خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی

انتشار 23 آذر 1399
مطالعه 4 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی جهت دریافت امتیازات علمی و شغلی .

چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی

هر شخص تحصیل کرده ای در مراحل گونان تحصیلی و شغلی به امتیازات پژوهشی و علمی نیاز دارد . یکی از این امتیازات پژوهشی چاپ مقاله می باشد . مقالات علمی که در آن از راه ها و روش های گوناگون علمی متناسب با هر رشته و تخصص برای رسیدن به یک نتیجه علمی بحث شده است تا زمانی که در یک مجله معتبر علمی چاپ نشوند و در اختیار سایر محققان قرار نگیرند دارای امتیاز علمی نخواهند بود .

هر دانشجو و محققی که موفق به نگارش مقاله علمی خود شده باشد باید به دنبال مجلات معتبر در تخصص مقاله خود باشد تا بهترین گزینه را جهت ارسال مقاله خود انتخاب نمایند . دسترسی و یا سرچ کردن و پیدا کردن عنوان مجلات مرتبط با تخصص مقاله کار دشواری نیست و می توانید به راحتی با جستوجو در اینترنت مجلات مرتبط را پیدا کنید ولی چطور از معتبر بودن این مجلات مطمئن شویم ؟؟؟

ممکن است مجلاتی که پیدا کردید جعلی و یا نامعتبر باشند و در لیست سیاه قرار داشته باشند . و اگر مقاله خود را در این مجلات به چاپ برسانید نه تنهای امتیاز علمی برای شما نخواهد داشت بله تمامی زحماتی که بابت نگارش مقاله علمی خود کشیده اید نیز به هدر می رود و همچنین چاپ مقاله در مجله جعلی و نامعتبر برای نویسندگان امتیازات منفی نیز خواهد داشت .

دریافت لیست مجلات معتبر بین المللی

برای اطلاع از لیست جدید ترین و معتبر ترین مجلات تخصصی کافی است عنوان و چکیده مقاله ، تخصص و هدف از چاپ را از طریق ایمیل برای کارشناسان موسسه اشراق ارسال فرمایید . کارشناسان مجرب موسسه اشراق با توجه به تجربه و تخصصی که در خصوص امتیازات هر مجله در بخش های مختلف دارند می توانند بهترین گزینه ها را خدمتتان معرفی نمایند .

برای ارسال مقاله به مجلات بین المللی معتبر از جمله مجلات isi و scopus لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی اسکوپ و یا محور های پذیرش مقاله بهترین انتخاب را داشته باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

اگر هنوز موفق به نگارش و یا استخراج مقاله علمی خود نشده اید می توانید با ارسال فایل پایان نامه خود هم به طور رایگان لیست مجلات مرتبط با تخصص پایان نامه را دریافت نمایید و هم تعداد مقالات و عناوین قابل استخراج را دریافت نمایید . محققان موسسه اشراق با بررسی تخصصی و حرفه ای پایان نامه شما می توانند تعداد مقالات قابل استخراج و عناوین مقالات را مشخص نمایند و با تایید شما مقالات را در مدت زمان 2 الی 3 روز کاری از پایان نامه استخراج نموده و ارسال نمایند .

به جهت رعایت مسائل اخلاقی و همچنین دوری از کار غیر اخلاقی سرقت علمی ، ارسال تصویر کارت ملی نویسنده پایان نامه در زمان ثبت سفارش استخراج مقاله الزامی است ، تا مطمئن شویم که فرستنده پایان نامه نویسنده اصلی آن است و پایان نامه شخص دیگری را ارسال نکرده است .

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی

برای ارسال مقاله به مجلات معتبر بین المللی نیاز است که مقاله به صورت تخصصی و Native ترجمه شود . مترجمین نیتیو و متخصص موسسه اشراق مقالات فارسی نگارش شده و یا استخراج شده فرهیختگان عزیز را به صورت حرفه ای و طبق استاندارد های مجلات ISI ترجمه می کنند . همچنین بعد از ترجمه گواهی ترجمه نیز صادر می شود .

بعد از ترجمه مقاله وارد پروسه فرمت بندی مقاله می شویم و مقاله طبق فرمت مجله به صورت کاملا تخصصی فرمت بندی می شود و طبق استاندارد مجله سابمیت می شود . با توجه به رایزنی هایی که در کاهش بازه داوری داشتیم موفق شده ایم تا بازه داوری مجلات معتبر بین المللی را از 6 ماه به 1 الی 2 ماه برسانیم و پذیرش را دریافت نماییم .

معرفی رایگان مجلات

برای دریافت لیست مجلات معتبر مرتبط با مقاله کافی است با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا واتساپ ارسال فرمایید .

041-33373424 **** 09149724933 **** 09911851170

ISIISC2011@Gmail.com **** isi.eshragh@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق