خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


واریز هزینه دلاری مجلات

انتشار : 26 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

مجلاتی که جهت چاپ مقاله هزینه ها را برحسب دلار دریافت می کنند ، پروسه خاصی را برای واریز هزینه چاپ مقاله در نظر دارند .

واریز هزینه دلاری مجلات

مجلاتی که جهت چاپ مقاله هزینه ها را برحسب دلار دریافت می کنند ، پروسه خاصی را برای واریز هزینه چاپ مقاله در نظر دارند .

مجلات خارجی که قصد چاپ مقاله در آنها را دارید ، هزینه هایی را که برای چاپ مقاله دریافت می کنند برحسب دلار و با روش پرداخت پی پال دریافت می کنند .

اگر موفق به اخذ پذیرش از مجلات خارجی شده اید باید بدانید که برای چاپ باید هزینه ای را پرداخت نمایید. از آنجایی که این مجلات خارجی هستند ، بنابراین هزینه ها بر اساس ارز بین الملی یعنی دلار محاسبه می شود .

مجلات خارجی پس از محاسبه هزینه چاپ مقاله ، فاکتوری را برای ارسال کننده مقاله یا همان نویسنده ارسال می کنند که طبق اطلاعات ارائه شده در این فاکتور پرداخت باید به روش پی پال pay pal صورت گیرد .

روش پی پال یک نوع روش پرداخت هزینه و یا انتقال وجه مابین کشورها می باشد . برای آشنایی بیشتر با روش پی پال و نحوه عملکرد آن توضیح مختصری در این خصوص ارائه نموده ایم .

تصویر
 
 

paypal

paypal یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی است که هم اکنون بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر فعال در شبکه خود دارد که روزانه مبلغ بسیار بالایی را در این شبکه منتقل می‌کنند.

کاربران از طریق PayPal می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب‌های دیگران منتقل کنند و یا از طریق پرداخت با پی پال از فروشگاه اینترنتی خرید کنند یا به بنگاه‌های خیریه در هرکجای جهان کمک مالی کرده و کمک‌های مالی دیگران را دریافت کنند.

خدمات این کمپانی از طریق اپلیکیشن موبایل پی پال، به صورت آنلاین در وب‌سایت و همچنین در فروشگاه‌های Google Play و App Store قابل دانلود است. همچنین PayPal خدمات ویژه پرداخت لمسی را در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های پذیرنده راه‌اندازی کرده است، که کاربر تنها از طریق لمس اپلیکیشن در تلفن همراه خود قادر به پرداخت وجه است.

در پی پال می توان تراکنش هایی از انواع زیر را انجام داد

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال ( پرداخت هزینه مجلات خارجی در این بخش قرار دارد )
  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تر  اکنش
تصویر
 
 

طبق آنچه که در خصوص پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی از جمله مجلات isi گفته شد باید به سیستم پی پال pay pal دسترسی داشته باشید و به نحوه عملکرد آن تسلط کامل را داشته باشید . اما شاید امکان دسترسی و تسلط به این روش برای همه ی پژوهشگران و دانشجویان وجود نداشته باشد . اما اصلا نیازی به نگرانی و یا انصراف از چاپ مقاله و یا انصراف از تهیه و تدوین مقاله علمی نیست زیرا موسسه اشراق به همراه کادر مجرب و حرفه ای خود در زمینه انجام حوالجات دلاری و یورویی در خدمت تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز هستند تا هزینه چاپ مقالات آنها در مجلات خارجی از جمله مجلات isi را پرداخت نمایند.

کارشناسان و محققان موسسه اشراق با سابقه ی چندین ساله خود در استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات به ویژه مقالات isi ، فرمت بندی دقیق مقالات isi و پذیرش و چاپ مقالات در مجلات خارجی از جمله مجلات isi با نحوه ارتباط و انتقال وجه به این مجلات آشنایی کامل را دارند .

با وجود این تخصص تنها کاری که پژوهشگران و دانشجویان عزیز باید انجام دهند ارسال فاکتور ارائه شده از جانب مجله به کارشناسان بخش حوالجات موسسه اشراق می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه چاپ آن پرداخت شود .

در نتیجه دیگر نیازی به تهیه دلار و یا افتتاح حساب ارزی و سایر مسائل دیگر نیست و فقط کافی است تا هزینه اعلام شده از جانب مجله را با وجه رایج کشور در اختیار موسسه افق قرار دهید تا کارشناسان با محاسبه بر حسب دلار حواله ای ، هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی از جمله مجلات isi و یا سایر انتقالات را به حساب مقصد واریز نمایند .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق