خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله ریاضیات

انتشار : 10 فروردین 1400
مطالعه : 2 دقیقه

برای چاپ مقاله ریاضیات می توانید توسط موسسه اشراق از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه ریاضی ، ترجمه تخصصی ریاضی و چاپ مقاله در مجلات معتبر ریاضی بهره مند شوید.

چاپ مقاله ریاضیات

گروه تحقیقاتی پژوهشی اشراق در سال 1391 توسط تعدادی از محققان و نخبگان، با اهداف مشاوره و ارائه خدمات پروژه های دانشجویی تاسیس گردید. فعالیت یک دهه ی این مرکز در زمینه استخراج مقاله ریاضیات، ترجمه تخصصی ریاضیات، ویرایش ترجمه مقاله ریاضیات، معرفی مجلات تخصصی ریاضیات، اکسپت مقاله ریاضیات، چاپ مقاله ریاضیات می باشد که اساتید و دانشجویان دکتری و ارشد داخلی و یا خارج از کشور می توانند از خدمات این موسسه بهره مند شوند.

انواع مختلف مجلات معتبر برای چاپ مقاله ریاضیات می توان معرفی کرد که از پایگاه های مختلف نمایه می شوند. پایگاه ها عبارتند از: ISI , ISC , SCOPUS , PUBMED که پژوهشگران ریاضی می توانند با چاپ مقاله در هریک از این مجلات نمایه شده در این پایگاهها از امتیازات چاپ مقاله ریاضیات استفاده کنند.

تصویر

مزایایی چاپ مقاله ریاضیات

چاپ مقاله ریاضیات در مجلات معتبر داخلی و یا خارجی از الزامات تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می آید. دانشگاه برای دانشجویان ارشد ریاضی 2 نمره پایان نامه را به استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن اختصاص دادند و یا در مقطع دکتری دانشجویان ریاضی باید دو مقاله از رساله ی ریاضی خود استخراج کرده و در مجلات معتبر وزارت علوم اقدام به چاپ نمایند. همچنین با چاپ مقاله دانشجویان میتوانند رزومه پژوهشی خود را تقویت کنند و شانس پذیرش خود در مقطع دکتری و بورسیه ی تحصیلی بالا ببرند. در واقع موفقیت در چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد.

خدمات تخصصی موسسه اشراق برای مقالات رشته ریاضیات

  1. مشاوره و استخراج مقاله از پایان نامه ریاضیات
  2. ترجمه تخصصی در سطح نیتیو برای مقالات ریاضیات
  3. ویرایش تخصصی ترجمه مقالات ریاضیات
  4. معرفی مجلات رشته ریاضیات
  5. سابمیت و اکسپت و چاپ مقاله ریاضیات در مجلات معتبر ریاضیات
  6. در صورت نیاز کاهش کمیت مقالات ریاضیات
  7. معرفی مقالات چاپ شده رشته ریاضیات از سایت های خارجی و داخلی
  8. ارسال گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report)برای مقالات ریاضی

لطفا در نظر داشته باشید محدودیت رشته نداریم و در تمامی رشته ها فعالیت داریم. سفارش به صورت همزمان تخفیفات بسیار ویژه لحاظ خواهد شد.

برچسب ها: پذیرش سریع مقاله ریاضیات, پذیرش مقاله ریاضیات فوری, ثبت مقاله در کنفرانس ریاضیات, چاپ مقاله ریاضیات, چاپ فوری مقاله ریاضیات, چاپ مقاله رشته ریاضیات, دانلود مقاله ریاضیات, ژورنال ریاضیات وزارت علوم , مجله ریاضیات مورد تایید دانشگاه آزاد، کوتاه ترین زمان چاپ مقاله ریاضیات, نشریه ریاضیات مورد تایید وزارت بهداشت, نمونه مقاله ریاضیات, هزینه اکسپت مقاله ریاضیات, هزینه چاپ مقاله ریاضیات, هزینه استخراج مقاله برای رشته ریاضیات، هزینه ترجمه تخصصی مقاله ریاضیاتلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق