خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

دانلود جدیدترین بلک لیست وزارت علوم

انتشار 26 فروردین 1397
مطالعه 1 دقیقه

وزارت علوم و تحقیقات بر مبنای سیاست علمی و ارزشی ، لیست مجلات نامعتبر خارجی را به منظور اطلاع اساتید و دانشجویان، بطور مستمر اعلام و به روزرسانی می کنند.

دانلود جدیدترین بلک لیست وزارت علوم

طبق بررسی و اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت علوم، تعدادی از مجلات داخلی و خارجی را به عنوان مجلات نامعتبر و جعلی شناسایی کرده اند و که چاپ مقاله پژوهشگران در این مجلات هیچ امتیاری برای آنها در بر ندارد. پژوهشگران لازم است تا قبل از انتخاب مجلات برای چاپ مقاله، از بود ونبود نام مجله انتخابی خود در لیست سیاه وزارت علوم اطمینان حاصل نمایند. 

آخرین لیست سیاه مجلات خارجی وزارت علوم

قابل ذکر است که عناوین مندرج در این فهرست، از تاریخ ورود به فهرست، نامعتبر بوده و این عدم اعتبار، شامل مقالات چاپ شده قبل از بلک لیست نمی شود و تنها مقالات چاپ شده، از تاریخ اعلام بلکی محاسبه می شود. همچنین این فهرست به طور مستمر در مراجع مذکور مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در صورتیکه هر یک از این نشریات از سطح علمی قابل قبول برخوردار شوند از این فهرست خارج و از آن تاریخ، به عنوان نشریه معتبر تلقی خواهند شد و نیز در صورتیکه نشریه نامعتبر جدیدی شناسایی شود به این فهرست اضافه خواهد شد. با انتشار هر لیست سیاه ، لیست های گذشته از درجه اعتبار ساقط می شوند و لیست جدید، بطور کامل جایگزین آن شده و ملاک قرار میگیرد.

از آنجا که برخی ژورنال های خارجی در لیست سیاه وزارتین حضور دارند، جهت تسهیل کار پژوهشگران گرامی این امکان فراهم شد تا برمبنای آخرین لیست به روزرسانی شده وزارت علوم و تحقیقات، در نتایج جستجوی وبسایت ضریب تاثیر  وضعیت ژورنال مدنظر در لیستهای سیاهه مذکور به نمایش درآید.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق، مسیر چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم را برای پژوهشگران و محققین  هموار می سازد و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مجله مناسب، آنها را یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

دانلود آخرین بلک لیست وزارت علوم و تحقیقات

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام چاپ مقاله در مجله ای که بلک است هیچگونه مجازاتی ندارد . فقط در دانشگاه مرتبط با بلک لیست ممکن است امتیاز نداشته باشد . اگر در بلک لیست دانشگاه آزاد باشد برای دانشگاه آزاد امتیاز نخواهد داشت و اگر در بلک لیست وزارت علوم باشد برای دانشگاه دولتی امتیاز نخواهد داشت . می توانید از همان طریقی که مقاله را ارسال فرمودید به سردبیر د ایمیل زده و درخواست دهید که مقاله را از سایت حذف کنند. باتشکر
بازدیدکننده
احسان74
3 سال پیش
با عرض ادب بنده از لیست بلک وزارت علوم خبر نداشتم، اشتباهی مقالم تو یکی از این مجله های بلک لیست چاپ شد. امکانش هست شما باهاشون مکاتبه کنید که بردارن؟ آیا مشمول مجازات میشم؟ برام دردسر ساز میشه؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق