خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله isi در کوتاهترین زمان

انتشار 9 تیر 1399
مطالعه 4 دقیقه

در همه اقدامات پژوهشی از چاپ کتاب و مقاله گرفته تا نتیجه آزمایشات در همه ی مراحل زمان یک معیار بسیار مهم و قابل توجه میباشد.شما باید حتما زمان را در نظر بگیرید تا زمان استفاده از امتیاز چاپ مقاله را از دست ندهید.

چاپ مقاله isi در کوتاهترین زمان

موسسه اطلاعات علمی ( Institute for Scientific Information )

بانک اطلاعات ISI مرکزی برای فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد.

هر مجله علمی قبل از انتخاب شدن و فهرست شدن در ISI یکسری مراحل ارزیابی را پشت سر می گذارد. ازجمله عوامل مورد ارزیابی و رعایت استانداردهای بانک اطلاعاتی ISI ، کمیته علمی منتخب مجله، تنوع بین المللی مقالات چاپ شده در آن، نشر به موقع مجله و جایگاه نشرآن می باشد.

لازم به ذکر است که هیچ یک از این عوامل به تنهایی مورد بررسی و ارزیابی قرار نمی گیرد بلکه با بررسی مجموع عوامل یک امتیاز کلی داده خواهد شد از جمله مواردی که در ارزیابی مجله مورد توجه قرار دارد این است که عنوان مقالات، چکیده و کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی باشد همچنین توصیه می شود که منابع نیز به زبان انگلیسی نوشته شوند. اگر چه اطلاعات علمی مهم به تمامی زبانها به چاپ می رسد اما موارد ذکر شده باید به زبان انگلیسی باشد تا تحت داوری و ارزیابی ISI قرار گیرد زیرا ارزیابی کنندگان مجلات علمی در ISI نمی توانند عناوین و منابع بکاررفته در مقالات را به زبان انگلیسی ترجمه کنند. داوری علمی و تخصصی مقالات چاپ شده در مجله توسط داوران نام آشنای علمی از جمله عمده ترین موارد مورد توجه ارزیابی کنندگان می باشد که گویای اعتبار و غنای علمی مجله است.

مراحل چاپ مقاله در مجلات ISI

 • ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل های موسسه
 • ارسال عنوان مقاله و رشته تحصیلی خود به موسسه جهت معرفی مجلات در اسکوپ مقاله تان
 • بررسی مقاله و پیشنهاد مجلات ISI مرتبط با مقاله
 • انتخاب یکی از مجلات پیشنهادی توسط سفارش دهنده
 • فرمت بندی در ساختار وچارچوب مجله درخواستی
 • ارسال مقاله به مجله
 • داوری مقاله
 • دریافت نامه پذیرش
 • چاپ مقاله

چه مواردی باعث ایجاد تاخیر در فرآیند پذیرش و چاپ مقاله می شوند؟

موارد مختلفی در طولانی شدن پروسه چاپ و پذیرش مقاله درگیر هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

۱- عدم یافتن سریع مجله مناسب برای مقاله چاپ شده

۲- وجود مشکل عدم همخوانی و هماهنگی موصوع مقاله با اسکوپ مجله

۳- عدم فورمت بندی دقیق مقاله بر اساس رهنمودهای ذکر شده توسط مجله

۴- عدم نگارش یا نگارش ضعیف و مبهم کاورلتر

۵- وجود مشکلات زیاد در بحث مربوط به ترجمه مقاله

۶- عدم پیگیری و مکاتبه صحیح با ادیتور مجله و محتوای ضعیف نامه نگاری ها

۷- عدم ارسال صحیح اصلاحیه های درخواست شده از سوی داوران به مجله

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان

 • تقویت رزومه تحصیلی برای مصاحبه Ph.D.
 • دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های شناخته شده بین المللی در سراسر جهان
 • تقویت رزومه تحصیلی برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
 • امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه های معتبر
 • عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • امکان دریافت پروژه های تحقیقاتی بسیار بالا
 • ثبت تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان
 • فراهم اوردن دستاوردهای پژوهشی جدید

امتیاز چاپ مقاله در ژورنالهای ISI در مصاحبه دکتری

همان طور که گفته شد ، مجلات ISI ، مجلات بسیار معتبری هستند و مقالاتی که در این مجلات به چاپ می رسند ، اگر در حوزه تخصصی رشته تحصیلی باشند ، می توانند 7 امتیاز پژوهشی برای یک مقاله و در مجموع 22 امتیاز پژوهشی را برای داوطلبان به همراه داشته باشند که این امتیاز ، بیشترین امتیاز ممکن در بین تمام فعالیت های پژوهشی است.

مواردی که باعث میشود مقاله isi در کوتاهترین زمان چاپ شود عبارتند از:

انتخاب مجله ای که مطابق با اسکوپ موضوعی مقاله مورد نظر باشد باعث میشود که از این مورد مقاله نیازی به بازبینی نداشته باشد و حتما مورد توجه بخش داوری قرار بگیرد.

فرمت بندی و تغییر قالب صحیح و بدون ایراد نیز از مواردی میباشد که باعث میشود مقاله در مرحله داوری زمان زیادی را منتظر نماند و هرچه سریع تر بررسی و تایید شود.

نگارش صحیح و مناسب کاورلتر نیز از جمله مواردی است که در تسریع هر چه بیشتر زمان داوری کمک ویژه ای به شما میکند.

نکته بسیار مهم و قابل توجه دیگر نیز توجه به کیفیت ترجمه مقاله هر مقاله باید به صورت کاملا تخصصی و بدون ایراد ترجمه شود که این مورد نیز کمک بسیار زیادی به مقاله در پذیرش کمک میکند در صورتی که مقاله isi در کیفیت بسیار بالایی ترجمه نشده باشد ممکن است پذیرفته نشود.

پیگیری سریع و مکاتبه های پی در پی با سردبی مجله نیز به شما کمک خواهد کرد که مقاله هر چه سریع تر به بخش داوری ارسال خواهد شد.

پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات isi مورد تایید وزارت بهداشت ، دانشگاه آزاد و وزارت علوم در کمترین زمان توسط کادر حرفه ای و مجرب موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق . امتیازاتی که برای اساتید و پژوهشگران در بخش ارتقاء درجه علمی ، کسب امتیاز علمی و ارتقاء شغلی و درآمد دارد و همچنین امتیازاتی که برای دانشجویان در زمینه کسب نمره پایان نامه، پذیرش راحت تر در مقاطع بالاتر ، کسب امتیاز مصاحبه دکتری و همچنین موفقیت در کاریابی بهتر دارد .در خصوص کمترین زمان و یا چاپ مقالات isi در کوتاه ترین زمان باید گفت که خدمات موسسه اشراق در اختیار پژوهشگران و دانشجویان عزیز قرار دارد تا مقالات isi آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن به چاپ برسانند.

جهت ارسال سفارشات و مشاوره رایگان در این زمینه می توانید عضو سامانه افق شوید و با شماره ی 04133373424 تماس بگیرد و یا با آدرس ایمیل:isiisc2011@gmail.com یا isi.eshragh@gmail.com درخواست خود را ارسال نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق