خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


اکسپت مقالات ISC

انتشار : 15 اسفند 1396
مطالعه : 2 دقیقه

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) سیستم اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای سنجشی معتبر است.

اکسپت مقالات ISC

اکسپت و چاپ مقالات ISC

مجلاتی که در پایگاه استنادی علوم جهان ISC نمایه شوند شوند مقالات چاپ شده در آن دارای جزو مقالات ISC محسوب میشود. ایران با تولید مقالات ISC بعد از ایالات متحده و هلند، سومین نظام استنادی جهان است و مرکزش در شهر شیراز میباشد. تحلیل های علمی توسط موسسه اطلاعات علمی ISI در دنیای انتشار مقالات علمی صورت میپذیرد. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری میشوند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC تولید می‌شوند برابر با فرآورده‌های تولید شده توسط ISI می‌باشند.

انتخاب موضوع مقاله ISC

انتخاب موضوع مقاله ISC و نگارش آن مطابق با تمام مقالات علمی میباشدو با توجه به مجلات نمایه شده در این بانک اطلاعاتی، باید با دانش علمی بالا و شناخت کامل به اصول نگارش مقاله و کاربردی و بروز بودن مقاله توجه نمود. همکاران و کارشناسان ما در موسسه اشراق آماده ارائه مشاوره رایگان در انتخاب مجلات مناسب برای اکسپت مقاله ISC هستند.

فهرست نشریات ISC مورد تایید وزارت علوم

در چند سال اخیر ایندکس ISC به عنوان یکی از معیار های مورد پذیرش در سطح علمی دانشگاه ها و موسسات در امر پژوهش و نشر تحقیقات و چاپ مقالات دانشجویان شناخته می شود، حساسیت ایندکس و رتبه بندی نشریات که دارای ایندکس ISC باشند اهمیت بسزایی یافته است. بصورتی که در یک سال اخیر تاکید دانشگاه ها بیشتر بر روی ایندکس ها در مقاطع دکتری دانشگاه های آزاد و اغلب در دانشگاه های دولتی در سطوح کارشناسی ارشد بر نشر مقالات دانشجویان در دسته های خاص این دسته از مجلات انجام می شود. در این قسمت دسته های متفاوتی از ژورنال های دارای ایندکس ISC نمایش داده شده است.

اکسپت و چاپ مقالات شما در مجلات ISC (داخلی و خارجی)

پذیرش و چاپ مقالات در تمامی رشته ها توسط موسسه اشراق انجام میپذیرد.

  • چرا موسسه اشراق

  • معرفی مجلات مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، و دانشگاه های آزاد و سراسری

  • عدم معرفی و چاپ مقالات در مجلات بلک لیست دانشگاه ها و وزارت علوم

  • معرفی مجله متناسب با رشته و مقاله شما در حوزه تخصصی

  • گرفتن اکسپت مجله در کوتاهترین پروسه زمانی

  • نامه اکسپت معتبر مجله بعد از پذیرش برای پژوهشگران ارسال میشود و بعد از گرفتن اکسپت میتوانند از مجله اعلام پذیرش بگیرند.

  • ترجمه تخصصی مقاله شما در کمترین زمان توسط مجرب ترین متخصصین و کارشناسان ما انجام میپذیرد.

  • ویراستاری مقالات ترجمه شده خودتان از نظر گرامری، ساختاری

  • فرمت بندی مقاله شما طبق اصول ساختاری مجله

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق