خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


دانلود مقاله ISI

انتشار : 17 شهریور 1398
مطالعه : 3 دقیقه

از مشکلات رایج دانشجویان و پژوهشگران در مقاطع ارشد و دکتری دسترسی آن‌ها به مقالات علمی ISI با توجه به تحریم های اخیر است. در این قسمت می‌خواهیم با سایت های رایگان و بدون فیلتر برای دانلود مقالات آشنا شویم.

دانلود مقاله ISI

قصد دارید مقاله ای نگارش کنید و یا درباره ی موضوعی می‌خواهید تحقیقاتی انجام دهید یکی از راه های کسب اطلاعات در زمینه تحقیقتان مراجعه به مقاله های مربوطه است موضوعی که باید به آن توجه کنیم این است که آیا مقاله ای که برای مطالعه انتخاب کرده اید از نظر محتوایی و اطلاعات آن تا چه اندازه صحت دارد، آیا می شود به مطالب آن اعتماد کرد و یا استدلال های آن تا چه حدی قوی و قانع کننده هستند. این ها مواردی هستند که باید مورد توجه واقع شوند. یکی از راه حل های حل این مشکل دانلود مقاله از سایت های معتبر است یکی از این سایت ها و مجله معتبر در دنیا، مجلات مربوط به موسسه ای اس ای است. ای اس ای نوعی بانک اطلاعات علمی انواع مقالات معتبر در دنیا محسوب می شود. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت از مقالات چاپ شده در این مجلات استفاده و بهره ببرید.

  🍂 مـقـالـات ISI   

مجلات ISI  آن دسته از مجلاتی هستند که در موسسه اطلاعات علمی ( تامسون رویترز ) ثبت شده باشند . یکی از معیار های ارزیابی علمی محققین میزان ثبت و چاپ مقاله ISI می باشد. مقالات ISI خود بر دو نوع مجلات ایمپکت دار (JCR) که از معتبرترین مجلات میباشد. و مجلات بدون ایمپکت دار (LISTET) تقسیم می شوند که این مجلات نیز معتبر می باشند ولی نسبت به ایمپکت دار ها از اعتبار کمتری برخوردار هستند.

  🌐 چند نمونه از سایت های دسترسی به مقالات isi : 

🔶🔸www.ScienceDirect.com 

🔸🔶www.Springerlink.com

🔶🔸 Online 

🔸🔶www.ASCE.org 

🔶🔸www.aiaa.org 

🔸🔶iopscience.iop.org 

🔶🔸pubs.acs.org 

🔸🔶www.jstor.org

🔶🔸www.nature.com 

🔸🔶Optics InfoBase 

🔶🔸Emerald

🔸🔶ieeexplore.ieee.org

توجه: مقالات علمی isi که در سایت هایی از جمله سایت ساینز دایرکت وجود دارند از نظر نحوه دانلود به دو بخش مجلات open access🔎 و close access🔎 تقسیم می شوند:

🔴🔵مجلات اپن اکسس مجلاتی هستند که دسترسی به آنها رایگان و آزاد است یعنی بعد از مطالعه چکیده می توانید متن کامل مقاله را به صورت رایگان دانلود نمایید. مجلات open access که در زمان چاپ، هزینه های مربوط به چاپ و مجله را از مولف و نویسنده مقاله دریافت می کنند؛ به این صورت مقالات چاپ شده را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار می دهند. البته مجلاتی هم هستند که با اینکه هزینه چاپ را از نویسنده دریافت نموده اند ولی برای دانلود آن و در اختیار خواننده قرار دادن نیز هزینه دریافت می نمایند. یعنی خواننده به هنگام دانلود مقاله باید هزینه پرداخت نماید تا مجاز به دانلود و دریافت متن کامل مقاله شود .

🔵🔴مورد دوم مجلات close access هستند. مجلات کلوز اکسس مجلاتی هستند که در اصطلاح به آنها می گویند مجلاتی که اپن اکسس نیستند و مقالات چاپ شده در مجلات isi را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار نمی دهند. این نوع مجلات اصولا در زمان پذیرش و چاپ از مولف و نویسنده مقاله هزینه دریافت نکرده اند و هزینه های لازم برای مجله را از خواننده دریافت می کنند. البته در این میان هستند مجلاتی که به دلیل اینکه حامی مالی دارند و هزینه های آنان تامین می شود و هدفشان صرفا رشد و توسعه علم و دانش بشری است. که این مجلات نه از نویسنده و نه از خواننده هزینه دریافت نمی کنند. به صورت رایگان می توان این مجلات را دانلود کرد 

تصویر
 📌 حل مشکل دانلود مقالات: 

از مشکلات رایج دانشجویان و پژوهشگران در مقاطع ارشد و دکتری دسترسی آنها به مقالات علمی ISI با توجه به تحریم های اخیر است؛ حتی بسیاری از بانک های اطلاعاتی خارجی از قرار دادن امکان دسترسی اجتناب می کنند. برای دانلود مقالات ISI می توانیم از سایتهای رابط به مقالات علمی ISI دسترسی رایگان و مستقیم پیدا کرد .لینک مهمترین سایت های جستجوی مقالات انگلیسی و ISI 

🌐www.sciencedirect.com

🌐www.emeraldinsight.com

🌐www.scopus.com

🌐www.ieeexplore.ieee.org

🌐www.link.springer.com

🌐www.search.proquest.com

🔰🔰در صورت باز نشدن سایت sci-hub.tw میتوان از یکی از لینک های زیر استفاده کرد:

 استفاده از سایتهای فارسی زبان 

برخی از سایت های فارسی زبان اقدام به ارائه مقالات و دانلود مقالات انگلیسی زبان می کنند که در زیر به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. مانند http://freepaper.me  که امکان دسترسی بسیار بالایی دارد.

💻http://freepaper.m

💻http://iranpaper.ir

💻http://bionet.ir/article_dl.php

 

  موسسه علمی پژوهشی  اشــراق  

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است. موسسه افق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه می دهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.

جهت سفارش کلیـــک کنیدلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق