خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

لیست مجلاتی که پذیرش سریع دارند

انتشار 12 آبان 1398
مطالعه 4 دقیقه

پذیرش مقاله‌ی علمی و چاپ تضمینی مقالات در همه‌ی رشته‌های علمی و دانشگاهی در مجلات و ژورنال‌های معتبر نظیر ISI ,ISC ,SCOPUS, PUBMED, ELSEVIER و مجلات مورد تایید وزارت علوم و بهداشت و مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس‌ها، همایش‌ها و کنگره‌ها در کمترین زمان ممکن در موسسه اشراق

لیست مجلاتی که پذیرش سریع دارند

 چند نکته مهم در تسریع سرعت چاپ مقاله 

🌺انتخاب مجله‌ی مناسب در سرعت چاپ مقاله اهمیت بسیار دارد. برخی مجلات معتبر ISI بازه داوری کوتاهی دارند؛ اگر مقاله خوبی نوشته باشید، حداکثر در عرض 20 روز الی یک ماه نتیجه داوری خود را اعلام می کنند. این مجلات ISI، بدون ایمپکت‌دار هست. در حالی که برخی مجلات پروسه داوری طولانی مدت دارند از جمله مجلات ISI که بازه زمانی بیشتری نسبت به بقیه دارند مجلات JCR هستند؛ که مدت 4 تا 9 هفته می‌باشد. مجلات الزویر یکی دیگر از معروف‌ترین نشریه‌های علمی جهان هستند؛ که پایگاه معتبر ایندکس‌گذاری اسکوپوس نیز از زیرشاخه‌های این ژورنال می‌باشد. بازه زمانی اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات ۶ الی ۷ ماه می‌باشد. مجلات علمی پژوهشی داخلی جز مجلات بسیار سخت‌گیر به حساب می‌آیند؛ که پروسه داوری 3 الی 4 ماهه دارند؛ زیرا در این گونه مجلات ۹۸ درصد مقالات حداقل یک بار ریوایز می‌خورند و این یعنی حداقل ۳ تا ۴ ماه زمان علاوه بر زمان 3 الی 4 ماهه لازم برای مراحل چاپ مقاله است.

🌺🌺 انتخاب نوع مقاله نیز در سرعت چاپ مقاله نقش بسیار مهمی دارد. مثلا مقاله شما علمی پژوهشی یا یک مقاله مروری یا ریویو می‌باشد.

🌺🌺🌺 محتوای مقاله که قصد چاپ کردن آن را دارید؛ باید محتوای قوی داشته باشد و از لحاظ ساختاری و گرامری به خوبی بررسی شده باشد، که بعد از ارسال آن به مجله‌ی مورد نظر، در همان ابتدای کار پذیرفته شده و نیازی به بررسی توسط داورهای مختلف نداشته  باشد.

🌺🌺🌺🌺 داوری مجلات نیز، در بازه زمانی چاپ مقاله تاثیر می‌گذارد. برخی مجلات و ژورنال‌ها داوری بسیار سختی برای مقالات دارند. ممکن است یک مقاله برای 4 داور فرستاده شود و توسط آنان از هر لحاظ علمی و نکات دستوری محتوای مقاله مورد بررسی واقع شود.

  لیست ناشرانی که امکان چاپ سریع مقاله دارند  

🌼 انتشارات Wiley Open Access  

در حوزه های بیولوژی، شیمی و بهداشت و سلامت مقاله چاپ می‌کند.

لیست مقالات پذیرفته شده در مجلات مختلف این انتشارات در پایگاه علمی پابمد نشان داده می‌شود

🌼 انتشارات BioMed Central  

در تمامی حوزه‌های بیولوژی و پزشکی مقاله چاپ می‌کند.

داوری مقالات در مجلات مختلف این انتشارات کمتر از ۲ ماه صورت می‌گیرد و مقالات پذیرفته شده سریعاً در وب سایت مجلات آنلاین می‌شوند.

🌼 انتشارات Elsevier  

در حوزه‌های درمان‌های بالینی و پزشکی مقاله چاپ می‌کند.

این مجلات حداکثر ۲ یا ۳ هفته زمان لازم دارند تا نتیجه داوری را به نویسندگان اعلام کنند و مقالات پذیرفته شده آن نیز در طول ۲ روز آنلاین می‌شوند.

🌼 انتشارات F1000 Research  

مجلات علمی پژوهشی در تمامی حیطه‌ها مقاله چاپ می‌کند.

این انتشارات در عرض ۷ روز مقالات را به چاپ می‌رساند. در مجلات این پایگاه مقالات قبل از اینکه داوری شوند در وب سایت مجلات آنلاین می‌شوند اما بر روی آنها عنوانی با نام “در انتظار برای داوری” درج می‌گردد

🌼 انتشارات Taylor &Francis 

در سه حالت اقدام به چاپ سریع می‌کند:

* نسخه نهایی اما اصلاح نشده (از لحاظ موارد تایپی و ویرایشی) در مدت ۵ روز کاری در وب سایت مجله آنلاین می‌شود.

* نسخه اصلاح شده و نهایی آنلاین می‌شود.

* در بسیاری از مجلات این پایگاه، مقالات منتخب سریعاً در لیست آماده برای چاپ قرار می‌گیرند

🌼 انتشارات BM 

در حوزه‌های پزشکی و بهداشت و سلامت مقاله چاپ می‌کند.

تقریاً متوسط زمان لازم از سابمیت تا اولین تصمیم گیری داوران برای هر مقاله ۲ الی ۳ هفته طول می‌کشد. برای پذیرش و چاپ نیز حدود ۸ تا ۱۰ هفته زمان نیاز است.

🌼 انتشارات Dove Medical Press 

در حوزه های تکنولوژی، علوم پایه و پزشکی مقاله چاپ می‌کند.

تقریباً برای تمامی مجلات این انتشارات، مدت زمان متوسط برای داوری بین ۲ تا ۳ هفته است و تصمیم‌گیری ادیتور نیز برای پذیرش یا عدم پذیرش نهایی بین ۲ تا ۷ روز طول  ‌می‌کشد. در کل مدت زمان لازم برای تصمیم گیری نهایی بر روی یک مقاله ۴ هفته می‌باشد.

 

🌷... موســسه اشــراق ...🌷

موسسه اشراق این قابلیت را دارد که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما در انواع زمینه‌های علمی ارائه دهد. فقط کافیست سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی موسسه ثبت کنیددانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی محسوب می‌گرددما در افق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

🥀برای مطالعه بیشتر ... 

🌸برای ثبت سفارش کلیک کنید

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق