خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چگونه آثار ادبی خود را چاپ کنیم ؟

انتشار : 27 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

نویسندگان و شاعران عزیزی که دستی در نگارش دارند و آثار ادبی زیبایی را خلق می کنند باید این آثار خود را ثبت و جاودانه نمایند .

چگونه آثار ادبی خود را چاپ کنیم ؟

نویسندگان و شاعران عزیزی که دستی در نگارش دارند و آثار ادبی زیبایی را خلق می کنند باید این آثار خود را ثبت و جاودانه نمایند .

نویسندگان آثار ادبی چه به عنوان یک دانشجو رشته ادبیات و چه به عنوان یک نویسنده که ذوقی در نوشتن دارد و آثاری زیبا را نوشته است و اشعاری دلنشین را به صورت ناخود آگاه و فی البداهه سروده است ، باید این آثار ارزشمند ادبی خود را در معرض نمایش و مطالعه قرار دهند .

البته اکثر نویسندگان در رویای چاپ آثار خود هستند برخی برای افتخار و دیده شدن می خواهند این آثار ادبی خود را در قالب کتاب به چاپ برسانند و برخی دیگر با دلیل کسب امتیاز و گروهی هم برای کسب درآمد و فروش آثار خود در فکر چاپ آثار ادبی خود هستند .

اما چگونه می توان این آثار ادبی با ارزش را به چاپ رساند ؟ چگونه می توان این نویسندگان عزیز را در رسیدن به هدفشان یاری نمود ؟ راه تحقق رویاهای نویسندگان آثار ادبی چیست ؟

پاسخ تمامی این سوالات خدمات چاپ کتاب موسسه اشراق می باشد .

تمامی نویسندگان عزیز با هر دلیلی می توانند نوشته ها و آثار ادبی خود را در قالب کتاب به چاپ برسانند و وارد بازار نمایند .

پس دیگر چاپ آثار ادبی شما نویسندگان عزیز یک رویای دور از دسترس نیست بلکه به کمک کارشناسان موسسه اشراق می توانید تمامی مراحل چاپ کتاب را به راحتی بگزرانید و آثار خودتان را در کتاب خانه به ثبت برسانید .

همچنین در صورتی که موفق به خلق آثار زیبای خود نشدید ولی نیاز به چاپ کتاب دارید می توانید پایان نامه خود را به کمک محققان موسسه اشراق به کتاب تبدیل کنید و آن را به چاپ برسانید تا از امتیازات مربوط به چاپ کتاب نیز بهره مند شوید .

اما در خصوص پاسخ به سوال چگونه آثار ادبی خود را چاپ کنیم ؟ کارشناسان موسسه اشراق که تخصص آنها در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر از جمله مجلات isi به صورت تضمینی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب می باشد ، برای آشنایی بهتر شما با چاپ کتاب مواردی را ارائه نموده اند .

مراحل چـاپ کتاب در حالت فوری و ارزان در موسسه اشراق

  • آماده كردن فایل تایپ شده ی کتاب توسط نویسنده و یا متقاضی چاپ و ارسال آن به کارشناسان موسسه اشراق.
  • درصورت عدم صفحه آرایی ، کارشناسان بخش مربوط به صفحه آرایی و ویراستاری ، صفحه آرایی اثر را تنظیم می نمایند.
  • بررسی نهایی فایل تنظیم شده توسط کارشناس .
  • عقد قرارداد.
  • انجام مراحل اداری توسط مسئول مربوطه در موسسه اشراق.
  • اخذ مجوز شابک از خانه کتاب.
  • اخذ مجوز فیپا از کتاب خانه ملی.
  • اخذ مجوز چـاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .
  • طراحی جلد ، اگر متقاضی طرح خاصی را مد نظر داشته باشد اعلام کرده و طبق آن طراحی صورت می گیرد و در غیر این صورت طراحی جلد توسط طراحان موسسه اشراق صورت می گیرد . ممکن است که خود متقاضی و یا نویسنده طرح جلد آماده را برای چاپ ارسال نماید.
  • چـاپ کتاب، توسط انتشارات و تحویل آن به نویسنده . کتاب چاپ شده با هماهنگی به نشانی ثبت شده متقاضی، ارسال می گردد.

تمامی این مراحل توسط کارشناسان بخش چاپ کتاب در موسسه اشراق در کوتاه ترین زمان انجام می شود و در مدت زمان 22 روز کاری می توانید آثار ادبی خود را که در قالب کتاب به چاپ رسیده اند درب منزل دریافت نمایید .

بنابراین هیچ گونه مشکل و سدی بر سر راه چاپ آثار ادبی و اشعار شما وجود ندارند و به راحتی می توانید هر آنچه را که با ذوق و شوق ادبی خود نگارش نموده و اشعار زیبایی که در خلوت خود سروده اید را به چاپ برسانید و خود را به عنوان یک نویسنده ادبی به دیگران معرفی کنید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق