مصاحبه دکتری ؛ با کمبود فرصت و زمان برای چاپ مقالات علمی خود مواجه هستند بنابراین به دنبال راهی هستند تا هرچه سریع تر مقالات علمی خود را در مجلات معتبر خارجی بخصوص مجلات isi به چاپ برسانند .

این سرعت عمل و عجله در بخش چاپ مقالات علمی به سرعت ترجمه نیز مربوط می باشد زیرا طبق آنچه که گفته شد نخستین پله برای ورود به مسیر چاپ مقاله ترجمه آن می باشد . هرچقدر ترجمه مقالات به صورت تخصصی و حرفه ای باشد شانس پذیرش مقالات بیشتر است . حالا اگر این ترجمه فوق تخصصی و حرفه ای مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن و خیلی سریع انجام شود ؛ بدون شک سرعت و شانس پذیرش و چاپ مقاله را بالا می برد .

ترجمه مقاله علمی، فرصتی است برای انتقال دانش و فراگیر شدن نتایج یافته‌های علمی آن . مقالات علمی رایج‌ترین ابزار برای اطلاع رسانی در مورد موفقیت‌های علمی و یافته‌های پژوهشی هستند که از اهمیت بسیاری برخوردارند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء دانش بشری، دسترسی به یافته‌های علمی و تولید علم به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

هدف از ترجمه مقاله چیست؟

پژوهشگران و محققان فراوانی در سرتاسر جهان پیوسته در حال تحصیل و تحقیق می باشند . این تحقیقات و تحصیلات نیازمند بهره گیری از علم و اندیشه سایر محققان می باشد . گاهی پیش آمده که چندین پژوهشگر بطور همزمان بر موضوع خاصی تمرکز نموده و در حال پژوهش روی آن موضوع می باشند که بعضاً به نتایج متفاوتی می رسند . نتایج حاصله از تحقیقات چه نتایج یکسان و چه نتایج متفاوت پایه و مبنای تحقیقات سایر پژوهشگران می باشد علاوه بر این گاهی نیاز به تبادل اطلاعات جهت یافتن تفاوت و یا شباهت تحقیقات محققان در سراسر جهان می باشد . اما سوال اصلی اینجاست که چگونه فردی که در ایران است می تواند از نتایج تحقیق یک فرد که در آلمان و یا کشور دیگه ای است استفاده کند ؟ پاسخ این پرسش ها در علم ترجمه نهفته است . در این زمینه دو راه حل وجود دارد یا مطالعه خود مقاله شخص به زبانی که نوشته شده است ( بطور مثال آلمانی ، فرانسوی ، ایتلیایی و... ) و ترجمه آن به زبان خودمان و یا راه حل دوم که در نظر گرفتن یک زبان واحد به عنوان تبادل اطلاعات می باشد . شکی نیست که زبان انگلیسی پرکاربردترین زبان در تمام دنیاست. هر محققی اگر نتایج تحقیقات خود را در قالب مقاله با ترجمه به زبان انگلیسی در اختیار سایر پژوهشگران بگذارد سبب اتحاد و رشد و توسعه هرچه بیشتر علم و فن آوری می شود .ترجمه مقاله علمی، فرصتی است برای انتقال دانش و فراگیر شدن نتایج یافته‌های علمی آن . مقالات علمی رایج‌ترین ابزار برای اطلاع رسانی در مورد موفقیت‌های علمی و یافته‌های پژوهشی هستند که از اهمیت بسیاری برخوردارند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء دانش بشری، دسترسی به یافته‌های علمی و تولید علم به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

خدمات موسسه اشراق:

استخراج مقاله از پایان نامه

ترجمه تخصصی مقالات

فرمت بندی و استاندارد سازی مقالات

ارسال مقالات به مجلات معتبر داخلی و خارجی  ( سابمیت )

پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و خارجی در کوتاه ترین زمان با تضمین بالا

تبدیل پایان نامه به کتاب

ترجمه کتاب جدیدالنشر

چاپ کتاب

چاپ کتاب ترجمه شده

واریز هزینه مجلات خارجی

واریز و دریافت تمامی حوالجات دلاری و یورویی

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق