خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


استخراج مقاله ISI از پایان نامه فوری با کمترین هزینه

انتشار : 4 فروردین 1400
مطالعه : 8 دقیقه

استخراج مقاله ISI از پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر بین المللی ISI برای دانشجویان و اساتید اهمیت زیادی دارد. اگر برای تقویت رزومه پژوهشی زمان کافی ندارید می توانید با کمترین هزینه در موسسه انتشاراتی اشراق یک مقاله ISI از پایان نامه خود استخراج و به چاپ برسانید.

استخراج مقاله ISI از پایان نامه فوری با کمترین هزینه

منظور از استخراج مقاله isi از پایان نامه چیست؟

از محتوا و داده های اصلی یک پایان نامه می توان حداقل دو مقاله در سطح پژوهشی و مروی استخراج نمود. در دانشگاه های ایران برای دفاع از پایان نامه، دانشجویان ارشد و دکتری باید از پایان نامه ی خود مقاله استخراج کنند و در مجلات معتبر isi و یا علمی پژوهشی چاپ کنند. برای کسب امتیاز لازم برای دفاع از پایان نامه، استخراج مقاله تنها باید از مطالب پایان نامه استفاده شود یعنی مطالب جدید نباید اضافه شود. تبدیل یک پایان نامه به مقاله هرچند محتوای یکسان دارد، کار راحتی نیست. موسسه انتشاراتی اشراق در این زمینه همراه شماست. اما قبل از این که اصول استخراج مقاله isi را بدانیم، بهتر است در مورد اهمیت استخراج مقاله ISI از پایان نامه صحبت کنیم.

اهمیت استخراج مقاله ISI

اهمیت استخراج مقاله ISI از پایان نامه

استخراج مقاله ISI از پایان نامه برای دانشجویان اهمیت و مزایایی زیادی دارد. بطوریکه دانشجویان دکتری برای دفاع از رساله خود و دانشجویان کارشناسی ارشد برای دو نمره پایان نامه به چاپ مقاله ISI مستخرج از پایان نامه از طرف دانشگاه الزام شده است. اما در کل استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر ISI رزومه پژوهشی محسوب می شود و در مصاحبه دکتری، اپلای و یا ارتقاء علمی و شغلی می توان از مزایای آن بهره مند شد. حداقل دو مقاله ISI از یک پایان نامه می توان استخراج و چاپ کرد. با چاپ مقاله در مجلات ISI، نسبت به سایر رقبا شانس بالاتری برای پذیرش در مصاحبه دکتری و یا اخذ فاند تحصیلی برای خارج از کشور را خواهند داشت. با چاپ مقاله دانشجو می تواند به اعضای کمیته ارزیاب در دانشگاه مورد نظر این پیام را برساند که شخص متقاضی به مباحث پژوهشی، تحقیقاتی و نگارش علمی کاملا تسلط دارد. بنابراین فرآیند استخراج مقاله به دلیل سرعت بالا در آماده سازی مقاله، می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های تقویت رزومه برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی محسوب شود.

مهمترین اصول در استخراج مقاله ISI از پایان نامه

مطالب و محتوای موجود در پایان نامه باید با دقت کامل و مهارت خاص مقاله نویسی ، در قالب و فرمت استاندارد مقالات علمی در کنار همدیگر قرار گیرند تا یک مقاله علمی قوی باشد .مهم ترین و پرکاربردترین نکات برای استخراج مقاله از پایان نامه را با ذکر تفاوت های موجود بین مقاله و پایان نامه ارایه می دهیم:

عنوان مقاله

عنوان مقاله

مهم ترین و اصلی ترین بخش مقاله عنوان مقاله است . عنوانی جذاب انتخاب نمایید . عنوان مقاله معمولا کوتاه تر از عنوان پایان نامه است و جزئی از عنوان و نتایج پایان نامه است. سعی کنید عنوان تکراری انتخاب نکنید با واژگان و کلمات بازی کنید تا عنوانی جدید را ایجاد کنید . برای اطمینان از تکراری نبود عنوان در گوگل اسکولار(Google Scholar) و یا ایرانداک جستجو کنید. انتخاب موضوعی به روز و جذاب برای مقاله استخراج شده از پایان نامه شانس مقاله را برای پذیرش در مجلات معتبر داخلی و خارجی بیشتر می کند .

چکیده مقاله

چکیده مقاله معمولاً از چکیده پایان نامه کوتاه تر است. برای نوشتن چکیده مقاله شما می توانید از چکیده پایان نامه استفاده نمایید، منتها آن را در قالب 250 الی 300 کلمه خلاصه کنید. چکیده می بایست بعد از پایان یافتن نگارش متن مقاله و قبل از انتخاب عنوان، نوشته شود و همانند عنوان نیاز به بازبینی های مکرر و اصلاح دارد. البته برای مبتدیان پیشنهاد می شود بعد از پایان یافتن نگارش مقاله، ابتدا چکیده هر یک از بخش های مقاله را به طور مجزا استخراج کرده، سپس از روی این چکیده ها، چکیده مقاله را بسازنند و در نهایت به بازبینی و اصلاح بپردازند. در چکیده به دنبال پاسخ دادن به این سؤالات هستیم:

  1. دلیل انتخاب موضوع و تحقیق روی آن چه بوده ؟

  2. چگونه تحقیق به انجام رسیده است؟

  3. به چه چیزهایی دست پیدا کردیم؟

  4. از این یافته ها چه نتیجه ای می توان گرفت؟

  5. و در نهایت، این نتایج چه چیزی را حکایت می کنند.

مقدمه مقاله

مقدمه مقاله

مقدمه قسمت حساس مقاله، یا به عبارت بهتر، قلب مقاله است زیرا در این قسمت دلایل وجود مقاله بیان می شوند. به طورکلی در این قسمت اهداف و حوزه تحقیق بیان می شود. باید در قسمت مقدمه مشخص شود که سعی شده به چه سؤالی پاسخ داده شود یا چه مشکلی حل شود، ضمن آنکه چرا پاسخگویی به این سؤال یا حل این مشکل چالشی مهم و جالب است. در پایان نامه معمولاً مقدمه با این هدف می آید که شما با ادبیات تحقیق حیطه مورد بررسی خود آشنایی کامل دارید. معمولاً ادبیات تحقیق علاوه بر بخش مقدمه فصل اول در فصل دوم به صورت مفصل ذکر می شود که شما می بایست از این دو بخش استفاده کرده و یک مقدمه بسیار کوتاه (معمولاً یک و نیم و نهایتاً دو صفحه) ذکر کنید. مقدمه ای که شما در مقاله ذکر می کنید باید بسیار خلاصه و متمرکز بر یک سوال باشد و با خروجی پژوهشتان و سوال تحقیق متناسب و همتراز باشد.

روش و متد مقاله

روش و متد پژوهش در پایان نامه به طور مفصل نوشته می شود ولی در مقاله باید با ذکر مراحل اصلی و بخش های مهم در روش اجرای پژوهش مانند جامعه آماری ، روش انجام ، ابزار اندازه گیری و روش تجزیه و تحلیل داده ها آن را خلاصه کنید. معمولا بخش روش و متد در مقاله استخراج شده از پایان نامه به اندازه نیم یا یک صفحه ذکر می شود.

روش و متد مقاله

نتایج مقاله

بخش نتایج در پایان نامه شامل همه یافته هایی است که در طی انجام تحقیقات مربوط به پایان نامه به آنها دست یافته اید. نکته بسیار مهم و قابل توجه که یک کلید طلایی برای استخراج مقاله از پایان نامه است و راه تقلبی باید از موسسه اشراق برای شما فرهیختگان عزیز مربوط به این قسمت است : نتایج یافته های پایان نامه شما ابزار خوبی هستند برای تشخیص اینکه چه تعداد مقاله می توانید از پایان نامه خود استخراج نمایید. اگر یافته های وسیع و مهمی دارید می توانید آنها را در قالب دو یا چند مقاله استخراج کنید. نتایج پایان نامه خود را بررسی کنید . اگر نتایج پایان نامه شما پیام مهمی در خود دارد که نمی توان آن را در یک مقاله گنجاند ، آنها را تفکیک کرده و بخش مقدمه، روش پژوهش و نتایج را بر اساس آن بخش از نتایج بنویسید. نتایج دیگر را نیز نگه دارید تا آنها را در قالب مقاله دیگر ارایه نمایید.

بحث و نتیجه گیری

بحث و نتیجه گیری

قسمت بحث و نتیجه گیری مقاله بسیار متمرکزتر از پایان نامه باشد. شما در مقاله هرنتیجه ای که ذکر کردید را باید بر روی آنها بحث انجام دهید و این بحث به شدت می بایست با بخش مقدمه در ارتباط باشد. ارتباط بین مقدمه و بحث به این معناست که در بحث خود از پژوهش ها و مرور ادبیاتی که در بخش مقدمه انجام دادید استفاده نمایید. در قسمت بحث و نتیجه گیری پایان نامه شما تمامی یافته های پایان نامه را تبیین می کنید و به بحث و نتیجه گیری می پردازید. اما در مقاله شما فقط آن قسمتی از نتایج را که در مقاله آورده اید به بحث می گذارید.لازم به ذکر است که اگر شما تمامی نتایج پایان نامه را در مقاله آورده باشید ، باید تمامی قسمت بحث و نتیجه گیری پایان نامه را در مقاله به صورت خلاصه وار ذکر نمایید.

منابع مقاله

هر منبعی که در قسمت منابع پایان نامه نوشتید را نباید در قسمت منابع مقاله وارد کنید فقط آن دسته از منابعی که مطالب مربوط به آنها را وارد مقاله کردید و به صورت داخل متنی به آنها رفرنس دهی و یا اشاره شده است را باید وارد کنید. البته هر مجله فرمت خاصی برای ارائه منابع دارد که این مورد را بعد از آماده شدن مقاله و قبل از ارسال به مجله باید طبق استاندارد و فرمت مجله مورد نظرتان تنظیم نمایید .

محاسبه هزینه استخراج مقاله ISI از پایان نامه

برای استخراج مقاله از پایان نامه، سه نوع پکیچ طلایی، طلایی پلاس و پریمیوم داریم که هر کدام به شرح زیر می باشد:

کیفیت طلایی

✅ کارشناس متخصص و خبره

❌ بازخوانی

❌ فرمت‌بندی

کیفیت طلایی پلاس

✅ کارشناس متخصص و خبره

✅ بازخوانی

❌ فرمت‌بندی

کیفیت پریمیوم

✅ کارشناس متخصص و خبره

✅ بازخوانی

✅ فرمت‌بندی

برای استخراج مقاله ISI از پایان نامه حالت طلایی و یا طلایی پلاس انتخاب می شود. در صورتیکه مقاله برای مجلات داخلی اقدام شود بهتر هست از ابتدا حالت پریمیوم انتخاب شود تا مقاله به فرمت مجله مد نظر استخراج شود. استخراج مقاله از پایان نامه هایی که به زبان فارسی، انگلیسی، روسی، فرانسوی، عربی، اسپانیایی، آلمانی و افغانی نوشته شده است توسط کارشناسان متخصص و خبره موسسه که به این زبان‌ها تسلط دارند انجام می گیرد. فایل پایان نامه برای استخراج مقاله ISI باید بصورت ورد و یا پی دی اف ارسال شود.

زمان تحویل استخراج مقاله ISI از پایان نامه

یکی از شاخص های برآورد قیمت استخراج مقاله از پایان نامه، زمان تحویل فایل است و به سه حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس هزینه متفاوت خواهد داشت. برای استخراج مقاله از پایان نامه ابتدا باید توسط کارشناس متخصص، فایل پایان نامه بررسی شود عناوین قابل استخراج مقاله پیشنهاد داده شود. حداقل دو مقاله در سطح ISI می توان از یک پایان نامه استخراج کرد. هزینه توسط کارشناس مربوطه با توجه به شرایط اعلام شده برآورد قیمت می شود. در حالت عادی هزینه ترجمه طلایی یک مقاله 480هزارتومان می باشد و در عرض چهار روز فایل استخراج و تحویل داده می شود.

برای چاپ مقاله در مجلات ISI، علاوه بر محتوای قوی و بروز نیاز به ترجمه تخصصی مقاله دارید. این امر بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که داوران باید زبان مقاله شما را به راحتی متوجه و نسبت به آن داوری کنند در غیر اینصورت بدون بررسی ریجکت خواهد شد. ی یکی از دلایل اصلی ریجکت مقالات نداشتن زبان تخصصی مقالات می باشد. برای همین منظور، توسط شبکه مترجمین اشراق مقاله شما را بصورت فوق تخصصی و تضمینی با کیفیت بالا در سطح نیتیو انجام خواهیم داد. بعد از ترجمه مقاله نسبت به انتخاب مجله ISI، فرمت بندی و سابمیت مقاله اقدام و تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم نمود.

خدمات موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای خدمات استخراج مقاله از پایان نامه، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله ی تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت داری و کیفیت است تا دغدغه ی مراجعین برای استخراج یک یا چند مقاله از پایان نامه برای پذیرش در مجلات معتبر را برطرف سازد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

استخراج مقاله از پایان نامه های غیر زبان فارسی نیز در موسسه اشراق انجام می پذیرد.

در موسسه اشراق قبل از شروع استخراج مقاله، محقق پایان نامه شما را کامل بررسی میکند تعداد و عناوین قابل استخراج از طرف محقق پیشنهاد داده می شود میتوان حداقل یک مقاله پژوهشی در سطح ISI از یک پایان نامه استخراج کرد.

برای دریافت هزینه استخراج مقاله با ارسال پایان نامه خود، کارشناسان ما بعد از بررسی سریعا قیمت را برای شما اعلام خواهد کرد.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق