خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

اکسپت مجلات پابمد(PubMed)

انتشار 20 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

پاب‌مِد (PubMed) مهمترین ابزار جستجوی پایگاه داده‌ (دیتابیس) مدلاین می باشد، که اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را در خود دارد.

اکسپت مجلات پابمد(PubMed)

مجلات پاب مد(PubMed)

پاب‌مِد (PubMed) مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی هست. این دیتابیس تا سال ۲۰۰۸ حاوی ۱۷ میلیون عنوان بوده که اولین اطلاعات آنها به سال ۱۸۶۵ باز می‌گردد. پاب مد مجموعه‌ای از اطلاعات کیفی مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری و نهادها و سازمان‌های دولتی اسکوپ سلامت ایالات متحده آمریکا هست. این دیتابیس، رایگان در دسترس جهانیان و قابل دسترس همگان است. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog/

اکسپت مقاله پابمد و مدلاین Pubmed و Medline

مجلاتی که در پایگاه استنادی پابمد  (pubmed) نمایه میشوند که در اسکوپ گروه علوم پزشکی و زیست شناسی می باشد و دارای ایندکس pubmed پابمد می باشند. پابمد از محیط های جستجو منابع و مقالات حوزه پزشکی هست که از طرف موسسه مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی NCBI=National Center for Biotechnology Information و کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا (NLM)گردآوری شده است. هم اکنون پایگاه اطلاعاتی پابمد pubmed بیش از 16 میلیون مقاله و بیش از 4500 ژورنال های رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، و علوم پایه پزشکی و غیره را بهره مند است. با توجه به نیاز پژوهشگران، محققان و اساتید دانشگاهی جهت پذیرش و اکسپت، انتشار و چاپ نتایج تحقیقات، پایان نامه ها، مقالات وایده های پژوهشی خود در این مجلات، موسسه اشراق جهت پذیرش و چاپ تضمینی و ارزان مقالات در ژورنال های دارای نمایه پابمد pubmed در خدمت شما پژوهشگران گرانقدر است.
مجلات پابمد pubmed در اسکوپ رشته گروه علوم پزشکی و علوم سلامت است که تمایل به اکسپت، چاپ مقالات در این حیطه را چاپ می کند.در نشریات پابمد با توجه به پروسه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتر نسبت به ژورنالهای سایر پایگاه ها دارد. و برای دانشجویانی که تمایل به گرفتن اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی توصیه میشود.

  • چرا موسسه اشراق

  • معرفی مجلات مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، و دانشگاه های آزاد و سراسری

  • عدم معرفی و چاپ مقالات در مجلات بلک لیست دانشگاه ها و وزارت علوم
  • معرفی مجله متناسب با رشته و مقاله شما در حوزه تخصصی 
  • گرفتن اکسپت مجله در کوتاهترین پروسه زمانی
  • نامه اکسپت معتبر مجله بعد از پذیرش برای پژوهشگران ارسال میشود و بعد از گرفتن اکسپت میتوانند از مجله اعلام پذیرش بگیرند. 
  • ترجمه تخصصی مقاله شما در کمترین زمان توسط مجرب ترین متخصصین و کارشناسان ما انجام میپذیرد.
  • ویراستاری مقالات ترجمه شده خودتان از نظر گرامری، ساختاری
  • فرمت بندی مقاله شما طبق اصول ساختاری مجله

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.    

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق