خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ تضمینی مقاله isi در کمترین زمان

انتشار 18 دی 1397
مطالعه 6 دقیقه

مقالات Isi را به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان به چاپ برسانید تا بتوانید از تمامی امتیازات علمی چاپ مقاله Isi بهره مند شوید .

چاپ تضمینی مقاله isi در کمترین زمان

خدمات موسسه اشراق برای سابمیت و چاپ مقاله ISI


پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات isi مورد تایید وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و وزارت علوم در کمترین زمان توسط کادر حرفه ای و مجرب موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق. امتیازاتی که برای اساتید و پژوهشگران در بخش ارتقاء درجه علمی، کسب امتیاز علمی و ارتقاء شغلی و درآمد دارد و همچنین امتیازاتی که برای دانشجویان در زمینه کسب نمره پایان نامه، پذیرش راحت تر در مقاطع بالاتر، کسب امتیاز مصاحبه دکتری و همچنین موفقیت در کاریابی بهتر دارد. در خصوص کمترین زمان و یا چاپ مقالات isi در کوتاه ترین زمان باید گفت که خدمات موسسه اشراق در اختیار پژوهشگران و دانشجویان عزیز قرار دارد تا مقالات isi آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن به چاپ برسانند.

چاپ مقاله

چاپ تضمینی مقاله isi در کمترین زمان


مشخصات مقاله isi قوی:

  • اولاً باید محتوای قوی داشته باشد.

  • دوماً مقاله باید دارای نتایج علمی جدید و ناب باشد.

  • سوماً به صورت فوق تخصصی ترجمه شوند.

  • چهارماً در قالب مقاله isi نگارش یافته باشد.

  • پنجماً به صورت کاملا حرفه ای و صحیح فرمت بندی شده باشد.

  • ششماً هیچ گونه سرقت علمی نداشته باشد.

  • هفتماً رفرنس دهی های به روز داشته باشد.

مقاله isi

مقاله ای را که می خواهید به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانید باید این شرایط را داشته باشد. در صورتی که مقاله علمی را نگارش نمودید ولی نتوانستید این موارد را در آن رعایت نمایید. که ممکن است یا به دلیل کمبود زمان باشد و یا عدم توانایی در این بخش باشد، اصلا نگران نباشید و از ادامه روند چاپ مقاله منصرف نشوید زیرا می توانید از کادر حرفه ای و مجرب موسسه اشراق کمک بگیرید. محققان متخصص در موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت در زمینه پذیرش و چاپ مقالات isi دارند با تمامی این شرایط آشنایی کامل دارند و با تسلط به اصول اساسی این موارد می توانند مقالات آماده و نگارش یافته شما را با رعایت موارد اعلام شده تقویت نمایند تا به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسند. همچنین درصورتی که در فکر چاپ مقاله در مجلات isi هستید و امتیازات چاپ مقاله در مجلات isi نیاز دارید ولی موفق به نگارش مقاله نشده اید، بازهم دلیلی برای نگرانی و انصراف وجود ندارد، زیرا محققان حرفه ای و با سابقه موسسه اشراق می توانند مقالات علمی شما را به صورت کاملا صحیح و اصولی و در فرمت مقاله isi از پایان نامه شما استخراج نمایند و مقالات استخراج شده را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ترجمه نمایند و بعد از رعایت تمامی مواد ذکر شده آنها را به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانند.

پذیرش و چاپ مقاله جهت دریافت نمره پایان نامه


پذیرش و چاپ فوری مقاله در مجلات isi ،scopus ،isc، علمی پژوهشی داخلی، کنفرانس بین المللی و... جهت دریافت نمره پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد توسط موسسه اشراق. در کمترین زمان ممکن می توانیم مقالات استخراج شده از پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد را در مجلات علمی پژوهشی داخلی و isi و... .به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایید. مجلاتی که در لیست مورد تایید دانشگاه آزاد، وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند خدمت دانشجویان عزیز معرفی می شود تا با همراهی و مشورت استاد راهنما و پژوهش دانشگاه مجله مورد نظر را انتخاب نموده و پس از تایید مجله وارد پروسه پذیرش و چاپ شویم.

پذیرش و چاپ مقاله ISI جهت دریافت امتیازات مصاحبه دکتری


پذیرش و چاپ مقاله ISI جهت دریافت 40 امتیاز پژوهشی مصاحبه دکتری. امتیازات پژوهشی مورد نیاز جهت قبولی از مصاحبه دکتری به شرح زیر می‌باشد:

امتیازدهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

(علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و..)

22 امتیاز

مقاله 7 امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

هر مقاله 2 امتیاز

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

کنفرانس های خارجی 2 امتیاز

کنفرانس های داخلی 1 امتیاز

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیاز

برای دستیابی به امتیازات بخش سوابق پژوهشی موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق تا خط پایان در کنار شما هست. با خدمات تخصصی کادر حرفه ای موسسه اشراق می توانید 40 امتیاز سوابق پژوهشی را به دست آورید. البته 4 امتیاز از این 40 امتیاز مربوط به کیفیت پایان نامه است که مربوط به مقطع قبل داوطلب می باشد ولی 36 امتیاز باقی مانده را با کارشناسان و مشاوران موسسه اشراق می توانید بدست آورید. مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار می گیرد تا هر گونه سوال و ابهامی در خصوص مصاحبه دکتری سال 99 داشته باشید بر طرف شود. ما در اشراق می توانیم با استخراج حداقل 2 مقاله از پایان نامه شما و پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر و همچنین پذیرش و چاپ مقالات در کنفرانس های بین المللی، امتیازات سوابق پژوهشی شما را تضمین می کنیم.

سابمیت مقاله

تقویت رزومه علمی


تقویت رزومه علمی برای قبولی در مصاحبه دکتری، ارتقاء رتبه علمی، عضویت هئیت علمی و... نیازمند چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر و همچنین چاپ کتاب و ترجمه کتاب های تخصصی جدید می باشد. علاوه بر بهره مندی از خدمات پذیرش و چاپ تضمین مقالات، می توانید از خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن استفاده نمایید. همچنین می توانید کتاب های جدید النشر لاتین در تخصص خودتان را که تاکنون ترجمه نشده اند را ترجمه نموده و چاپ نمایید.

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن


با اهمیت فوق العاده چاپ کتاب و امتیازاتی که به همراه خود دارد آشنا هستید و می دانید که با چاپ کتاب می توانید 4 امتیاز در مصاحبه دکتری به دست آورید. علاوه بر این ارزش و اعتبار علمی پایان نامه ای که در دوره کارشناسی ارشد از آن دفاع نموده اید بسیار بالا است و نتایج ناب علمی آن شایسته چاپ در قالب کتاب و عرضه آن به تمامی محققان و دانشجویان در زمینه علمی خودتان می باشد. خدمات فوری و سریع موسسه اشراق در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب به کمک فرهیختگان عزیز آمده است تا در مدت زمانی کمتر از 2 ماه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کرده و تمامی مجوزات را دریافت نموده و در کتاب خانه ملی بنام خودتان ثبت نموده و به چاپ برسانید.

معرفی کتاب


کتاب های جدیدالنشر در تخصص شما فرهیختگان گرامی خدمتتان معرفی می شوند و پس از بررسی و انتخاب کتاب مورد نظرتان، توسط کادر حرفه ای و مجرب بخش ترجمه به صورت تخصصی ترجمه می شود . پس از اتمام پروسه ترجمه وارد مرحله چاپ کتاب می شویم. در این مرحله کتاب صفحه آرایی شده و تمامی مجوزات لازم جهت چاپ را دریافت می نماید و پس از طراحی جلد چاپ می شود.

ترجمه کتاب تخصصی و چاپ آن


یکی از موثر ترین روش های دریافت امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری و همچنین ارتقاء رتبه علمی ترجمه کتاب های تخصصی و چاپ آنها می باشد. کتاب های تخصصی نوین پیوسته در سطح جهان در حال انتشار هستند که نتایج تحقیقات علمی و دستاورد های جدید علمی در آنها نگارش شده است. و لازم است که این نتایج علمی در دانشگاه های داخل ایران تدریس شوند و دانشجویان و فرهیختگان جهت تکمیل تحقیقات خود از این کتاب ها استفاده نمایند. در نتیجه مهم ترین و اصلی ترین گام های رشد علم، ارتباط با سایر کشور ها و اندیشمندان سرزمین های مختلف است. کتاب های تخصصی بسیاری در دانشگاه های سرتاسر کشور تدریس می شوند که تالیف نویسندگان و اندیشمندان خارج از کشور می باشند. اما چگونه این کتاب ها در دسترس دانشجویان و اساتید قرار گرفته است؟ پاسخ این سوال در دستان علم تخصصی و بسیار ارزشمند ترجمه میباشد. مترجمین متخصص موسسه اشراق می توانند هر گونه کتاب تخصصی شما را در تمامی رشته ها و تخصص ها کاملا حرفه ای و تخصصی ترجمه نمایند. ترجمه ای بسیار روان جهت تدریس و بهره گیری به عنوان یک منبع درسی.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق


با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
استخراج مقاله از رساله دکتری تاریخ و چاپ آن
با سلام و احترام هزینه استخراج یک مقاله از پایان نامه 230 هزار تومان دو مقاله 430 هزار تومان و سه مقاله 630 هزار تومان و چهار مقاله 830 هزار تومان می باشد . مدت زمان استخراج هر مقاله 2 الی 3 روز کاری . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
این مطلب بسبار بدرد بخور بنده است بشرط اینکه خدماتش به قیمت معقول بوده وگران نباشد می توانم پایان نامه ام را کتاب کنم وچند مقاله کار بردی هم اماده دارم که باید چاپ شود
می توانیم پایان نامه شما را به کتاب تبدیل کرده و چاپ نماییم که در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد . همچنین مقالات علمی شما را در مجلات معتبر پذیرش و چاپ نماییم . لطفا فایل ورد پایان نامه و تصویر کارت ملی نویسنده پایان نامه را از طریق ایمیل ارسال فرمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
معرفت محمدی
4 سال پیش
این مطلب بسبار بدرد بخور بنده است بشرط اینکه خدماتش به قیمت معقول بوده وگران نباشد می توانم پایان نامه ام را کتاب کنم وچند مقاله کار بردی هم اماده دارم که باید چاپ شود
بازدیدکننده
معرفت محمدی
4 سال پیش
این مطلب بسبار بدرد بخور بنده است بشرط اینکه خدماتش به قیمت معقول بوده وگران نباشد می توانم پایان نامه ام را کتاب کنم وچند مقاله کار بردی هم اماده دارم که باید چاپ شود
بازدیدکننده
علی
4 سال پیش
استخراج مقاله از رساله دکتری تاریخ و چاپ آن


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق