خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چطور از پایان نامه مقاله استخراج کنیم ؟

انتشار 22 آذر 1397
مطالعه 3 دقیقه

مقالات علمی خود را به راحتی از پایان نامه استخراج نمایید و به چاپ برسانید .

چطور از پایان نامه مقاله استخراج کنیم ؟

مقالات علمی خود را به راحتی از پایان نامه استخراج نمایید و به چاپ برسانید .

کسب رتبه علمی پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی با استخراج مقاله از پایان نامه.

ارزش و اهمیت چاپ مقالات علمی و همچنین رتبه علمی که با چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی به دست می آوریم بر تمامی پژوهشگران و دانشجویان عزیز مشخص است .

همه به دنبال کسب امتیازهای فوق العاده چاپ مقالات علمی هستند . علاوه بر هدف کسب رتبه علمی گاهی چاپ مقاله یک الزام و اجبار نیز هست . مثلا در دوره کارشناسی ارشد نمره پایان نامه علاوه بر نمره ی دفاع دانشجو از پایان نامه 2 نمره نیز به چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی اختصاص داده می شود .

از این رو دانشجویان به منظور کسب 2 نمره پایان نامه خود درصدد چاپ مقالات علمی هستند. برخی از دانشجویان مقالات علمی خود را بطور همزمان با نگارش پایان نامه پیش می برند و نتایج بدست آمده در پایان نامه های علمی خود را در مقالاتشان می گنجانند . اما برخی دیگر از داشنجویان توانایی و مهارت نگارش مقاله را ندارند با اینکه نوشته ها و تحقیقات پایان نامه دست رنج  زحمات و حاصل تلاش خودشان هست و اما مهارت رعایت اصول نگارش مقاله و همچنین استانداردهای مقاله را ندارند . علاوه براین ممکن است دانشجویانی نیز باشند که تمامی مهارتهای لازم برای نگارش مقالات علمی را دارند ولی متاسفانه زمان و فرصت کافی برای انجام این کار را ندارند .

پیشنهاد ما برای این دو دسته از دانشجویان استخراج مقاله از پایان نامه است. البته استخراج مقاله از پایان نامه هم به همین راحتی نیستند بلکه باید تمامی استانداردها و اصول فرمت سازی و قالب بندی مقالات را رعایت کرد .

چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه مستلزم رعایت نکات اساسی است و برای موفقیت مقاله باید به تک تک این نکات توجه ویژه شود.تبدیل پایان نامه به مقاله به تصور برخی از افراد کپی پیست کردن بخشهای پایان نامه در قالب یک مقاله است اما چنین ایده‌ای بسیار اشتباه می‌باشد. تبدیل پایان نامه به مقاله به عبارت ساده‌تر به آشپزی شبیه است. برای مثال، برای پخت یک غذای خوشمزه اقلام اولیه مورد نیاز زیادی وجود دارد. سر آشپز برای پختن این غذا به خرد کردن این اقلام، سرخ کردن آنها و ریختن مقدار معقولی از هریک به قابلمه می‌پردازد اما آنها را هیچ وقت به همان شکل خودشان در درون قابلمه و بدون حساب کتاب نمی‌ریزد. تبدیل پایان نامه به مقاله نیز دقیقاً به همین شکل است. مطالب موجود در پایان نامه باید با ظرافت و دقت و مهارت در کنار همدیگر قرار گیرند تا مقاله به وجود آید.

برخی دیگر نیزبر این گمان اند که منظور از استخراج مقاله از پایان نامه یعنی خلاصه و فشرده کردن آن و  بعد از اتمام پایان نامه، شروع به خلاصه کردن پایان نامه می کنند، مثلا پایان نامه 13۰ صفحه ای را به 12 تا ۱۵ صفحه می رسانند. بعد فکر می کنند که مقاله پایان نامه شان آماده است. همواره بیاد داشته باشیم نوشتن مقاله سخت تر است از کاری که برای خود تحقیق انجام می دهیم.

از این رو در میابیم که استخراج مقاله از پایان نامه به همان راحتی و آسانی که به نظر می رسد نیست و نیاز به رعایت اصول و قواعد و استانداردهایی دارد که فقط یک کارشناس خبره و متخصص می تواند از پس آن برآید که خوشبختانه موسسه اشراق با داشتن متخصصین مجرب خود دراین زمینه قبول مسئولیت می نماید.

خدمات موسسه اشراق:

استخراج مقاله از پایان نامه

ترجمه تخصصی مقالات

فرمت بندی و استاندارد سازی مقالات

ارسال مقالات به مجلات معتبر داخلی و خارجی  ( سابمیت )

پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و خارجی در کوتاه ترین زمان با تضمین بالا

تبدیل پایان نامه به کتاب

ترجمه کتاب جدیدالنشر

چاپ کتاب

چاپ کتاب ترجمه شده

واریز هزینه مجلات خارجی

واریز و دریافت تمامی حوالجات دلاری و یورویی

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق