خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ترجمه تخصصی و فوری

انتشار 28 تیر 1399
مطالعه 4 دقیقه

ترجمه فوری و با کیفیت ایا ترجمه فوری دارای کیفیت هست؟ در ترجمه فوری زمان چقدر کاهش می یابد؟ هزینه ترجمه فوری چقدر است؟ در ترجمه فوری کیفیت مقاله کاهش می یابد؟ ترجمه فوق تخصصی و تخصصی در زمان کوتاه بهترین سطح ترجمه در کوتاهترین زمان

ترجمه تخصصی و فوری

ترجمه تخصصی و فوری

ترجمه تخصصی متون

ترجمه یعنی برگرداندن مطلب و یا متنی از زبان مبدا به زبان مقصد همراه با انتقال دقیق مفهموم آن به مخاطب. به همین دلیل ترجمه تخصصی متون بسیار امری مهم می باشد زیرا به عنوان پلی میان کشورها و زیان های مختلف به جهت انتقال مفاهیم می باشد. ترجمه به ظاهر کار آسانی به نظر می رسد اما زمانی که شروع به این کار و ارائه آن می کنید کاملا متوجه سخت بودن و نکات ریز آن و همچنین ترجمه دقیق کلمات تخصصی متن خواهید شد.

ترجمه فوری متون

ترجمه استاندارد معمولا با توجه به ظرفیت مترجم برای هر روز 1000 تا 1500 کلمه خواهد شد اما گاهی مواقع شاهد هستیم که برخی از دوستان بنا به هر دلیلی زمان کمی برای ترجمه فایل دارند ما می توانیم در بازه زمانی مد نظر فایل مقاله شما را ترجمه نماییم. به نوعی ترجمه هر فایل در زمان کوتاهتر از زمان استاندارد مشخص شده را می توان ترجمه فوری نامید. در نظر داشته باشید در ترجمه فوری نیز به هیچ عنوان از کیفیت کار کاسته نخواهد شد و ما در موسسه اشراق ترجمه ها را در بهترین سطح و کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل خواهیم داد. 

تصویر

 برترین ویژگی های مترجمین موسسه اشراق

ده مورد از مواردی که در ادامه خدمتتان عرض می شود، از مهم ترین ویژگی های یک مترجم خوب به شمار می ­رود که تمامی مترجمین موسسه اشراق دارای این ویژگی ها هستند:

1. داشتن دانش کامل از زبان­های مبدأ و مقصد 

2. آشنایی کامل با فرهنگ مبدأ و مقصدتصویر

3. به روز بودن دانش مترجم

4.تفاوت بین زبان مبدا و مقصد مترجم

5.توانایی ترجمه در بیش از یک رشته علمی

 6. توانایی نوشتن و تکلم

7.سرعت خوب در امر ترجمه

8. رشد مهارت‌ها پژوهشی

9.آشنایی کامل با ابزارهای الکترونیکی

10.واقع بینی مترجم

نکته: یک مترجم خوب باید همواره در جهت رعایت دقیق و کامل این نکات بکوشد و از آن موارد در ترجمه عملی متون مختلف و نیز مقاصد حرفه­ای شخصی خود به نحو احسن استفاده نماید.

 

ترجمه در موسسه اشراق بر سه نوع ترجمه فوق تخصصی ، تخصصی و دانشجویی می باشد:

ترجمه فوق تخصصی: این سطح از ترجمه، عالی ترین سطح ترجمه می باشد که برای مقالات ارسالی به مجلات ISI استفاده می شود. مترجمان این سطح، متخصص در آن رشته بوده و تمام کلمات اختصاصی را بطور کامل تخصصی ترجمه می کنند. 

ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه نیز کیفیت خوبی دارد و توسط افراد متخصص انجام میگیرد اما میزان ترجمه کلمات تخصصی تا 70 درصد انجام میگیرد. این نوع ترجمه معمولا برای متون دانشگاهی و ارائه در سمینارهای داخلی مناسب می باشد.

ترجمه دانشجویی: این نوع از ترجمه توسط مترجمان عمومی انجام می گیرد و هزینه پایین تری از دو سطح دیگر دارد. این نوع ترجمه معمولا برای متونی استفاده می شود که تخصصی نیستند و برای ارائه کلاسی مناسب می باشند.

حتی برای راحتی شما ترجمه ها را به صورت رایگان و تایپ شده با تمامی اشکال، نمودارها، فرمول ها به طور دقیق در متن ترجمه قرار میدهیم و در فایل word به شما تحویل خواهیم داد. در نظر داشته باشید تمامی ترجمه های فوق تخصصی موسسه اشراق دارای گارانتی می باشند. در صورتی که متن شما از تعداد کلمات زیادی برخوردار باشد شما می توانید مترجم خود زا از بین نمونه ترجمه شده و پیشنهادی چند مترجم انتخاب نمایید. همچنین با توجه به اینکه هزینه ترجمه موسسه اشراق به نسبت موسسات دیگر کمتر است، اما فایل های ترجمه بنا به تعداد کلمات هر فایل دارای تخفیفات عالی حجمی هستند.

مراحل ترجمه در موسسه اشراق

1. ارسال ایمیل فایل به صورت WORD توسط مشتری به کارشناسان پشتیبانی اشراق

2. بررسی فایل توسط کارشناس موسسه و محاسبه هزینه و زمان دقیق و اعلام آن به مشتریتصویر

3. تاییدیه هزینه و زمان توسط مشتری و واریزی وجه اعلام شده

4. ارسال فایل به بخش ترجمه

5. آماده شدن فایل ترجمه شده در زمان توافقی و تحویل به نویسنده

موسسه اشراق با داشتن کارشناسان خبره جهت استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی، پذیرش و چاپ مقالات در کنفرانس های بین المللی، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب، ترجمه کتاب و چاپ آن، همراه شما عزیزان می باشد. پس همین حالا درخواست خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل و شماره تماس کارشناسان ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود. ما با داشتن بهترین کارشناسان و با پشتیبانی همیشگی تا خط پایان همراه شما فرهیختگان و داوطلبان گرانقدر خواهیم بود.

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

تمامی اطلاعات ارسالی شما محفوظ نگه‌داشته شده و در اختیار هیچ فرد دیگری قرارنخواهدگرفت. ما امنیت اطلاعات شما را ضمانت می‌کنیم.

« با موسسه اشراق بهترین ترجمه را تجربه نمایید »

« تا خط پایان با شما هستیم »

شماره تماس : 09149724933

ایمیل موسسه : isi.eshragh@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
10 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما برای ترجمه تخصصی در خدمتتان هستیم می توانید برای دریافت راهنمایی و براورد هزینه از بخش ارتباط با موسسه در خواستتان را ارسال بفرمایید و یا از طریق ثبت سفارش از سایت اقدام فرمایید باتشکر
بازدیدکننده
حانیه مطلومیان
10 ماه پیش
کلمه به کلمه ترجمه شود


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق