خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب در چند ثانیه

انتشار 14 شهریور 1402
مطالعه 10 دقیقه

حتما شما هم در مراحل چاپ کتاب خود، با هزینه‌هایی مواجه شده‌اید که دوست داشتید بدانید قیمتی که محاسبه شده، مربوط به کدام خدمات انجام شده از بخش چاپ کتاب است. در این مطلب از اشراق می‌خواهیم شما را با برآورد آنلاین هزینه چاپ کتاب آشنا کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب در چند ثانیه

همه ما در زندگی ممکن است نیاز به انجام خدماتی پیدا کنیم که باید همه جوانب و شرایط آن را سنجیده و سپس با خیالی آسوده اقدام کنیم. یکی از پارامترهایی که همواره ذهن مخاطب را درگیر می‌کند، این است که او در قبال خدمات انجام شده، چقدر هزینه باید بپردازد. در خصوص خدمات چاپ کتاب نیز اکثر دانشجویان و پژوهشگران می‌خواهند بدانند هزینه نهایی از کجا به دست آمده است و چگونه محاسبه می‌شود. در ادامه این مطلب می‌خواهیم پس از بررسی خدمات چاپ کتاب، به همه مواردی که در محاسبه قیمت نهایی آن دخیل هستند، بپردازیم.

مزایای چاپ کتاب


در خصوص مزایا و ارزشمند بودن چاپ کتاب اگر بخواهیم صحبت کنیم، احتمال زیاد بسیاری از شما می‌دانید که چاپ کتاب یکی از بهترین اقداماتی است که یک پژوهشگر و یا نویسنده می‌تواند انجام دهد. در این بخش به صورت کوتاه و مختصر می‌خواهیم به برخی از این مزایا اشاره‌ای داشته باشیم:

  • کمک به توسعه علم و دانش

  • کسب امتیاز و تقویت رزومه پژوهشی

  • پیشگیری از سرقت ادبی

  • کسب درآمد از طریق فروش کتاب

  • افزایش اعتبار نویسنده علی الخصوص برای اساتید

  • کسب امتیاز در مصاحبه دکتری

  • امتیاز مثبت برای مهاجرت تحصیلی

  • امتیاز مثبت در آزمون‌ها و استخدام‌های دولتی

کتاب

چاپ کتاب چه مراحلی دارد؟


زمانی که یک فایل متنی قرار است تحت عنوان یک کتاب چاپ شده و در اختیار مخاطب قرار گیرد، مراحل زیادی را باید پشت سر گذاشته تا طبق یک کتاب استاندارد و اصولی درآید. می توان گفت این مراحل در اکثر کتاب ها یکسان است و ضرووری است که به ترتیب توسط متخصص هر بخش انجام شود. در این بخش می خواهیم جهت آشنایی به توضیح برخی از این مراحل بپردازیم.

تنظیم فرمت کتاب


همان‌طور که می‌دانید کتاب فرمت استاندارد و مخصوص به خود را دارد که باید قبل از شروع به هر اقدامی در مراحل چاپ کتاب، ابتدا فرمت متن موردنظر را بر طبق فرمت کتاب درآورد و سپس سراغ مراحل بعدی رفت. این مرحله علی الخصوص برای زمانی که شما می‌خواهید کار تبدیل پایان نامه به کتاب انجام دهید، الزامی است که انجام شود و متن شما از حالت پژوهشی بودن خارج و به کتاب تبدیل شود و دارای فهرست بندی متفاوت‌تری نسبت به پایان‌نامه باشد. برخی فصول پایان‌نامه حذف و یا ادغام می‌شود تا یک فرمت صحیح از کتاب به دست آید.

formatting

ویراستاری کتاب


مرحله دوم از مراحل چاپ کتاب، ویراستاری آن است. ویراستاری کتاب سبب روان‌‎تر شدن و گیرایی بیشتر متن آن می‌شود. ویرایش کتاب به سه نوع ویرایش صوری، ویرایش ادبی و ویرایش محتوایی طبقه بندی می‌شود. ویرایش صوری کتاب به اصلاح علائم نگارشی، یک‌دست کردن لحن و شکل املای متن می‌پردازد. ویرایش ادبی نیز بخش‌هایی از کتاب که نامفهوم نوشته شده است و منظور خواننده را به درستی منتقل نمی‌کند، اصلاح کرده و مرتب سازی می‌کند. ویرایش محتوایی کتاب باید با همکاری و تعامل نویسنده اصلی صورت گیرد؛ زیرا همان‌طور که از اسمش پیداست مربوط به موارد محتوایی و تخصصی کتاب است.

edit

صفحه آرایی کتاب


می‌توان گفت صفحه آرایی یکی از مهم‌ترین مراحل چاپ کتاب است که باید به صورت اصولی و تخصصی صورت گیرد. در صفحه آرایی کتاب نوع قطع مناسب با توجه به شرایط و حجم کتاب انتخاب می‌شود و سپس بر طبق آن حاشیه صفحات، محل و نوع قرارگیری مطالب، ابعاد و تعداد ستون‌های متن و تقسیمات دیگر انجام می‌گیرد. انتخاب سایز مناسب متن، فاصله بین کلمات و فاصله بین سطرها و … از مواردی هستند که باید در صفحه آرایی به آن‌ها توجه ویژه‌ای شود.

layout

طراحی جلد کتاب


در مرحله آخر نیز جلد کتاب توسط گرافیست طراحی و برای چاپ فرستاده می‌شود. در طراحی جلد باید حساسیت زیادی وجود داشته باشد؛ چرا که اولین قسمت از کتاب است که مخاطب آن را می‌بیند. جلد کتاب باید بر اساس محتوای کتاب طراحی شود و بهتر است یک عنصر خاص که در کتاب نقش مهمی دارد. در جلد نیز آن را برجسته تر از سایر اجزا نشان دهید. به یاد داشته باشید که از جلدهایی که طرح بسیار شلوغی دارند، پرهیز کنید. اندازه طرح روی جلد، پشت جلد و عطف کتاب نیز باید استاندارد و اصولی باشد. برای طراحی جلد کتاب می‌توانید از نرم افزارهای ایندیزاین، فتوشاپ، ایلاستریتور و... بهره گیرید.

text

برای چاپ کتاب چه مجوزهایی باید اخذ گردد؟


مهم‌ترین و زمان‌برترین پروسه در انجام خدمات چاپ کتاب، معمولا اخذ مجوزهای مربوط به چاپ است. شما بدون اخذ این مجوزها به هیچ وجه نمی‌توانید کتاب خود را تا مرحله چاپ، انتشار و فروش برسانید. اخذ این مجوزها در کشورهای مختلف ممکن است راه‌های متفاوتی داشته باشد. در کشور ما نیز اخذ مجوزهای چاپ کتاب یکی از الزامات این مراحل است که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است:

مجوز شابک


اولین مجوزی که باید اخذ گردد، شابک است. شابک(ISBN) کتاب به معنای شماره استاندارد بین المللی کتاب است و برای هر کتاب به صورت انحصاری تعلق می‌گیرد. قسمتی که در کتاب به صورت بارکد نشان داده می‌شود، همان کد 13 رقمی یا شابک است که استعلام و جستجوی کتاب با این کد بسیار راحت‌تر خواهد بود.

مجوز فیپا


دومین مجوزی که باید اخذ گردد، مجوز فیپاست. فیپا همان فهرست نویسی و شناسنامه کتاب شماست که اطلاعاتی نظیر نام نویسنده اصلی کتاب، نام کتاب، نام انتشارات کتاب، آدرس انتشارات، سال چاپ کتاب، تعداد صفحات کتاب، شماره شابک، موضوع کتاب، رده‌بندی کنگره، رده‌بندی دیویی را در بردارد.

مجوز چاپ و پخش کتاب


برای اخذ مجوز چاپ کتاب، باید سه نسخه از کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال گردد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با توجه به قوانین موجود در کشور و ممیزی‌هایی که انجام می‌دهد، طرح روی جلد و محتوای کتاب را بررسی کرده و در صورتی که مورد تایید بود، مجوز چاپ را صادر می‌کند. این مرحله ممکن است کمی زمان‌بر باشد.

چه مواردی در هزینه چاپ کتاب موثر است؟


در بحث هزینه‌های چاپ کتاب، پارامترهای زیادی وجود دارد که در قیمت نهایی کتاب چاپ شده تاثیر مستقیم دارند. برای مثال ممکن است قیمت یک کتاب 5 جلدی در حوزه تخصصی روان‌شناسی با قیمت یک کتاب در همان تعداد جلد در حوزه تخصصی ریاضی یکسان نباشد. دلیل آن نیز وجود فرمول‌ها و معادلات زیادی در تخصص ریاضی است که بالطبع هزینه نهایی آن در بخش صفحه آرایی بیشتر از کتاب روانشناسی خواهد بود. در ذیل به چند مورد از مهم‌ترین موارد اشاره شده است:

تعداد صفحه


تعداد صفحات یک کتاب اولین و مهم‌ترین پارامتر در تعیین هزینه‌های چاپ یک کتاب است. بدیهی است هر چقدر تعداد صفحات یک کتاب بیشتر باشد، زمان و زحمت زیادی جهت انجام مراحل مختلف آن نیاز است و به دنبال آن نیز هزینه نهایی چاپ افزایش خواهد یافت. اما این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که تعداد صفحات یک کتاب استاندارد معمولا نباید کمتر از 30 صفحه باشد.

تعداد تیراژ درخواستی


دومین پارامتری که به طور مستقیم در هزینه‌های چاپ کتاب موثر است، تعداد تیراژ یا همان تعداد جلد درخواستی جهت چاپ کتاب است. هر چقدر تعداد جلد یک کتاب افزایش یابد، هزینه‌های آن در قسمت چاپخانه نیز افزایش خواهد یافت. اما به یاد داشته باشید تعداد جلد استاندارد برای چاپ یک کتاب، معمولا از 5 جلد شروع می‌شود و هیچ‌گاه یک کتاب فقط در 1 تیراژ چاپ نمی‌شود.

قطع کتاب


به اندازه طول و عرض کتاب (درازا و پهنای) کتاب قطع یا سایز کتاب می‌گویند. قطع کتاب در تعیین هزینه چاپ کتاب تاثیر دارد. از انواع قطع کتاب می‌توان به قطع رحلی که معمولا برای کتاب‌های نفیس مانند شاهنامه به کار می‌رود. قطع وزیری که رایج‌ترین قطع برای کتاب‌های دانشگاهی است. قطع رقعی معمولا برای چاپ کتاب‌های که در آن‌ها تصویر کم وجود دارد و یا حجم کمی دارند استفاده می‌شود. قطع خشتی، جیبی و.. نیز از انواع دیگر قطع‌ها هستند که هر کدام هزینه مخصوص به خود را دارند.

نوع چاپ و جلد


در خصوص نوع چاپ می‌توان گفت که دو نوع چاپ کتاب رنگی و سیاه و سفید وجود دارد که بدیهی است هزینه چاپ سیاه و سفید بسیار پایین‌تر از چاپ رنگی خواهد بود. همچنین از انواع جلد کتاب نیز می‌توان به دو دسته جلد نرم و سخت اشاره کرد که جلد نرم خود به دو نوع شومیز که رایج‌ترین نوع جلد است و جلد کاغذی طبقه بندی می‌شود. جلد سخت نیز در سه نوع گالینگور، چرمی و پارچه‌ای طبقه بندی می‌شود. معمولا هزینه جلد سخت بیشتر از جلد نرم خواهد بود.

نوع فرمت بندی


فرمت بندی به معنای تغییر فرمت یک فایل و تبدیل آن به یک فرمت استاندارد است. این کار زمانی انجام می‌شود که برای مثال شما قصد تبدیل پایان نامه به کتاب را داشته باشید و در ابتدا نیاز به تغییر فرمت پایان نامه طبق فرمت کتاب باشد. در این صورت یک خدمات دیگر به پروسه چاپ کتاب اضافه می‌شود که طبیعتا هزینه نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

برای کاهش هزینه‌های چاپ کتاب چه می‌توان کرد؟


ممکن است برخی از نویسندگان به دلیل هزینه‌های زیاد چاپ کتاب، از انجام این کار ارزشمند منصرف شوند و مراحل آن را ادامه ندهند. اما به یاد داشته باشید اقداماتی هستند که می‌توانند تا حد زیادی از هزینه‌های بخش کتاب را کاهش دهند. در این قسمت می‌خواهیم به برخی از این اقدامات اشاره‌ای داشته باشیم:

book publisher

کمک گرفتن از ناشر برای چاپ کتاب


معمولا در پروسه چاپ کتاب، اگر یک شخص حقیقی بخواهد خود به تنهایی وارد عمل شده و مراحل صفر تا صد آن را انجام دهد، هزینه‌های نهایی برای او بسیار بیشتر از زمانی خواهد بود که توسط یک ناشر اقدام به چاپ کتاب کند. همکاری با یک انتشارات معتبر هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ هزینه در کار شما صرفه جویی خواهد کرد. پس بنابراین توصیه می‌شود هیچ‌گاه به عنوان یک شخص حقیقی وارد پروسه چاپ کتاب نشوید.

paper

استفاده از جلد و کاغذ معمولی


در صورتی که الزامی برای استفاده از جلدهای سخت ندارید و یا کاغذهای کاهی و گلاسه ندارید، بهتر است از کاغذهای معمولی و همچنین جلد نرم که در قسمت قبل توضیح داده شد، استفاده کنید. این کار تا حد زیادی از ایجاد هزینه‌های اضافی جلوگیری کرده و منجر به چاپ کتاب با صرفه تری خواهد شد.

books

کم کردن تعداد تیراژ کتاب تا حد امکان


اگر شما به عنوان یک مبتدی می‌خواهید وارد پروسه چاپ کتاب شوید، در مرحله اول الزامی ندارد با تعداد تیراژ بالاتری کتاب ارزشمند خود را چاپ کنید؛ زیرا شما امکان تجدید چاپ دارید و با استفاده از این روش در صورتی که پس از چاپ تیراژ اول، کتابتان فروش بیشتری داشت می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید. چاپ مجدد معمولا هزینه‌های کمتری نسبت به چاپ اول دارد. بنابراین چاپ تیراژ با تعداد 500 یا 1000 جلد برای بار اول منطقی و به صرفه نیست.

printt

استفاده از چاپ کتاب سیاه و سفید


معمولا چاپ از نوع سیاه و سفید، هزینه بسیار پایین‌تری نسبت به چاپ رنگی دارد. چاپ رنگی به دلیل دارا بودن چاپ‌گرهای گران قیمت، باعث افزایش هزینه نهایی چاپ کتاب نیز می‌شود. اگر برای این کار الزامی وجود نداشته باشد، توصیه می‌شود از چاپ سیاه و سفید استفاده کنید تا مشاهده کنید تا چه حد در هزینه‌های ناشی از چاپ کتاب صرفه جویی خواهد شد.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب


تا به اینجای مطلب، احتمالا متوجه شده‌اید که هزینه چاپ کتاب هیچ‌وقت نمی‌تواند یک هزینه ثابت و مشخصی باشد و با توجه به شرایط و نوع کتاب هر نویسنده متفاوت می‌باشد. جهت مشخص شدن این هزینه‌ها با توجه به گزینه‌هایی که می‌خواهید انتخاب کنید، برآورد آنلاین هزینه‌های چاپ کتاب می‌تواند به شرح زیر باشد:

مراحل ثبت سفارش چاپ کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق


به نگارش درآوردن یک کتاب و سپس چاپ آن، می‌تواند امتیازات زیادی را برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد، اگر شما هم می‌خواهید علم و دانسته‌های خود را با عموم مردم از طریق چاپ کتاب به اشتراک بگذارید و به دنبال موسسه‌ای معتبر و کاربلد هستید که صفر تا صد خدمات چاپ کتاب خود را نزد آن انجام دهید، موسسه انتشاراتی اشراق یک گزینه بسیار مناسب برایتان خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید طبق مراحل زیر، سفارش چاپ کتاب خود را در موسسه انتشاراتی اشراق به ثبت برسانید.

موبایل

ابتدا فایل کتاب و تمامی اطلاعات مربوط به آن را ارسال کرده و نوع درخواست خود را ثبت کنید.

پشتیبان

کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در این خصوص راهنمایی کرده و ثبت سفارشتان را نهایی می‌کنند.

کاغذ

پروژه فرمت بندی کتاب، صفحه آرایی و... شروع شده و قبل از چاپ، جهت تایید به شما ارسال می‌شود.

تحویل

پس از اخذ مجوزهای لازم و چاپ کتاب در تعداد تیراژ درخواستی، کتاب‌های ارزشمندتان ارسال می‌گردد.

ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق


موسسه انتشاراتی اشراق با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سال‌هاست در صنعت چاپ و نشر کتاب فعالیت دارد. بهترین تیم پشتیبانی، ویراستاری، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ دست به دست هم داده‌اند تا کتاب‌های ارزشمند شما را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به چاپ برسانند. جهت ماندگار کردن آثار، اندیشه و افکار خود می توانید سفارش چاپ کتاب را به تیم حرفه‌ای موسسه انتشاراتی اشراق بسپارید.

لوگو

موبایل

راه‌های ارتباطی با موسسه انتشاراتی اشراق


موسسه انتشاراتی اشراق در راستای انجام رسالت پاسخگویی به مخاطبان خود، مجهز به سیستم پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته شده است. برای ارتباط با قسمت پشتیبانی و دریافت مشاوره از کارشناسان، کافی است یکی از راه‌های زیر را انتخاب کنید:

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می‌توانید هزینه‌های دقیق را از طریق سیستم برآورد آنلاین چاپ کتاب محاسبه کنید.

خیر برای ثبث سفارش انتخاب تمامی گزینه‌ها الزامی نیست و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود گزینه‌های متناسب با سفارشتان را ثبت فرمایید.

در صورتی که فایل شما به صورت پایان نامه است و می‌خواهید آن را بر طبق فرمت کتاب تبدیل کنید، باید گزینه فرمت بندی را نیز انتخاب و هزینه آن را پرداخت فرمایید.

برای ترجمه کتاب، می‌توانید از خدمات معرفی کتاب جدیدالنشر، ترجمه و چاپ کتاب استفاده فرمایید که در سایت هر کدام سفارش جداگانه‌ای دارند.

معمولا کمترین تعداد جلدی که می‌توانید انتخاب کنید، 5 جلد است.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
5 ماه پیش
در پاسخ به:
کلا هزینه کتاب برای چاپ چقدر است
با سلام و عرض ادب. با تشکر و قدردانی از حضرتعالی بابت انتخاب موسسه انتشاراتی اشراق. احتراما برای دریافت اطلاعات کافی و برآورد دقیق هزینه چاپ کتاب تان با شماره های موجود در سایت حاصل فرمایید. با تشکر.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
در پاسخ به:
نیاز به مشاوره برای چاپ کتاب
کلا هزینه کتاب برای چاپ چقدر است
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام نویسنده کتاب به چه طریق میتواند مجوزها رو پیگیری کند؟
با سلام و عرض ادب احتراما بعد از دریافت مجوز فیپا میتوانید از کتابخانه ملی استعلام بگیرید. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام تعداد نویسنده در هزینه چاپ تاثیر دارد؟
با سلام احتراما خیر هزینه ثابت می باشد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام برای چاپ کتاب بصورت فوری 20روزه میتوانید اقدام کنید؟
با سلام احتراما ضمن تشکر از دیدگاه ارزشمندتان به عرض می رساند چاپ کتاب درحالت فوری 25الی 30روز زمانبر می باشد. باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام برای چاپ کتاب بصورت فوری 20روزه میتوانید اقدام کنید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام تعداد نویسنده در هزینه چاپ تاثیر دارد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام نویسنده کتاب به چه طریق میتواند مجوزها رو پیگیری کند؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام روز بخیر برای چاپ کتاب چه مجوز های لازم است؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
درود از سایت آمازون خریداری کتاب هم انجام می دهید؟
با سلام احتراما بله میتونیم انجام دهیم
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
فروش الکترونیکی کتاب هم انجام میدهید؟
با سلام واحترام بله فروش الکترونیکی خواهیم داشت لطفا درخواست خود را از ایمیل یا واتساپ ارسال نمایید شرایط خدمتتان اعلام می شود.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
فروش الکترونیکی کتاب هم انجام میدهید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
درود از سایت آمازون خریداری کتاب هم انجام می دهید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام شما با انتشارات خارجی هم کار می کنید؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز بخیر خسته نباشید برای چاپ کتاب چطوری باید اقدام کنیم؟؟
با سلام و عرض ادب احتراما ضمن تشکر از دیدگاه شما لینک زیر را کلیک کنید: https://isi-isc.com/module-41/create و سفارشتان را ثبت نمایید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام بعد از چاپ کتاب شما فروشش رو هم برعهده می گیرید؟
با سلام و احترام بله میتوانیم در سایت سیمرغ بصورت الکترونیکی به فروش برسانیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
چاپ کتاب برای رزومه دکتری 4امتیاز دارد؟ با یک کتاب هم میتونیم این امتیاز رو بگیریم؟
با سلام احتراما طبق شیوه نامه سازمان سنجش برای مصاحبه دکتری چاپ یک کتاب 4امتیاز دارد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و احترام من میخوام حتما در رزومه ام چاپ کتاب باشد ولی نمیدونم چطوری تهیه کنم می تونید راهنمایی ام کنید باتشکر
با سلام و عرض ادب احتراما ضمن تشکر از دیدگاه شما اگر پایان نامه داشته باشید میتوانیم به کتاب تبدیل کنیم و یا ترجمه کتاب نیز بهترین گزینه هست که بعنوان مترجم کتاب بنام شما می توانیم چاپ کنیم جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 تماس حاصل نمایید. باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام و احترام من میخوام حتما در رزومه ام چاپ کتاب باشد ولی نمیدونم چطوری تهیه کنم می تونید راهنمایی ام کنید باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
چاپ کتاب برای رزومه دکتری 4امتیاز دارد؟ با یک کتاب هم میتونیم این امتیاز رو بگیریم؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام بعد از چاپ کتاب شما فروشش رو هم برعهده می گیرید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام روز بخیر خسته نباشید برای چاپ کتاب چطوری باید اقدام کنیم؟؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
8 ماه پیش
در پاسخ به:
نیاز به مشاوره برای چاپ کتاب
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما جهت اطلاعات و مشاوره رایگان با شماره 09149724933-04133373424 تماس حاصل نمایید.
بازدیدکننده
شقایق آقابابایی
8 ماه پیش
نیاز به مشاوره برای چاپ کتاب
بازدیدکننده
بازدیدکننده
8 ماه پیش
سلام خسته نباشید قبلا کتابم رو توسط یه انتشاراتی چاپ کردم ولی به مشکل خوردم می خواستم مجدد چند جلد از همین کتاب چاپ بشه، شما می تونید کمک کنید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
8 ماه پیش
چاپ کتاب بصورت فوری چقدر زمان می بره؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر برای ترجمه و چاپ کتاب اجازه نویسنده اصلی کتاب برای دریافت مجوزها لازم است؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
8 ماه پیش
سلام و عرض ادب امروز چاپ کتابم رو دریافت کردم خواستم از بابت خدمات خوبتون تشکر کنم خیلی کیفیت کتاب ها خوب بودند موفق و موئید باشید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر پروسه چاپ کتاب از صفر تا صد چقدر طول می کشه؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق