خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم؟

انتشار 26 دی 1397
مطالعه 13 دقیقه

امروزه پژوهشگران زیادی خواستار تبدیل پایان نامه و یا رساله دکتری خود به کتاب هستند. درواقع این موضوع، راهی است که توسط آن می‌توان به برخی از امتیازات و مزایا دست پیدا کرد. اما مورد مهم این است که پایان نامه چگونه و با چه کیفیتی تبدیل به کتاب شود. در این بخش از اشراق تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا در این خصوص بیشتر آشنا شوید.

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم؟

اهمیت تبدیل پایان نامه به کتاب در چیست؟


همان‌طور که می‌دانید کتاب در بین تمامی اقشار جامعه از دانشجویان گرفته تا اساتید، پژوهشگران، کودکان و عموم مردم با هر سطح تحصیلی و علمی که هستند، یک گنجینه ارزشمند به حساب می‌آید. در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب نیز اولین و مهم‌ترین ارزش معنوی که می‌تواند داشته باشد، همین مورد است. معمولاً جهت گردآوری پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشجویان زحمات زیادی را متقبل می‌شوند و تحقیقات فراوانی انجام می‌دهند؛ بنابراین اغلب پایان نامه‌ها حاوی مطالب ارزشمند و نابی هستند؛ اما متاسفانه پس از این که جلسه دفاع در دانشگاه سپری می‌شود، به جز باقی ماندن یک نسخه در دانشجو و مدرک تحصیلی‌اش و نسخه دیگر در کتابخانه دانشگاه جهت استفاده و الگو برداری سایر دانشجویان هم رشته، کاربرد دیگری ندارد. تبدیل پایان نامه به کتاب می‌تواند این اتفاق را به جهات مثبتی سوق دهد. برای مثال اگر واقعاً یک پایان نامه کاربردی و با کیفیت توسط دانشجو کار شده باشد، نسخه کتابی آن می‌تواند بسیار مفید بوده باشد و حتی با کمی تغییرات در محتوای مربوطه، می‌توان حتی آن را به مرحله فروش نیز رساند. همین امر باعث اهمیت پیدا کردن این موضوع می‌شود که دانشجویان را به انجام آن سوق دهد. در ادامه مطلب می‌خواهیم به موارد بیشتری از مزایای استخراج کتاب از پایان نامه صحبت کنیم.

چرا پژوهشگران به تبدیل پایان نامه به کتاب علاقه مند هستند؟


علاوه بر ارزش معنوی که در ابتدای مطلب بدان اشاره گردید، موارد دیگری نیز وجود دارند که باعث علاقه مند شدن دانشجویان به تبدیل پایان نامه به کتاب می‌شود. در ذیل می‌خواهیم به برخی از این موارد اشاره کوتاهی داشته باشیم:

مطالعه

کسب امتیاز در مصاحبه دکتری: با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می توانید تا 4 امتیاز در مصاحبه دکتری اخذ کنید.
کم هزینه بودن آن: چاپ کتاب در مقایسه با
چاپ مقاله در مجلات پولی کم هزینه تر است.
کوتاه بودن پروسه:‌ معمولا بخش اعظمی از مدت زمان چاپ کتاب به اخذ مجوزهای آن مربوط است اما این بازه زمانی باز هم نسبت به داوری مقاله و چاپ آن کوتاه تر می باشد.
ثبت در کتابخانه ملی: پس از اخذ مجوزهای مربوطه کتاب شما در کتابخانه ملی ثبت می گردد.
جاودانه نگهداشتن پایان نامه:‌ شما می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب آن را به یک اثر جاودان مبدل کنید.

پایان نامه را چگونه به کتاب تبدیل کنیم؟


همان‌طور که می‌دانید، فرمت کلی پایان نامه با کتاب بسیار متفاوت است. درواقع وقتی شما می‌خواهید از پایان نامه خودتان، کتاب استخراج کنید، بایستی آن را به فرمتی تبدیل کنید که برای همگان قابل خواندن و مطالعه باشد. زیرا مخاطب پایان نامه معمولاً اساتید و دانشجویان هم رشته می‌باشد و آن‌ها نیز با قسمت‌های مختلف آن آشنایی کامل دارند اما شرایط کتاب این‌طور نیست و بایستی متن آن بسیار روان‌تر و ساده‌تر از پایان نامه باشد. در ذیل به یکسری از مواردی که در این راه به شما کمک خواهد کرد اشاره می‌کنیم:

book title

انتخاب یک عنوان مناسب


همان‌طور که می‌دانید معمولاً عناوین پایان نامه‌ها، به صورت طولانی و دارای جزئیات بیشتری هستند که حتی در انتهای عنوان به جامعه آماری یا مطالعه موردی نیز اشاره می‌کنند؛ اما واقعیت این است که اگر شما عنوان پایان نامه را عینان بدون تغییر در عنوان کتاب جایگذاری کنید، جذابیتی برای مخاطب نخواهد داشت؛ بنابراین باید سعی کنید از یک عنوان بسیار کوتاه‌تر و جذاب‌تر برای کتاب خود استفاده کنید که هم معرف محتوای داخل کتاب باشد و هم اینکه توانایی جذب مخاطب را داشته باشد.

کتاب

تبدیل برخی از قسمت ها به فرمت کتاب


اولین و مهم‌ترین موردی که بایستی مدنظر داشته باشید این است که در تمامی متن پایان نامه ابتدا کلمه "پایان نامه" را به کلمه "کتاب" تبدیل کنید. جهت آسان‌تر شدن این کار می‌توانید در نرم افزار word با کلیدهای ترکیبی Ctrl+H=Replace این کار را انجام دهید. در قدم بعدی بایستی تغییراتی در فهرست پایان نامه خود ایجاد کنید. معمولاً پایان نامه حاوی فهرست مطالب با جزئیات بیشتری با به همراه داشتن نمودار و جداول و... صورت می‌گیرد. در کتاب بایستی این جزئیات را کاهش دهید و فقط به عنوان های اصلی در فهرست اشاره کنید. پس از آن می‌توانید یک پیشگفتار به قلم خودتان نگارش کرده و در ابتدای کتاب قرار دهید. قدم بعدی تبدیل چکیده پایان نامه به مقدمه است. می‌توانید با ایجاد کمی تغییرات یک مقدمه ساختاری و خوب ایجاد کنید. پایان نامه دارای فصول مختلف و مفصلی هست که نیازی به آوردن تمامی این فصول در کتاب نیست، شما می‌توانید با خلاقیت خود برخی از فصول را ترکیب، حذف و یا اضافه کنید. در آماده سازی فصل‌های کتاب، خود را در جای مخاطب قرار دهید و از زاویه دید او مطالب را گردآوری کنید. همچنین به دلیل این که متن پایان نامه را تغییر داده‌اید، حتماً به قسمت رفرنس‌ها و منابع پایان کتاب دقت کنید و آن‌ها را از نو و با توجه به متن بنویسید.

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب


صفحه آرایی عبارت است از کلیه اقداماتی که باعث ایجاد تناسب بین متن و تصاویر کتاب می‌شود. معمولاً صفحه آرایی کتاب دارای یک فرمت استاندارد است، اما ممکن است از سوی دانشگاه فرمت خاصی مد نظر داشته باشند که بایستی طبق آن جلو بروید. برای صفحه آرایی کتاب، از نرم افزارهای مختلفی استفاده می‌شود که رایج ترین آن‌ها نرم افزار word و indesign می‌باشد. در صفحه آرایی مواردی از جمله: تنظیم صفحات با توجه به قطع کتاب، تعریف استایل خاص برای عناوین کتاب، بخش بندی یا سکشن بندی کتاب، ایجاد سر صفحه و پاصفحه، درج فهرست کتاب و... صورت می‌گیرد.

جلد کتاب

طراحی جلد کتاب


در انتخاب طرح جلد موردنظر، باید دقت بسیاری از لحاظ طیف رنگ، شکل و... شود؛ زیرا مجوزهایی که برای کتاب صادر می‌گردد، طرح روی جلد نیز مد نظر قرار داده می‌شود. پس بنابراین هم باید موازین قانونی کشورمان رعایت شود و هم اینکه موضوع مورد مطالعه در کتاب را شرح دهد و همچنین قابلیت جذب مخاطب را داشته باشد. طراحی جلد کتاب شامل مواردی مانند روی جلد، عطف کتاب و پشت جلد خواهد بود. سعی کنید همواره در طراحی جلد، مخاطب کتاب خود، موضوع آن، فرهنگ و آداب و رسوم کشور و... را در نظر داشته باشید تا یک طراحی درخور، شایسته و مرتبط با محتوای کتاب انجام دهید. اگر خودتان نیز آشنایی کامل با نرم‌افزارهای گرافیکی ندارید، می‌توانید ایده هایی که درمورد طراحی جلد کتاب ارزشمندتان را دارید با یک طراح گرافیست درمیان بگذارید و از او در این زمینه کمک بگیرید.

پس از تبدیل پایان نامه به کتاب چه مراحلی باید طی شود؟


پس از این که فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل شد نوبت به طی کردن پروسه چاپ کتاب می‌باشد. معمولاً زمان بر ترین مرحله این قسمت است که باید منتظر تایید نهایی سازمان‌های ذی ربط جهت اخذ مجوز و تایید کتاب جهت چاپ بود و سپس مراحل بعدی را طی کرد. در این قسمت می‌خواهیم شما را با این مراحل آشنا کنیم:

راهنما

شابک

مرحله اول: دریافت شابک


International Standard Book Number یا به اختصار ISBN که با نام شابک شناخته می‌شود. یک کد بین المللی 13 رقمی است که 3 رقم اول آن مربوط به پیشوند است و با شماره 978 شروع می‌شود. بعد از آن یک شماره 3 رقمی که نشان‌دهنده موقعیت جغرافیایی، زبانی و کشور انتشار کتاب است و 4 رقم بعدی مشخصات ثبت کننده کتاب یا همان ناشر می‌باشد. 2 رقم بعدی آن مربوط به شناسه عنوان کتاب و تک رقم آخر آن رقم کنترل و یا مجوز کتاب است که با فرمول خاصی محاسبه می‌شود. به وسیله شابک می‌توان به راحتی و در زمان کم کتب مختلف را جستجو کرده و به آن‌ها دست پیدا کرد. علاوه بر آن، شما برای اخذ مجوز فیپا، نیازمند دریافت شابک هستید. دقت کنید که پروسه چاپ کتاب و اخذ مجوزهای آن بایستی توسط ناشر طی شود.


فیپا

مرحله دوم: اخذ مجوز فیپا


فیپا مخفف عبارت "فهرست نویسی پیش از چاپ" می‌باشد. در صفحه اول هر کتاب مشخصاتی درج می‌گردد که این مشخصات مربوط به فیپاست. با اخذ این مجوز، اطلاعات کتاب شما بر مبنای استانداردهای بین المللی قبل از چاپ کتاب، ثبت و ضبط می‌گردد. جهت ثبت درخواست خود برای دریافت مجوز فیپا ،می‌توانید به سایت آن مراجعه کرده و درخواست خود را ارسال نمایید. مدت زمان اخذ مجوز فیپا برای کتاب‌های مختلف، متفاوت است برای کتاب‌هایی که برای اولین بار می‌خواهند به چاپ برسند، ممکن است 10 الی 15 روز طول بکشد. در حال حاضر تنها نهاد رسمی که به‌ عنوان مرجع صدور فیبا در ایران شناخته می‌شود، سازمان اسناد و کتابخانه ملی است. مهم‌ترین مشخصاتی که در فیپا نوشته می‌شود عبارت اند از: نام نویسنده، عنوان کتاب، نام و مشخصات ناشر، سال چاپ کتاب، مشخصات ظاهری کتاب مانند تعداد صفحات، نوع قطع، شماره شابک، رتبه بندی کنگره و شماره کتاب شناسی ملی کتاب می‌باشد.


وزارت فرهنگ

مرحله سوم: اخذ مجوز چاپ


تا به این جای کار، ما یک فایل از کتاب همراه با مجوز فیپا داریم؛ که در این مرحله بایستی طراحی جلد کتاب نیز به اتمام رسیده باشد؛ زیرا قرار است سه نسخه از کتاب چاپ شده را به همراه طراحی جلد آن به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی جهت بررسی از لحاظ عدم مغایرت با قوانین موجود در کشور ارسال کنیم تا مجوز چاپ صادر شود. معمولاً این مرحله از اخذ مجوز، زمان بر ترین مرحله است؛ زیرا با توجه به موضوعات کتاب، مدت زمان صادر کردن آن متفاوت است. برای مثال ممکن است حتی اخذ مجوز چاپ کتاب تا 3 ماه نیز طول بکشد و یا با قوانین موجود در کشور در تضاد بوده و به نویسنده برگشت داده شود. به هر حال بایستی با صبر و حوصله تمامی این مراحل را سپری کرد و منتظر مجوز چاپ کتاب بود.


پرینت

مرحله چهارم:‌ صحافی و چاپ کتاب


پس از این که مجوز چاپ از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی اخذ شد، قبل از دریافت مجوز پخش، کتاب به چاپخانه فرستاده می‌شود و با توجه به تعداد تیراژ، نوع چاپ مربوطه مشخص می‌گردد. برای مثال برای تیراژهای بالای 1000 از چاپ افست استفاده می‌شود و برای زیر 1000 از چاپ دیجیتالی کمک گرفته می‌شود. پس از اتمام مرحله چاپ، صحافی کتاب انجام می‌شود. این مرحله یکی از ظریف‌ترین و زیباترین مراحل چاپ کتاب است. درواقع صحافی کتاب، هنری است که به راستی کتاب را منحصر به فرد و به طور فوق‌العاده‌ای زیبا می‌کند. در صحافی، جلد گذاری کتاب، تا کردن آن و برش صورت می‌گیرد تا کتاب به یک حالت فیزیکی و قابل خواندن و ماندگار تبدیل شود.


کتاب

مرحله پنجم: اخذ مجوز پخش


آخرین مرحله از مراحل چاپ کتاب، اخذ مجوز پخش کتاب است. متاسفانه بسیاری از نویسندگان و یا ناشران، اللخصوص اگر کتاب مستخرج از پایان نامه باشد، در انجام این مرحله، سهل انگاری می‌کنند؛ اما به یاد داشته باشید که بدون اخذ این مجوز، امکان اخذ امتیاز در مصاحبه دکتری توسط تبدیل پایان نامه به کتاب و یا فروش آن امکان پذیر نمی‌باشد. این گواهی در حقیقت بدین معناست که کتاب منتشر شده همان کتابی است که قبلاً توسط وزارت ارشاد مجوز آن صادر شده و تغییری در متن آن وجود ندارد و به منزله صدور این مجوز، پخش کتاب بلامانع است. پس از به اتمام رسیدن این مرحله نیز دیگر مشکلی برای کتاب ارزشمند شما وجود ندارد و می‌توانید از آن در جهت اهداف خود بهره ببرید.

تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق چگونه صورت می‌گیرد؟


اگر می‌خواهید از صفر تا صد تبدیل پایان نامه به کتاب در تمامی رشته‌ها و زبان‌های مختلف و سپس چاپ آن را با خیال راحت به دست یک گروه حرفه‌ای و متخصص بسپارید، موسسه انتشاراتی اشراق می‌تواند بهترین گزینه برایتان باشد. شما می‌توانید ابتدا فایل ارزشمند پایان نامه خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا برآورد هزینه فرمت بندی آن را بر اساس تعداد کلمات و منابع و همچنین نوع کیفیت درخواستی و زمان تحویل پروژه انجام دهند. لازم به ذکر است شما عزیزان می‌توانید حالت‌های طلایی و طلایی پلاس را جهت انجام فرمت بندی انتخاب کنید که در حالت دوم علاوه بر فرمت بندی، بازخوانی توسط محقق دوم نیز صورت می‌گیرد. همچنین نوع زمان بندی خود را می‌توانید عادی، فشرده و فشرده پلاس بر اساس محدودیت زمانی خود انتخاب کنید. پس از انجام فرمت بندی و تایید نهایی از جانب شما، فایل موردنظر به بخش کتاب ارجاع داده شده و خدمات صفحه آرایی و طراحی جلد آن آغاز می‌گردد و پس از آماده شدن آن برای اخذ مجوزهای مربوطه از سوی موسسه اقدام شده و گزارش مرحله به مرحله آن به مشتری داده خواهد شد. کل پروسه مربوط به این خدمات تقریباً ظرف مدت 40 روز انجام می‌گیرد و پس از اتمام مراحل آن، کتاب‌ها به صورت پستی در هر نقطه از کشور که باشید، ارسال خواهد شد.

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب به چه عواملی بستگی دارد؟


حال که با مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق آشنا شدید، نوبت آن است تا از هزینه‌هایی که در فرمت بندی پایان نامه به فرمت کتاب و سپس چاپ آن دخیل هستند؛ نیز اطلاع بیابید تا یک انتخاب راحت‌تر و بدون نگرانی داشته باشید. با توجه به اینکه دغدغه بسیاری از پژوهشگران هزینه‌های چاپ و نشر کتاب می‌باشد، در ذیل می‌خواهیم به این موارد اشاره کنیم:

تعداد کلمات پایان نامه


هر چقدر تعداد کلمات و منابع پایان نامه زیاد باشد، هزینه فرمت بندی آن به فرمت کتاب توسط ویراستار نیز بیشتر خواهد بود؛ زیرا مستلزم به صرف وقت بیشتری است.

زمان تحویل


به طور کلی سه نوع زمان بندی عادی،فشرده و فشرده پلاس در ثبت سفارش وجود دارد که هر قدر زمان تحویل کوتاه‌تر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

خدمات درخواستی


برخی خدمات درخواستی از سوی مشتری مانند وجود جداول نمودار‌ها و... در فایل موردنظر و یا طراحی جلد کتاب در طرح و شکل خاص در افزایش هزینه نهایی موثر است.

تعداد صفحات کتاب


معمولا هزینه نهایی چاپ کتاب با تعداد صفحات آن محاسبه می‌شود و هر چقدر تعداد صفحات یک جلد کتاب بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جنس کاغذ


جنس و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است و هر چقدر کیفیت کاغذ مورد استفاده در چاپ بهتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

تعداد جلد


تعداد جلد یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی چاپ کتاب می‌باشد که حداقل تعداد جلد قابل چاپ در موسسه انتشاراتی اشراق 5 جلد می‌باشد.

قطع کتاب


با توجه به قطع کتاب و طول و عرض آن میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و در هزینه چاپ تاثیرگذار است. رایج ترین قطع کتاب مستخرج از پایان نامه قطع وزیری می‌باشد.

چاپ رنگی


هزینه چاپ کتاب به حالت تمام رنگی یا سیاه و سفید و یا ترکیبی از هر دو می‌تواند متغیر باشد. بدیهی است که هزینه چاپ کتاب به صورت رنگی بیشتر است.

مراحل ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق


شاید شما هم جزء داوطلبانی هستید که قصد دارید از طریق تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن به تقویت رزومه خود اقدام کنید. به نگارش درآوردن یک کتاب می‌تواند امتیازات زیادی را برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد، یکی از رایج‌ترین نوع به چاپ رساندن کتاب، برگرفتن کتاب از پایان نامه ارشد و یا رساله دکتری شما می‌باشد. برای ثبت سفارش تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ آن در موسسه انتشاراتی اشراق لازم است تمامی مراحلی که در زیر به آن اشاره شده است را انجام دهید.

ثبت

ابتدا سفارش خود را ایجاد کرده و فایل پایان نامه و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید.

پشتیبانی

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و عنوان های پیشنهادی کتاب اعلام می شود.

ارسال

پس از تایید شروع کار فرمت بندی و تبدیل پایان نامه به کتاب آغاز می شود.

تحویل

پس از تأیید نهایی شما و اخذ مجوزهای لازم کتاب وارد مرحله چاپ می‌شود.

خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق


موسسه انتشاراتی اشراق با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و متبحر خود، روند تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب شما را با کمترین هزینه، کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان میسر می‌کند. موسسه انتشاراتی اشراق به صورت رایگان قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب را به صورت آنلاین برآورد می‌کند و به اطلاع مشتریان عزیز می‌رساند. شایان ذکر است که در ارائه این خدمات، محرمانگی پایان نامه حفظ خواهد شد. بنابراین مشتریان با خیال راحت می‌توانند پایان نامه خود را به ما بسپارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

موسسه انتشاراتی اشراق در تمامی تخصص ها و رشته ها در حوزه تبدیل پایان نامه به کتاب فعالیت دارد.

عوامل بسیاری مانند تعداد کلمات، زبان، تخصص متن، سفارش صفحه آرایی و طراحی جلد، تعداد منابع و ... بر هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب تاثیرگذارند. شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از هزینه دقیق مطلع شوید.

بله، پایان نامه شما توسط کارشناسان حرفه‌ای و متبحر ما در موسسه انتشاراتی اشراق با رعایت اصول صحیح به صورت تخصصی با بالاترین کیفیت به فرمت کتاب تبدیل می‌شود. همچنین کارشناسان ارزیابی ما کیفیت پروژه را بررسی و کنترل می‌کنند تا تمام موارد مطابق نظر مشتری باشد و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می‌شود.

موسسه انتشاراتی اشراق دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود. یکی از مهم ترین اصول موسسه انتشاراتی اشراق حفظ محرمانگی اطلاعات و فایل های ارسالی مشتریان عزیز می باشد و تمامی ارکان این مجموعه ملزم به رعایت اصول محرمانگی و حفظ حریم خصوصی مشتریان هستند.

تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه انتشاراتی اشراق توسط افراد متخصص که تجربه بالایی در این زمینه دارند انجام می‌شود.

بله اگر خدمات چاپ کتاب را در موسسه انتشاراتی اشراق انجام دهید، اخذ کلیه مجوزها بر عهده موسسه خواهد بود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر کتاب های من بدستم رسید خیلی عالی بود ممنونم
با سلام و احترام خیلی تبریک عرض میکنم موفق باشید
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر میخواستم پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنم. چگونه از سایت شما اقدام کنم؟
با سلام و عرض ادب احتراما لینک ثبت سفارش کتاب خدمت شما https://isi-isc.com/module-41/create باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
استخراج کتاب از پایان نامه و چاپ چند روز زمان میبرد؟
با سلام احتراما یک الی دو ماه زمانبر خواهد بود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام پایان نامه ارشد رو تبدیل به کتاب کنم امتیاز دارد؟
با سلام احتراما برای کسب اطلاعات از امتیاز چاپ کتاب بصورت رایگان مشاوره بگیرید شماره تماس 04133373424
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام پایان نامه ارشد رو تبدیل به کتاب کنم امتیاز دارد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
استخراج کتاب از پایان نامه و چاپ چند روز زمان میبرد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر میخواستم پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنم. چگونه از سایت شما اقدام کنم؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر کتاب های من بدستم رسید خیلی عالی بود ممنونم
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشین تبدیل پایان نامه به کتاب و طراحی جلدون بدون اخذ مجوز و چاپ انجام میدهید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما بابت دیدگاهتان بله تنها صفحه آرایی و طراحی جلد انجام میدهیم برای مشاوره رایگان با شماره های 09149724933-04133373424 تماس بگیرید. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر اگر از پایان نامه مقاله چاپ کرده باشیم میتونیم به کتاب هم تبدیل کنیم؟ امتیاز دارد؟
با سلام و عرض ادب احتراما مانعی ندارد میتونید به کتاب نیز تبدیل کنید اما برای چاپ کتاب بهتر هست از کتاب های جدیدالنشر تخصصی انتخاب کنید و ترجمه و بعنوان مترجم کتاب به چاپ برسانید. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام مطالبتون خیلی عالی و کامل بود سپاس
با سلام از پیام ارزشمندتان بسیار سپاسگزاریم.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام مطالبتون خیلی عالی و کامل بود سپاس
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر اگر از پایان نامه مقاله چاپ کرده باشیم میتونیم به کتاب هم تبدیل کنیم؟ امتیاز دارد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام خسته نباشین تبدیل پایان نامه به کتاب و طراحی جلدون بدون اخذ مجوز و چاپ انجام میدهید؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
ممنون از سایت خوبتون
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از حسن و توجه شما بی نهایت سپاسگزاریم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
ممنون از موسسه خوبتون شما بهترین هستین
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خشنودیم. به امید همکاری های بیشتر با شما پژوهشگر عزیز.
بازدیدکننده
https://researchinventor.ir/
11 ماه پیش
ممنون از سایت خوبتون
بازدیدکننده
https://researchinventor.ir/
11 ماه پیش
ممنون از موسسه خوبتون شما بهترین هستین
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
باسلام بر کارشناسان موسسه انتشارات اشراق هزینه مقاله در رشته علوم انسانی چقدر می‌شود و چه مدت زمان می‌برد تا تهیه گردد باتشکر
با سلام و عرض ادب از اینکه موسسه انتشاراتی اشراق را جهت انجام خدمات برگزیده اید، صمیمانه از شما سپاسگزاریم. احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
محمد حسن مهدوی نژاد
11 ماه پیش
باسلام بر کارشناسان موسسه انتشارات اشراق هزینه مقاله در رشته علوم انسانی چقدر می‌شود و چه مدت زمان می‌برد تا تهیه گردد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 سال پیش
در پاسخ به:
درود. می خواستم پایان نامه را به کتاب تبدیل کنم. چکار کنم؟ هزینه آن چقدر می شود؟
سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت اطلاع از هزینه ها با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید: 09149724933 و یا 04133373424
بازدیدکننده
داریوش قیطاسی
1 سال پیش
درود. می خواستم پایان نامه را به کتاب تبدیل کنم. چکار کنم؟ هزینه آن چقدر می شود؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
چند روزه چاپ می کنید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما مرحله فرمت بندی تا چاپ کتاب و اخذ مجوزهای مربوطه تقریبا 40 روز طول می کشد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
کارتون خیلی عالی بود ممنون بابت خدمتت دهی خوبتون 🙏
با سلام و عرض ادب از اینکه موسسه انتشاراتی اشراق را جهت انجام خدمات برگزیده اید، صمیمانه از شما سپاسگزاریم. خوشحالیم که توانسته ایم رضایتتان را جلب کنیم. موفق و موید باشید.
بازدیدکننده
مهدوی
2 سال پیش
کارتون خیلی عالی بود ممنون بابت خدمتت دهی خوبتون 🙏
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام خواستم بابت خدمات با کیفیتی که ارائه دادید ازتون تشکر کنم. مجوزها و چاپ کتاب از پایان نامه ام کاملا اصولی و طبق خواسته ام انجام شد.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما، خوشحالیم که توانسته‌ایم رضایتتان را جلب کنیم. به امید همکاری مجدد با شما در روزهای آتی. موفق باشید.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 سال پیش
سلام خواستم بابت خدمات با کیفیتی که ارائه دادید ازتون تشکر کنم. مجوزها و چاپ کتاب از پایان نامه ام کاملا اصولی و طبق خواسته ام انجام شد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
باسلام متقاضی تبدیل پایان نامه به کتاب هستم، چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟
با سلام و عرض ادب احتراما پس از ثبت سفارش خود در سایت موسسه انتشاراتی اشراق، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردد. و همچنین می توانید از طریق ایمیل: isiisc2011@gmail.com و یا از واتساپ 09149724933 درخواست خود را ارسال نمایید. شماره های تماس ما 04133373424-09149724933 می باشد. باتشکر
بازدیدکننده
فرشته سادات فخردینی
2 سال پیش
باسلام متقاضی تبدیل پایان نامه به کتاب هستم، چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق