خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

امتیازات مصاحبه دکتری

انتشار 6 دی 1397
مطالعه 3 دقیقه

قبولی در مصاحبه دکتری فقط با کسب امتیازات لازم برای پذیرش . پذیرش از مصاحبه دکتری خیلی راحت و آسوده است .

امتیازات مصاحبه دکتری

قبولی در مصاحبه دکتری فقط با کسب امتیازات لازم برای پذیرش . پذیرش از مصاحبه دکتری خیلی راحت و آسوده است . کافی است فقط امتیاز لازم را در بخش پژوهش را بدست آورید .

امتیازی که به مصاحبه دکتری اختصاص داده شده است 70 امتیاز است که باید حدنصاب این 70 امتیاز را بدست آورید .

این کار آنقدرها هم سخت نیست فقط کافی است آنچه را که در روز مصاحبه از شما می پرسند و یا انتظار دارند ارائه نمایید به صورت کامل و دقیق در قالب رزومه دکتری ارائه نمایید .

قبولی در مصاحبه دکتری مثل آب خوردن است . فقط باید اندکی زمان بگزارید تا امتیازات مصاحبه دکتری را بدست آورید . ما همراه شما هستیم تا تمامی امتیازات لازم را کسب نمایید و سربلند از مصاحبه دکتری بیرون آیید.

به راحتی از طریق موسسه اشراق می توانید امتیازات مصاحبه دکتری را که مورد نیاز پذیرش در مصاحبه دکتری را بدست آورید .

برای پذیرش در مصاحبه دکتری باید امتیازات لازم جهت قبولی را در بخش آموزشی و پژوهشی بدست آورید . بخش آموزشی مربوط به تحصیلات دانشجو است ولی در خصوص بخش پژوهشی ، این امتیازات مربوط به سوابق پژوهشی و علمی دانشجو است .

منظور از سوابق علمی و پژوهشی تمامی مطالعات و تحقیقاتی پژوهشی دانشجو است که آنها را به چاپ رسانده ات . این سوابق پژوهشی شامل مواردی از جمله : پذیرش و چاپ مقاله علمی در مجلات معتبر علمی پژوهشی ، مقالات پذیرش شده و چاپ شده در مجلات معتبر isi ، Elsevier ، pubmed ،  isc ، scopus و ... ، مقالات پذیرش شده و چاپ شده در کنفرانس های داخلی و بین المللی ، تالیف کتاب و چاپ کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ آن ، اختراع و ابداع ، اکتشافات و کارهای تحقیقاتی و .... می باشد .

هر کدام از این سوابق امتیاز خاص خود را در مصاحبه دکتری دارند . این امتیازات به صورت حداکثری یعنی سقف امتیاز در جدول زیر ارائه شده است . البته امتیازدهی این بخش در مصاحبه دکتری با توجه به فیلدهای ارائه شده از جانب دانشگاه و سلایق داوران و اساتید مسئول مصاحبه ، محاسبه می شود . یعنی تعلق نمره و امتیاز به هر بخش با توجه به سلیقه داوران است که از سقف امتیاز داده شده چند امتیاز را به سوابق پژوهشی شما اعطاء نمایند .

امتیازی که برای مصاحبه دکتری در نظر گرفته شده است 70 امتیاز از 100 امتیاز است . این 70 امتیاز را باید دانشجو در جلسه مصاحبه بدست آورد . اما تمامی این امتیازات یک جا و با پرسش و پاسخ در جلسه مصاحبه بدست نمی آید . بلکه تمامی این امتیازات در قالب یک رزومه دو صفحه ای ارائه می شود و دانشجو در جلسه صاحبه فقط کافی است خود را به زبا انگلیسی معرفی کند و اندکی از سوابق و تجربیات خود بگوید

در خصوص 70 امتیازی که باید در رزومه دکتری گنجانده شود باید گفت که این امتیازات به دو قسمت تقسیم می شوند : 40 امتیاز برای سوابق پژوهشی و 30 امتیاز برای سوابق آموزشی .

درخصوص 40 امتیاز بخش سوابق پژوهشی باید بگوییم که اصلا نگران نباشید زیرا تمامی این امتیازات را می توانید از طریق موسسه اشراق بدست بیاورید . یعنی کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق همراه شما هستند تا با استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات isi همچنین پذیرش و چاپ مقالات در سایر مجلات معتبر داخلی و خارجی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ آن ، امتیازات لازم بخش پژوهشی را بدست آورید .

نحوه امتیاز دهی به موارد مصاحبه دکتری و امتیاز هر بخش :

 

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق