خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

دانلود جدیدترین بلک لیست وزارت بهداشت

انتشار 26 فروردین 1397
مطالعه 1 دقیقه

وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، بر مبنای سیاست علمی و ارزشی ، لیست مجلات نامعتبر خارجی را به منظور اطلاع اساتید و دانشجویان، بطور مستمر اعلام و به روزرسانی می کنند.

دانلود جدیدترین بلک لیست وزارت بهداشت

طبق بررسی و اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعدادی از مجلات داخلی و خارجی را به عنوان مجلات نامعتبر و جعلی شناسایی شده که چاپ مقالات پژوهشگران در این مجلات هیچ امتیاری برای آنها در بر ندارد. لازم است تا پژوهشگران قبل از انتخاب مجلات برای چاپ مقاله، از بود ونبود نام این مجلات در لیست سیاه وزارت اطمینان حاصل نمایند. امکان مشاهده، جستجوی لیست سیاه وزارت بهداشت از طریق سایت blacklist.research.ac.ir وجود دارد. همان طور که در سایت مذکور نیز اشاره شده است، فهرست حاضر تمامی مجلات نامعتبر موجود را در بر نمی گیرد و عدم وجود مجله در این فهرست، الزاما دلیل بر معتبر بودن آن نیست. اما وجود مجله در این فهرست نشان دهنده نامعتبر بودن آن است.

آخرین لیست سیاه مجلات خارجی وزارت بهداشت

قابل ذکر است که عناوین مندرج در این فهرست، از تاریخ ورود به فهرست، نامعتبر بوده و این عدم اعتبار، شامل مقالات چاپ شده قبل از بلک لیست نمی شود و تنها مقالات چاپ شده، از تاریخ اعلام بلکی محاسبه می شود. همچنین این فهرست به طور مستمر در مراجع مذکور مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در صورتیکه هر یک از این نشریات از سطح علمی قابل قبول برخوردار شوند از این فهرست خارج و از آن تاریخ، به عنوان نشریه معتبر تلقی خواهند شد و نیز در صورتیکه نشریه نامعتبر جدیدی شناسایی شود به این فهرست اضافه خواهد شد. با انتشار هر لیست سیاه ، لیست های گذشته از درجه اعتبار ساقط می شوند و لیست جدید، بطور کامل جایگزین آن شده و ملاک قرار میگیرد.

از آنجایی که برخی ژورنال های خارجی در این لیست حضور دارند، جهت تسهیل کار پژوهشگران گرامی این امکان فراهم شد تا برمبنای آخرین لیست به روزرسانی شده  وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ، در نتایج جستجوی وبسایت ضریب تاثیر وضعیت ژورنال مدنظر در لیست های سیاهه مذکور به نمایش درآید.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق، مسیر چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم را برای پژوهشگران و محققین  هموار می سازد و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مجله مناسب، آنها را یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

دانلود آخرین بلک لیست وزارت بهداشت

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق