خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

سفارش فرمت بندی مقاله و پایان نامه فوری + هزینه

انتشار 12 مهر 1399
مطالعه 15 دقیقه

مفهوم فرمت بندی چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده، مفهوم فرمت بندی را بیان کنیم، فرض کنید؛ به عنوان مثال از شما یک پروژه کلاسی خواسته شده و گفته می‌شود این پروژه باید در 20 صفحه نوشته شود و یا تصاویر استفاده شده در آن باید در ابعاد و اندازه خاصی باشد و... شما نیز طبق همان دستورالعملی که گفته شده است، پروژه خود را آماده کرده و ارائه می‌دهید. در این مرحله درواقع شما پروژه خود را طبق فرمتی که از شما خواسته شده بود، فرمت بندی کرده‌اید. در خصوص مقاله و یا پایان‌نامه و هر نوشته دیگری نیز همین امر صادق است. برای مثال در فرمت بندی پایان‌نامه، شما باید طبق دستورالعمل دانشگاه، آن را تنظیم کنید و سپس ارائه دهید و یا در فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله عمل کنید. در صورتی که فرمت بندی صحیح را رعایت نکرده باشید و طبق سلیقه خود بخش‌های مختلف را گردآوری کنید، بدیهی است که مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

فرمت بندی

فرمت بندی مقاله و پایان نامه چه اهمیتی دارد؟

فرمت بندی مقاله و یا پایان‌نامه، جهت یکپارچه سازی متون ارسالی از جانب پژوهشگران و دانشجویان صورت می‌گیرد. تصور کنید که یک نشریه، روزانه تعداد زیادی مقاله در تخصص‌های گوناگون دریافت می‌کند که اگر این مقالات دارای فرمت یکسانی در قسمت‌های مختلف آن مانند سبک رفرنس دهی، تعداد صفحات مقاله، نوع چکیده نویسی و... نباشند، داوری و ارزیابی آن‌ها بسیار سخت‌تر و زمان ‌برتر خواهد بود؛ بنابراین فرمت بندی مقاله در این قسمت هم به نفع داوران مجله و هم خود پژوهشگر خواهد بود. در بررسی اولیه مقاله توسط سردبیر نیز، اگر مقاله‌ای این فرمت بندی را رعایت نکرده باشد، یا ریجکت می‌شود و یا مجدداً به نویسنده برگشت داده خواهد شد. در خصوص پایان نامه نیز همین امر صادق است. فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه نیز باعث تسهیل روند داوری توسط اساتید شده و هم موجب می‌شود که اگر بعدها استخراج مقاله از پایان‌نامه صورت گیرد، کار پژوهشگر زیاد دشوار نباشد و به راحتی به سراغ بخش‌هایی از پایان‌نامه برود که کاملاً مشخص و مبرهن است.

formatting guide

چگونه باید فرمت صحیح مقاله و پایان‌نامه را پیدا کرد؟

شاید انجام مراحل فرمت بندی، کمی پیچیده و سخت به نظر برسد، اما واقعیت این است که اگر شما بتوانید فرمت صحیح آن‌ها را پیدا کنید و بر طبق دستورالعمل گفته شده در آن پیش بروید، کار چندان دشواری نخواهد بود. در خصوص فرمت بندی مقاله در فرمت مجلات، باید پس از انتخاب مجله موردنظر خود به سایت مجله مراجعه کنید و فرمت بندی را از آنجا بیابید. اگر مجله داخلی باشد، قسمت راهنمای نویسندگان و اگر مجله خارجی باشد، authors guidelines را باید به دقت مطالعه کنید تا با فرمت مورد تایید مجله آشنا شوید؛ اما فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه، کمی کلی تر از مقاله می‌باشد و تقریباً می‌توان گفت اکثر پایان‌نامه‌ها، فرمت مشابهی دارند؛ اما برای کسب اطمینان حتماً باید از اساتید راهنما و یا معاونت پژوهشی دانشگاه خود سوال کنید تا در خصوص فرمت بندی صحیح پایان‌نامه، راهنمایی‌تان کنند.

فرمت بندی به چند دسته تقسیم می‌شود؟

به طور کلی فرمت بندی مقاله یا پایان‌نامه از لحاظ نحوه آنجام آن به دو دسته کلی تقسیم می‌شود و هر کدام از انواع فرمت بندی‌ها بایستی توسط متخصص آن صورت گیرد. در ادامه به انواع فرمت بندی اشاره شده است:

فرمت بندی ساختاری

این نوع فرمت بندی مربوط به انجام کلیه اقداماتی است که در خصوص حاشیه بندی صفحات، فاصله گذاری کلمات، فصل بندی، بخش بندی، صفحه بندی، پاراگراف بندی، تنظیم فونت متن، کنترل اندازه و قلم تیترها، فونت متن انگلیسی و فارسی پایان‌نامه ،فهرست نویسی دقیق و ایجاد فهرست خودکار مطالب، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، لیست جدول‌ها و نمودارها، شماره گذاری صفحات، ویرایش و تنظیم صفحات ابتدایی فصل‌ها و صفحات پایانی پایان‌نامه، ویرایش پانویس، زیرنویس و پاورقی فارسی و لاتین ،شماره بندی خودکار عناوین، تیترهای اصلی و فرعی، فرمول‌ها، روابط ریاضی و... به طور کلی شامل انجام هر آنچه که در شیوه نامه نگارش مقاله و یا پایان‌نامه وجود دارد، می‌باشد.

فرمت بندی محتوایی

این نوع فرمت بندی نیز همان طور که از اسمش پیداست، در رابطه با محتوای مقاله یا پایان‌نامه است. این مورد اغلب توسط نویسنده اصلی و یا خود پژوهشگر قابل انجام است؛ زیرا تنها کسی که به متن و محتوای اصلی تسلط کامل دارد، خود نویسنده است. منظور از فرمت محتوایی، نحوه گردآوری اجزای اصلی مقاله یا پایان‌نامه مانند چکیده، مقدمه، سبک رفرنس نویسی، تعداد کلمات مجاز در محتوای نوشته شده و... است که بسیار مهم بوده و باید به دقت انجام شوند. در ادامه مطلب با نحوه فرمت بندی محتوایی مقاله و سپس پایان نامه بیشتر آشنا خواهید شد.

مراحل فرمت بندی محتوایی مقاله

معمولا فرمت بندی مقاله برای دو مورد انجام می‌گیرد: 1) فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله 2) فرمت بندی مقاله طبق فرمت کنفرانس یا همایش.
برای هر دو حالت نیز در ابتدا بایستی قبل از سابمیت مقاله خود، دستورالعمل‌های گفته شده را با دقت انجام دهید تا شانس پذیرشتان افزایش یابد. در غیر اینصورت وقتی مقاله شما به دست سردبیر مجله یا کنفرانس مربوطه می‌رسد، بعد از ارزیابی اگر مشخص شود که فرمت بندی را رعایت نکرده اید، مقاله را ریجکت خواهد کرد. اگر بخواهیم مراحل فرمت بندی محتوایی مقاله را بیان کنیم، بایستی شما را با فرمت استاندارد یک مقاله علمی آشنا کنیم که در اکثر مجلات یکسان می‌باشد. در خصوص برخی موارد خاص نیز باید طبق دستورالعمل مجله عمل شود.

عنوان مقاله

اولین و مهم ترین قسمتی که از مقاله شما دیده خواهد شد، عنوان مقاله است. پس بنابراین در انتخاب عنوان باید بسیار دقت کنید تا به قدر کافی گویا و جدید باشد و توانایی جذب مخاطب و داوران را داشته باشد. عنوان مقاله باید نه خیلی کوتاه و نه خیلی طولانی باشد و حداکثر در 12 الی 15 واژه گردآوری شود. عنوان باید معرف مقاله بوده و متغیرهای مورد بحث در آن را بازگو کند. همچنین دقت داشته باشید؛ عنوان مقاله نباید تکراری باشد پس بعد از انتخاب آن حتما در گوگل اسکولار جستجو کنید تا از جدید بودن موضوع انتخابی اطمینان کسب کنید.

title


چکیده مقاله

بعد از عنوان مقاله، چکیده مهم ترین قسمتی است که در ارزیابی اولیه توسط سردبیر مجله، نقش مهمی را ایفا می کند و دیدگاه او را نسبت به مقاله شما مثبت یا منفی خواهد کرد. در برخی از مجلات در خصوص فرمت چکیده از نویسنده خواسته می شود که آن را به صورت یک پاراگراف و پیوسته که شامل خلاصه تمامی بخش‌های مقاله باشد، گردآوری کنند. در فرمت برخی مجلات دیگر نیز خواسته می‌شود تا به صورت ساختار یافته شامل خلاصه قسمت‌های مقدمه، چکیده، روش‌ها، یافته‌ها و بحث و نتیجه گیری باشد. اگر می‌خواهید چکیده با کیفیتی بنویسید، بهتر است در پاراگراف اول آن چند جمله را که با موضوع پژوهش مرتبط باشد و یک احساس نیاز در مخاطب ایجاد کنید را بیاورید؛ تا او به مطالعه ادامه مقاله ترغیب شود.

چکیده


کلمات کلیدی مقاله

کلمات کلیدی در حکم هشتگ‌ها و یا به عبارتی برچسب‌های مقاله شما محسوب می‌شود. پس در انتخاب آن‌ها باید بسیار هوشمندانه عمل کنید؛ چرا که هر چقدر این واژگان کلیدی مرتبط با موضوع مقاله تان باشد، در دیده شدن مقاله کمک بسیاری خواهد کرد. سعی کنید در 3 الی 6 واژه موضوعی مهم آن‌ها را گردآوری کنید. توصیه می ‌شود برای انتخاب بهتر، به مقالات مشابهی که در حوزه تخصصی پژوهش شما قبلا به چاپ رسیده است، مراجعه کنید تا عملکرد خوبی در این حوزه داشته باشید.

کلمات کلیدیمقد


مقدمه مقاله

مقدمه مقاله یا بهتر است بگوییم بدنه اصلی مقاله، درواقع قسمتی است که بیشترین بخش از مقاله را در بر می‌گیرد. مقدمه خود از سه بخش اصلی تشکیل می‌شود که باید در دستورالعمل مجله به دقت مطالعه کنید تا نحوه نگارش هر بخش را دقیقا طبق فرمت گفته شده نگارش کنید. در بند اول مقدمه معمولا مسأله تحت بررسی یا سؤال تحقیق توضیح داده می‌شود. برای اینکه شروع خوبی داشته باشید، می‌توانید ذهن مخاطب را با آوردن یک آمار جالب در حوزه تحقیق و یا یک سوال چالشی آماده مطالعه ادامه بخش‌ها کنید. در بخش دوم مقدمه بایستی به پیشینه تحقیق و یا مرور ادبیات اشاره کنید؛ یعنی به عبارتی به پژوهش‌های مرتبط با مقاله خود اشاره کرده و آن‌ها را بررسی کنید. این بخش از مقدمه بیشترین جایی است که رفرنس دهی در آن صورت می‌گیرد. در بند آخر مقدمه نیز به بیان اهمیت و ضرورت تحقیق خود می‌پردازید و با ذکر دلایل موجه، مخاطب را قانع می‌کنید که سهم تحقیق شما در مقایسه با تحقیقات پیشین اهمیت بسزایی دارد.

مقدمه


روش شناسی مقاله

روش شناسی یا اصطلاحا متدولوژی مقاله مربوط است به کلیه راه هایی که شما در انجام این پژوهش استفاده کرده اید تا به نتیجه برسید. تمامی آزمایش‌ها، تحقیقات میدانی، اطلاعات مورد نیاز، روش کار، شبیه سازی، روش شناسی، مدل و ترکیبی از این اطلاعات که باید با جزئیات در قسمت متدولوژی آورده شوند تا مخاطب بداند شما با استفاده از چه روش‌هایی توانسته‌اید به نتیجه برسید. در فرمت بندی این قسمت دقت داشته باشید تا جداول و نمودارهایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید، به ترتیب آورده و شماره گذاری شوند تا جهت فهم بیشتر نیاز به مراجعه مجدد به متن مقاله نشود.

methodology


یافته های مقاله

در قسمت قبلی روش ها و آزمایش های مورد استفاده در تحقیق بیان شدند. در این قسمت نیز نتایج مستخرج از آن ها آورده می شوند. یافته ها باید دقیق و صریح باشد و معمولا برای نمایش و تحلیل بهتر یافته ها ازشکل ها و جداول نیز کمک گرفته می‌شود. شما باید طوری یافته های تحقیق را گردآوری کنید که اگر یک نفر دیگر با استفاده از راه و روش و آزمایش‌های شما همان پژوهش را تکرار کرد، به نتایج یکسانی دست پیدا کند.

chart


بحث و نتیجه گیری

یکی از قسمت‌هایی که در مقاله شاید با مهارت نویسندگی نیز تلفیق می‌شود و تنها به دستاوردهای تحقیق و پژوهش اکتفا نمی‌شود، بحث و نتیجه گیری مقاله است. در گردآوری این قسمت حتما دقت داشته باشید که مطالب مقدمه و یا چکیده را مجددا خلاصه نویسی و یا بازنویسی نکنید. بلکه باید پیشنهادات خود را در حوزه تحقیقی که انجام داده‌اید و همچنین مشکلات و موانعی که بر سر راه شما قرار داشتند را بازگو کنید تا راه را برای پژوهش‌های آتی هموار‌تر کنید.

discussion


منابع مقاله

آخرین قسمت از یک مقاله، گردآوری منابع و رفرنس‌هایی است که در متن مقاله از آن استفاده شده است. در این خصوص حتما باید فرمت بندی مخصوص مجله و سبک رفرنس دهی آن را رعایت کنید. رایج ترین شیوه رفرنی نویسی، سبک APA می‌باشد؛ اما ممکن است برخی از مجلات سبک شیکاگو و یا ونکوور و ... را جهت فرمت رفرنس نویسی خود برگزینند. بهتر است مقالات پیشین چاپ شده در مجله را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا با نوع و سبک رفرنس نویسی مجله بیشتر آشنا شوید.

منابع


مراحل فرمت بندی محتوایی پایان نامه

در خصوص فرمت بندی پایان نامه باید گفت که این فرمت بندی شامل دو حالت ذیل خواهد بود که در جای خود نقش مهم و اساسی را ایفا می‌کنند و دانشجو باید بر حسب نیاز خود به انتخاب یکی از آن ها بپردازد.

کتاب

فرمت بندی پایان نامه به فرمت کتاب

دانشجویان و پژوهشگران زیادی جهت اخذ امتیازات مربوطه در مصاحبه دکتری و یا تقویت رزومه پژوهشی و تحصیلی خود، همچنین برای جاودانه ساختن پایان نامه ارزشمندشان، تبدیل پایان نامه به کتاب انجام می‌دهند. در این نوع فرمت بندی، تلاش می‌شود تا پایان نامه را از حالت پژوهشی تغییر داده و تبدیل به فرمت کتاب کرد و پس از انجام اصلاحات لازم در آن و اخذ مجوزهای مربوط به چاپ کتاب، آن را چاپ و انتشار داد.

Aa

فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه

این نوع فرمت بندی هم یکی از الزاماتی است که هر دانشجویی که در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری مشغول به تحصیل است و قصد تکمیل پایان نامه را دارد، بایستی انجام دهد. فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه، اصول و قوانین کلی تر و شناخته شده‌تری نسبت به فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله دارد این در حالیست که هر مجله علمی، فرمت بندی خاص خود را می‌طلبد. به طور کلی می توان فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه را در موارد زیر خلاصه کرد:

فصل اول پایان نامه: کلیات تحقیق

معمولا در فصل اول پایان نامه، بایستی یک اشاره و خلاصه‌ای از آنچه که در پایان نامه گردآوری شده است را بیان کنید. معمولا در فصل اول، پروپوزالی که توسط دانشجو تهیه شده است را به صورت جامع تر و کامل تر می‌نویسند. به عبارتی مواردی مانند مسئله اصلی تحقیقات، اهمیت پایان نامه، سؤالات تحقیق، محدودیت‌ها و موانع، فرضیات و توصیف عبارات در این فصل گردآوری می‌شوند.

فصل دوم پایان نامه: ادبیات نظری و پیشینه پژوهش

این فصل از پایان نامه به دو قسمت تقسیم می‌شود، قسمت اول مربوط به مبانی نظری تحقیق است که شامل معرفی متغیرهای مورد استفاده در تحقیق، چگونگی استفاده از آن‌ها و تئوری‌های حاکم بر هر متغیر را بیان می‌کند. بخش دوم که پیشینه تحقیق و یا مرور ادبیات نام دارد، به بررسی پژوهش‌های قبلی مرتبط با حوزه تحقیق پایان نامه می‌پردازد. درواقع آوردن این بخش به این معنی است که شما به خوبی در حوزه تحقیق خود مسلط و آگاه هستید.

فصل سوم پایان نامه: روش شناسی پژوهش

روش شناسی تحقیق یا متدولوژی همان‌طور که در قسمت فرمت بندی مقاله نیز توضیح داده شد، به بررسی آزمایش‌ها، فرمول‌ها و کلیه روش‌هایی که در تحقیق به کار برده شده است می‌پردازد. این بخش به مخاطبان کمک خواهد کرد تا اعتبار تحقیقات را تشخیص دهند و مناسب بودن روش تحقیق را برای پاسخ به سؤالات اصلی پژوهش مورد بررسی قرار دهند.

فصل چهارم پایان نامه: یافته های پژوهش

در این بخش بایستی در صورت نیاز و برای درک بهتر نتایجی که از فصل قبلی حاصل شده است به کمک جداول، نمودارها و یا تصاویر مختلف، یافته‌های تحقیق را بیان کرد. درواقع می توان گفت ارزشمندترین و مهم ترین بخش از پایان نامه فصل چهارم آن است که کاملا منحصر به فرد بوده و بدون انجام هیچ گونه ارجاع دهی خاصی، مختص نتایج مستخرج از تحقیقات خود پژوهشگر می‌باشد.

فصل پنجم پایان نامه: نتیجه گیری

در این بخش نباید اطلاعات و داده‌ای جدید را وارد پایان نامه خود کنید. این بخش خلاصه ای از نتایج اصلی تحقیق و همچنین پیشنهادات مفید جهت انجام پژوهشی بهتر در آینده و بیان اهمیت،ضرورت تحقیق و سهم آن در حل مشکلات مربوط به پژوهش خواهد بود. پس از تکمیل این قسمت نیز، منابع و ارجاعات تحقیق قرار دارد که باید به ترتیب ارجاع دهی در متن به صورت فارسی و انگلیسی گردآوری شوند.

فرمت کلی پایان نامه و ترتیب صفحات

تا به اینجای کار با فرمت محتوایی پایان نامه آشنا شدید و دانستید که در هر فصل از پایان نامه چه نکات مهمی باید گردآوری شود. علاوه بر موارد ذکر شده، برخی صفحات دیگر که لازم است در پایان نامه قرار گیرند نیز وجود دارد که ویدیوی کوتاه زیر ترتیب قرارگیری این صفحات را نشان می‌دهد:

ساعت

آیا سفارش فرمت بندی فوری مقاله و پایان نامه امکان پذیر است؟

با توجه به این‌که بسیاری از پژوهشگران و اساتید به دلیل داشتن فرصت محدود، نیازمند این هستند که اقدامات لازم در خصوص چاپ مقاله در مجلات معتبر را سرعت بخشند و یا فایل پایان نامه خود را سریعا به دانشگاه جهت دفاع ارائه دهند، پس بنابراین باید به دنبال موسساتی باشند که این بازه زمانی را کوتاه‌تر کنند. دقت داشته باشید که کوتاه شدن زمان نباید به معنای کاهش کیفیت خدمات انجام شده باشد. خوشبختانه در موسسه انتشاراتی اشراق، این فرصت برای مشتریان عزیز فراهم شده است و تمامی خدمات موجود در موسسه، در سه حالت زمان بندی عادی، فشرده و فشرده پلاس قابل انجام است و شما می‌توانید با توجه به برنامه ریزی‌های خود، یکی از حالت‌ها را انتخاب کرده و با خیال راحت مقاله ارزشمند خود را جهت انجام فرمت بندی فوری با بهترین کیفیت به تیم تخصصی موسسه انتشاراتی اشراق بسپارند.

هزینه سفارش فرمت بندی فوری مقاله یا پایان نامه چگونه محاسبه می‌شود؟

برای اغلب افرادی که قصد دارند فرمت بندی فایل های خود را به یکی از مراکز و یا سایت های فرمت بندی حرفه ای بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت فرمت بندی است. مخصوصا اگر این فرمت بندی به صورت فوری انجام شود، طبیعی است که مستلزم هزینه بیشتری خواهد بود. در ذیل می خواهیم به عواملی که در تعیین هزینه های فرمت بندی فوری مقاله و پایان نامه دخیل هستند اشاره کنیم:

تعداد کلمات و صفحات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات مقاله یا پایان نامه افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد.

زمینه تخصصی و زبان

برای رشته های تخصصی تعداد محققین و ویراستاران کم است بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد.

کیفیت و نوع خدمات

دو سطح کیفی طلایی و طلایی پلاس برای خدمات فرمت بندی وجود دارد که دومین حالت همراه با ویراستاری نیز صورت می گیرد و بدیهی است هزینه آن بیشتر خواهد بود.

نحوه سفارش فرمت بندی فوری مقاله و پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق

برای ثبت سفارش فرمت بندی مقاله یا پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق، لازم است تا در ابتدا فایل ارزشمند خود را در قسمت ثبت سفارش که در پیوند روبرو می‌توانید با اسکرول کردن صفحه مشاهده نمایید، ثبت کرده و منتظر پاسخ از طرف کارشناسان موسسه باشید، پس از این که در خصوص برآورد هزینه و شرایط انجام فرمت بندی توضیحات لازم به شما ارائه داده شده، فایل شما به بخش فرمت بندی ارجاع داده خواهد شد و پس از انجام آن و بازرسی های لازم، به شما پژوهشگر عزیز تحویل داده خواهد شد. پس اگر می‌خواهید پژوهش‌های ارزشمندتان در مجله و یا دانشگاه، مورد تایید قرار گرفته و امتیاز لازم را اخذ کنید، همین حالا در صفحه مقابل، ثبت سفارش خود را انجام دهید.

خدمات فرمت بندی مقاله و پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان و شرکت ها و موسسات برای خدمات فرمت بندی، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای فرمت بندی مقاله, پایان نامه, اسناد اداری و ... را برطرف سازد.

logo

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

فرمت بندی مقالات در واقع به معنای درآوردن قالب و ساختار مقاله به فرمت مخصوص مجلات معتبر است که اگر مقاله ای خارج از این فرمت به مجله فرستاده شود آن را ریجکت خواهند کرد.

در موسسه انتشاراتی اشراق، فرمت بندی برای همه مقالات و پایان نامه ها در تخصص ها و زبان های مختلف انجام می شود.

پس از ثبت سفارش خود در سایت موسسه انتشاراتی اشراق ، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردد.

بله کارشناسان ما بعد از اتمام کار فرمت بندی پروژه را بررسی و کنترل می‌کنند تا تمام موارد مطابق نظر مشتری باشد و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می شود و گارانتی کیفیت صادر می شود.

زمانبندی برای فرمت بندی در موسسه انتشاراتی اشراق در کمترین زمان ممکن و طی 24 الی 48 ساعت صورت می پذیرد.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید اگر سفارش فرمت بندی مقاله انجام بدیم به مجله هم ارسال میشه یا اونو باید خودمون انجام بدیم؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما در موسسه انتشاراتی اشراق، هر دو گزینه یعنی فرمت بندی همراه با سابمیت و فرمت بندی بدون سابمیت قابل انجام می باشد.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام خسته نباشید اگر سفارش فرمت بندی مقاله انجام بدیم به مجله هم ارسال میشه یا اونو باید خودمون انجام بدیم؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق